(new)ויקטורי
אינטרנט ביתי לכל מטרה

אינטרנט ביתי לכל מטרה

מאז שהאינטרנט נכנס לחיינו, אנו מגלים כמה קשה לנו בלעדיו. ולכן, כשעוברים לדירה חדשה או עושים קצת שיפוצים בבית, דואגים לרכוש חבילת אינטרנט במהירות האפשרית

(צילום: Freepik)

בימינו אין כמעט בית מודרני בישראל שאינו מחובר לרשת האינטרנט. מאז שהאינטרנט נכנס לחיינו, אנו מגלים כמה קשה לנו בלעדיו. ולכן, כשעוברים לדירה חדשה או עושים קצת שיפוצים בבית, דואגים לרכוש חבילת אינטרנט במהירות האפשרית. האינטרנט הביתי הפך את חיינו לנגישים וקלים הרבה יותר, וכל אחד עושה בו את השימוש הנכון ביותר עבורו.

אז איך אתם משתמשים באינטרנט הביתי שלכם?

כל אחד משתמש בחבילת אינטרנט ביתי מותאמת בדרך שלו, בהתאם לצורך והדרישות. אלה רק כמה דוגמאות לשימושים לאינטרנט הביתי:

  1. עובדים מהבית.

האינטרנט פתח את הדלת להרבה פרילנסרים שבוחרים לעבוד מהבית, ויש לכך יתרונות: חוסכים את זמן ההגעה לעבודה בתחבורה הציבורית ובפקקים, וגם מצליחים לתחזק ולנהל את הבית תוך כדי עבודה. כך למשל, אפשר לשבת בניחותא מול המחשב ולעבוד, בעוד מכונת הכביסה פועלת והאורז מתבשל לו לאט בתוך הסיר. ישנן עבודות רבות ומגוונות שאפשר לעשות מהבית: כתיבת תכנים, קידום אתרים, עיצוב אתרים, תכנות ועוד.

  1. עורכים סידורים מהבית.

נותני שירותים רבים מאפשרים ללקוחות פרטיים לבצע תשלומים ושינויים דרך האינטרנט, מבלי הצורך להתקשר ולדבר עם הנציג. ניתן לבצע תשלומי ארנונה, מים, חשמל או רישיון נהיגה באמצעות האינטרנט, וכן סידורים שונים הקשורים למס ההכנה או לביטוח הלאומי. אם בעבר הייתה נטייה לדחות את הסידורים האלה בשל הזמן הרב שהם צרכו מאתנו, הרי שהיום אפשר לפתור הכול בקלות באמצועת האינטרנט.

  1. עורכים קניות.

אחד השימושים הנפוצים יותר באינטרנט הביתי הוא עריכת קניות. גולשים רבים מגלים כי רכישת מוצרי מזון מקוונת מעולם לא הייתה קלה יותר. לא יודעים אם חסר חלב בבית? פשוט ניגשים לרגע אל דלת המקרר בבית ופותחים אותה. אם החלב נגמר, מזמינים אותו דרך האתר. קניות מקוונות חוסכות זמן יקר ומונעות מכם לצאת ביום קיץ חם או כשיש גשם זלעפות בחוץ. כמו כן, לצד רכישת מוצרי מזון, באמצעות האינטרנט ניתן גם לרכוש בגדים, צעצועים, כלי עבודה, ספרים ועוד. ואתם אלה שבוחרים אם לרכוש מחנות מקוונת בארץ או בחו"ל. והחלק הטוב הוא שחנויות מקוונות פתוחות 24/7 וגם בשבתות וחגים.

  1. שומרים על קשר עם חברים.

האינטרנט מאפשר לנו לשמור על קשר עם חברים קרובים ורחוקים מכל מקום. בזכות הרשת ניתן להתחבר לרשתות החברתיות האהובות עלינו, לשלוח מייל או הודעה בוואטסאפ. כמו כן, אפשר להתחיל לדבר עם אנשים מהחלק השני של העולם בקלות, לשחק עם גיימרים מכל מקום וליצור חברויות שלא חשבנו שהן אפשריות עד לפני הופעת האינטרנט.

  1. אינטרנט לזמן הפנוי.

אי אפשר שלא להזכיר את האינטרנט הביתי בהקשר של הנאה ופנאי. גם אם האינטרנט שלנו משמש אותנו לעבודה ולסידורים, בסופו של יום זהו גם ידידנו הטוב ביותר בשעות הערב המאוחרות. האינטרנט עוזר לנו להעביר את הזמן בנעימים בין אם באמצעות צפייה בסדרה טובה, קריאת כתבה מעניינת, צפייה בסרטונים קצרים ומעשעים ביוטיוב או משחק מחשב מאתגר.

מתחברים לבד עם טריפל C

פעולה נוספת שניתן בהחלט לערוך באמצעות האינטרנט היא לבחור את החבילה הרצויה, הכוללת תשתית אינטרנט וספק, ולרכוש אותה מבלי לדבר עם הנציגים. שירותי האינטרנט החכם מוצעים לכם על ידי חברת טריפל C, ולרשותכם עומדות חבילות שונות שניתן להתרשם מהן ולבחור את החבילה המתאימה ביותר. אבל גם אם בחרתם חבילה וגיליתם שהיא לא בדיוק מתאימה לכם, תוכלו לבצע שינויים דרך האתר. ההתנהלות האינטרנטית הזו מאפשרת לכם לחסוך זמן יקר ומשאבים נוספים שהייתם משקיעים בעבר, כאשר חיכיתם על הקו לנציג מכירות שיתפנה.

 

(newשלומי תבלינים חדש 13.10.21