(new)ויקטורי
חוגגים בחוץ

חוגגים בחוץ

חול מועד גדוש בפעילויות לכל המשפחה מצפה לכם: אירוע ניווט עם קק"ל, הפנינג אקולוגי בחווה ואדם ויריד אביב במע"ר. כל הפרטים בפנים

(צילום: חיים ורסנו, קק"ל)

שני 29/3

חוגגים אביב בשדרה המרכזית במרכז העיר - מופעי רחוב, פסלים חיים, הופעות ועוד.

בין השעות 17:00 – 22:30, הכניסה החופשית על פי הנחיות משרד הבריאות והתו הסגול.

הפנינג בחווה - הפנינג אביבי לכל המשפחה בחווה האקולוגית "חווה ואדם". פעילויות טבע בחווה, סיורי שטח, סדנאות והכרת העולם האקולוגי. האירועים על פי סבבים ועל פי מתווה התו הירוק. ההשתתפות ללא תשלום, מותנית בהרשמה מראש.

בשעה 09:00 בחווה האקולוגית.

פארק נאות קדומים מזמין את קהל המבקרים לצאת אל המרחבים ולחזור לחיבוק החם של הטבע. בפסח הזה לא פוסחים על הסביבה ומגלים כיצד פתרו בעבר את הבעיות עמן מתמודדים כיום מבלי לפגוע או לזהם את הסביבה. כיצד חסכו מים, מחזרו חומרים, פיקחו על ניצול יתר של הסביבה ודאגו לטפח ולשמר אותה למען הדורות הבאים. המשתתפים יבחרו בין שני מסלולי הליכה נוחים ומותאמים לעגלות, ארוך וקצר, וייהנו מפריחת האביב, תחנות מודרכות, בניה ירוקה, מפגש עם דמויות מהעבר, יצירה מחומרים ממוחזרים, מופע מוסיקלי ועוד שלל הפעלות לכל המשפחה.

בין השעות 09:00-17:00, כניסה ללא עלות.

כפר חשמונאי, שילת - סיור לכל המשפחה בכפר חשמונאי משוחזר, הכולל הקדמה קצרה על חג הפסח וההצגה "שלח את עמי". בסיור מגוון פעילויות חווייתיות כגון הפעלת בית בד עתיק, יצירת כדים מחימר, האכלת עופות ועיזים, יצירת שקית צמחי מרפא, כתיבה בקולמוסים בכתב עברי עתיק, הדגמת טביעת מטבעות חשמונאיות, מטווח חץ וקשת ועוד.

משך הסיור: כשעתיים.

מתי: הסיור יצא כל יום בשעה 10:00 ובשעה 13:00.

מחיר למשתתף: 50 שקל מגיל 4 ומעלה, מחיר כניסה למשפחה: 200 שקל.

לפרטים נוספים: הרשמה בתיאום מראש בלבד 054-4480463

 

שלישי 30/3

חוגגים אביב בשדרה המרכזית במרכז העיר - מופעי רחוב, פסלים חיים, הופעות ועוד.

בין השעות 17:00 – 22:30, הכניסה החופשית על פי הנחיות משרד הבריאות והתו הסגול.

פסטיבל יער של הרפתקאות - קק"ל מזמינה את המשפחות לפסטיבל ייחודי ביערות קק"ל ברחבי הארץ. האירוע יתקיים דרך אפליקציית "חוויער". אתם מוזמנים לגלות את החידות, בין עצים ופרחים, לפצח צפנים, לפגוש דמויות מרתקות, לצלם ולהעלות תמונות, ללמוד כיצד לשמור על ניקיון היער על הדרך, לעצור לפיקניק קסום ואביבי ולבסוף, להגיע אל נקודת הסיום ולקבל תעודה דיגיטאלית של שומרי היערות. כל משפחה תקבל ערכת משחק הכוללת מפת ניווטים, מפת פיקניק עם הפעלות, שקית אשפה ובנדנה, בסיום כל משפחה תוזמן להשאיר את פרטיה ובין המשתתפים יוגרלו 3 חופשות במרכזי השדה של קק"ל.

יום ג', בין השעות 10:00-17:00. אורך המשחק כשעה וחצי. יער בן שמן.

רביעי 31/3

חוגגים אביב בשדרה המרכזית במרכז העיר – ראו 30/3

פסטיבל יער של הרפתקאות – ראו 30/3

סיור במקלט הקופים - בפסח הזה נחשפים לסיפורי השיקום המרגשים של הקופים שהגיעו למקלט, ומגלים כיצד הם מתקשרים ביניהם ומשחקים, כיצד ניתן לשמור עליהם ועל סביבתם הטבעית ועוד.

משך הסיור: כשעתיים.

מחיר: 37 ש"ח (מחיר מוזל) למשתתף.

לפרטים נוספים: www.ipsf.org.il בתאום מראש בלבד.

ניווט – משחק ניווט באפליקציה

בפעילות ניווט אינטראקטיבית, בפסח הזה מכירים מקומות יפים ומעניינים בחבל מודיעין ויוצאים אל המרחבים הירוקים, באמצעות  אפליקציית Navigo App , אפליקציה לניווט שטח חוויתי או תחרותי באופן עצמאי. ניתן לבחור בין המקומות לניווט ברחבי חבל מודיעין: יער קולה, יער בן שמן, תל חדיד, פארק קנדה ולצאת לפעילות ניווט עצמאית במגוון מסלולים בשטח.

מחיר: 49 ש"ח לקוד לניווט המתאים לטלפון אחד בלבד.

לפרטים נוספים: https://bit.ly/2yfhyTU

 

חמישי 1/4

"מחבקים את היער" - טיולי אומנות ושמירה על הטבע. קק"ל מזמינה אתכם לטייל ולהכיר את היערות, ובנוסף להחזיר ליער חיבוק ואהבה באמצעות שמירה על ניקיונו. בסיום המבקרים יתנסו יחד בפעילויות חווייתית כמו: סדנאות יצירה מחומרי טבע, ציורי נוף, הצגה  ועוד.

מתי? בין השעות 10:00-12:00 ו- 12:30-14:30.

איפה?

פארק קנדה.

(new)שלומי תבלינים 18.5.20