אילן פיבקו מעצב לראשונה פרויקט במודיעין

יזמת הנדל"ן המתוקשרת קרן בן דוד רכשה מגרש בשכונת נופים, שעליו יוקם מתחם בן 85 דירות בעיצוב האדריכל הנודע

פורסם ב: 16:21 8/12/15 | מאת: יהודה גולן | פרויקטים ודיור, נדל"ן ועסקים


יזמית הנדל"ן קרן בן-דוד מגיעה למודיעין. בן-דוד, באמצעות חברת "דוידסון החזקות" שבשליטתה, רכשה מגרש בשכונת נופים מחברת הבניה יהודה רחמים בע"מ ועליו תבנה דירות עבור קבוצת רכישה שהיא מארגנת. את הפרוייקט תיכנן האדריכל הנודע אילן פיבקו.

בן-דוד מתמחה בהקמת קבוצות רכישה וברקורד שלה כמה מגדלי מגורים ברמת גן ובפתח תקוה. עבור המגרש, ששטחו 6.8 דונם, שילמה לפני כשנה חברת יהודה רחמים בע"מ  20,66 מיליון שקל ועוד  16.3 מיליון שקל כהוצאות פיתוח. סך הכל 37 מיליון שקל עבור המגרש, שעליו ניתן לבנות 85 דירות. כלומר היזם שילם מחיר קרקע לדירה בסך של כ-435 אלף שקל לכל יחידת דיור כשהוצאות הפיתוח לכל דירה עומדים על 192 אלף שקל.

שכונת נופים במודיעין. חוזים לה עתיד ורוד (צילום ענת גבריאלי)

הפרויקט מתוכנן על ידי משרד האדריכלים אילן פיבקו ויהיה ייחודי לעומת הסביבה בעיצוב הבניינים ופנים הדירות. לאור מיקום הפרויקט בקו הראשון לפארק, גם עיצוב הפרויקט יהיה בקונספט ייחודי של זכוכיות ומרפסות רחבות וגדולות אשר ישקיפו אל עבר הירוק ונחל ענבה. בפרויקט יהיה ניתן למצוא וילות גן ענקיות עם גינות מפוארות בשטח של 250 מ"ר, דירות 4 ו-5 חדרים עם מרפסות ענק ופנטהאוזים, ובסה"כ 85 דירות.

הפרויקט ייצא לשיווק בשבוע הבא וחברת דוידסון צופה כי השיווק יארך חודשיים בלבד, במסגרתם יצטרפו לקבוצת הרכישה גם משפרי דיור וגם משקיעים.  

 

קרן בן דוד. מגיעה למודיעין (צילום יח"צ)

"אנחנו בחברת דוידסון צופים עליית מחירים משמעותית במודיעין ובשכונת נופים בפרט", מסרה בן-דוד, "הואיל וזו השכונה המערבית ביותר, קרובה לתחנת הרכבת 'פאתי מודיעין' ותכלול מרכזים מסחריים, מרכזי תרבות פנאי, בתי ספר, גני ילדים ומוסדות ציבור נוספים. התכנון העתידי של הקמת שכונות נוספות במודיעין יתרום לנהירה לעיר ולעליית מחירים נוספת".

 לחברת דוידסון החזקות ותק וניסיון במסירת מאות יחידות באמצעות קבוצות רכישה וגם יזמות, בערים פ"ת, נס ציונה, רעננה ועוד. כמו כן, כרגע קיימות מאות יחידות בביצוע בחולון, תל אביב, רמת גן ועוד.

לכתבה זאת התפרסמו 4 תגובות תגובה חדשה
1. לאילן פיבקו יש שותף!!! יעל ‏(08.12.15)

לאילן פיבקו יש שותף!!! שמו של השותף הוא עמית מס ולפי דעתי חייב להוסיף את שמו לכתבה!!!!!! זה ממש לא בסדר הבן אדם עושה מעל ומעבר בשביל שהפרוייקטים יצאו לדרך ואתם לא מתייחסים!!!!!! מוזמנים להיכנס לאתר של פיבקו אדריכלים ולגלות שיש לו שותף מזה הרבה שנים שבלעדו המשרד לא היה מתקיים. אתם עושים מעמית שקוף והוא לא מקבל את ההכרה כמו שצריך.

2. מתענינת רחל ‏(21.12.15)

שלום מבקשת לקבל יותר פרטים תוכניות לגבי 4 או 3 חדרים תודה

3. האם ייבנו 3 חדרים? (לת) אלה ‏(27.12.15)
4. אוקיי עמית, תודה לך על העידכון.... (לת) אפרת ‏(18.01.16)