"כלום לא זז"

לפני חודש וחצי החלה העיריה להתקין דשא סינטטי בחצר שני גנים בשדרות עמק החולה. מישהו שכח לסיים את העבודה ובינתיים החצרות מושבתות

פורסם ב: 11:41 15/1/17 | מאת: ערן קמינסקי | גני ילדים, חינוך


כמה זמן לוקח להתקין דשא סינטטי בגן ילדים? על פי מה שקורה בגנים "רעות" ו"שלום" בשדרות עמק החולה, נראה כי מדובר במשימה מורכבת במיוחד. יותר מחודש וחצי כבר עבר מאז תחילת העבודות במקום, אולם בלי התקדמות ממשית. בינתיים ילדי הגנים מבלים כבר שישה שבועות בלי יכולת לצאת לשחק בחצר.

חצר הגן כפי שצולמה בימים האחרונים (צילום פרטי)

גליה מאיר-אריכא, אם לילד בגן, מספרת: "העירייה התחילה את העבודות להחלפת החול בדשא סינטטי כבר לפני חודש וחצי. לצורך העבודות הם סגרו את דלת היציאה לחצר, אבל בינתיים כלום לא זז. החצר מלאה בכלי עבודה ושקי חול שהיו שם עד חמישי שעבר. כל פעם יש להם תירוץ אחר למה הם לא מסיימים את העבודה. פעם זה החול שנרטב, פעם אחרת בעיות ניקוז ועוד ועוד. בסך הכל הם היום שם אולי שבועיים ובינתיים 70 ילדים סגורים כל היום בתוך הגן ולא יכולים לצאת לשחק בחצר".

מה השיבו בעירייה כשפנית אליהם?

"כבר פניתי אל כולם ואני כבר מכירה את כל בעלי התפקידים בעירייה. כל הזמן אני שומעת הבטחות וסיפורים אבל כלום לא זז. אני כבר לא יודעת אל מי לפנות. כתבתי מכתבים לכולם, פניתי בטלפון ובסוף אני מקבלת תשובות כמו 'לא מעניין אותנו. תעשי מה שאת רוצה'. זאת רשלנות רבתי. כאזרחית אני מתביישת לראות איך עובדת העירייה שלי. אם הילדים לא בראש סדר העדיפויות, אז מה כן? אני אמורה לעזוב את הכל ולהילחם בעירייה על דבר כזה?".

מעיריית מודיעין טרם התקבלה תגובה.

 

אין תגובות תגובה חדשה