כולם רוצים רכב חדש? זה הזמן לקנות טויוטה קורולה יד שניה!
ביבס חינוך 2.8.18
כולם רוצים רכב חדש? זה הזמן לקנות טויוטה קורולה יד שניה!

כולם רוצים רכב חדש? זה הזמן לקנות טויוטה קורולה יד שניה!

יש שחושבים, שכולם מחפשים אך ורק רכב חדש ובכל זאת, רכבים מיד שנייה ואף יותר נרכשות מדי יום. למה זה קורה? המשיכו לקרוא ותקבלו את התשובה!

השמועה

השמועה אומרת, שאם כבר לקנות רכב, אז שיהיה רכב חדש ויש לכך סיבות שונות, עליהן נרחיב בהמשך. ואכן, אנשים רבים ששוקלים לרכוש רכב יבדקו לפני הכל לגבי רכבים חדשים מהיבואן במקום לבדוק לפני כן על הטויוטה קורולה יד 2 של טויוטה סלקט לדוגמה.

יתרונות הרכב החדש

כאמור, לרכב חדש יש יתרונות רבים לעומת רכבים מיד שניה. ראשית, היבואן מציע אחריות, בדרך כלל לשלוש שנים, במהלכן תוכלו לתקן את הרכב, במידה ויהיו תקלות, לפי תנאי האחריות. בנוסף, כאשר קונים רכב חדש מהיבואן ניתן לדעת, שאתם הראשונים שמשתמשים בו ולכן אתם יודעים את ההיסטוריה המדויקת שלו.

אז למה לקנות רכב מיד שנייה?

ובכן, גם לרכישת טויוטה קורולה יד 2 לדוגמה יש יתרונות. ראשית, עלות הרכישה יכולה להיות נמוכה באופן משמעותי בהשוואה לרכב חדש. שנית, מדובר על רכב בעל אמינות גבוהה ולכן, כל עוד הבעלים הקודמים נהגו ברכב באופן סביר, הרכב אמור לשרת אתכם עוד תקופה ארוכה ואתם אמורים ליהנות ממנו כמו מרכב חדש.

איך קונים טויוטה קורולה יד 2?

אם נישאר עם הדוגמה הקודמת של רכישת טיוטה קורולה יד 2  בואו נעסוק בשאלה - איך עושים את זה? ובכן, ניתן לרכוש את הרכב מאנשים פרטיים, דרך שתדרוש מכם להיות ערניים למודעות מכירה ולנסוע ממקום למקום כדי לראות את הרכבים השונים, עד שתמצאו את האחד המתאים לכם ביותר. אפשרות נוספת היא לקנות את הרכב הרצוי לכם מחברת ליסינג, אשר תציע לכם במקום אחד מגוון רחב של רכבים מסוגים ודגמים שונים.

מה לבדוק כשקונים רכב מיד 2?

בין אם אתם קונים רכב טויוטה קורולה יד 2 או יד ראשונה, חשוב לבצע נסיעת מבחן. תמיד. יחד עם זאת, כאשר רוכשים רכב מיד שנייה, חשוב גם לשאול מהי הסיבה למכירת הרכב. כמו כן, חשוב גם להסתכל היטב על הרכב מבחוץ ולבחון כל שריטה, בעיקר מפני שכך ניתן להוריד מעט את המחיר. אחד הדברים שחשוב ביותר לבדוק הוא הבעלות של המוכר על הרכב וכך תוכלו להימנע מעוגמת נפש ובזבוז של זמן וכסף.

לסיכום

למרות שנהוג לחשוב, שהכי כדאי לקנות רכב מיד ראשונה, זה לא תמיד נכון ואכן אנשים רבים מעדיפים לקנות מיד שנייה. במידה ואתם בוחרים לקנות רכב מיד שנייה, חשוב לעשות את הבדיקות הנדרשות ולא לוותר עליהן בשום מחיר, בין אם אתם קונים אותו ממוכר פרטי ובין אם אתם קונים אותו מחברת ליסינג כזאת או אחרת.

 

 

יאיר דנון