(new)ויקטורי
ממני תראו וכך תעשו

ממני תראו וכך תעשו

אורח כבוד התייצב להרצות בפני "סגל היהלום" של קבוצת "מכבי מכבים רעות" - המדליסט האולימפי אורי ששון.  האגודה פתחה השנה את "סגל יהלום" המורכב ממבחר שחקנים, אשר מעבר לאימוני הקבוצה, מקבלים שתי יחידות שבועיות של אימון אישי ואימוני אתלטיקה, ובנוסף זוכים לפגוש דמויות מעולם הספורט שמגיעות  שמגיעות להרחיב את השקפת עולמם הספורטיבית.

כך, הג'ודוקא שעשה היסטוריה עבור ישראל הגיע לפארק המים וחלק ממשנתו "להכניע את הפחד". בין השאר הוא דיבר על הדרך שעשה מילד שחולם על מדליה אולימפית ועד לגבר שהביא אחת כזו, כמו כן הוא שיתף מניסיונו בהתגברות על כישלונות והתמודדות עם הצלחות.

יושב ראש המועדון ישראל פרץ: ״הרצאת אורי ששון הינה חלק מארגז כלים שאנו באגודה רואים חשיבות רבה להקנות לשחקנים של האגודה. אין ספק שדמות כמו המדליסט אורי ששון הינה דמות שהיינו רוצים שכל אחד מהשחקנים יראו כדמות לחיקוי ומופת .הרצאתו הינה חלק מרצף הרצאות אשר יבואו כדוגמת הרצאה על "תזונה נכונה" של התזונאית רקפת. ההנהלה מברכת את נמרוד כהן - מנהל הפעילות באגודה ואת רועי נחמה - מנהל סגל יהלום על ארגון האירוע״.

* * *

קבוצת ילדים א' של המועדון, עם נמרוד כהן על הקווים, הממוקמת ראשונה בליגה, יצאה לגזר, לפגוש את הפועל המקומית מהמקום הלפני אחרון. על המגרש קשה היה להבחין בהבדלים. המכבים נראו לא מרוכזים והם ספגו 22 נקודות ברבע הראשון בלבד. המארחים הסתייעו ביכולת טובה של אריאל כהן ששמר אותם ביתרון קל עם הירידה למחצית. לחלק השני, ואחרי שטיפה מתבקשת, עלו המכבים בידיעה שהפסד, והעונה שלהם מסתבכת, אריאל כהןהמשיך מאותה נרודה, רועי אבו העלה הילוך וההפרש נסק, בסיום 62:77 הרבה פחות קל ממה שנדמה.

קלעו למכבי מכבים אריאל כהן 34 נקודות, רועי אבו 17 נקודות , מתן מאיר 9 נקודות, עוז עברי 7 נקודות.

 

ובינתיים ב"עוצמה" מודיעין

קבוצת ילדים ב' של המאמן ארז משולם עושה כעת סיבוב שני יפה, והיא צברה בו, כבר עכשיו, יותר ניצחונות מכפי שצברה בסיבוב הראשון כולו. בינתיים עומד לחובת הקבוצה הפסד אחד בלבד והיא רושמת ניצחון רביעי בחמשת המשחקים האחרונים, רובם בהפרשים מרשימים, מול קבוצות שהפסידו להן סיבוב קודם לכן. השבוע פגשה הקבוצה המתחזקת את הקבוצה המקבילה של יאיר פרסטמן לדרבי לוהט, בניסיון להחזיר מנה על ההפסד שספגה ממנה מוקדם יותר העונה, בנקודה, בהארכה, למרות שכבר הוליכה ב-16 נקודות.

 המאמן ארז משולם מדווח: "פתחנו את המשחק עם אמיתי סמרה, אוהד בן נעים, שקד בלוקה, אמיר דייטש ושלו פרץ. המשחק נפתח בסערה של שקד בלוקה, שקלע ברבע הראשון 7 נקודות מתוך 17 הנקודות של הקבוצה. השחקנים הציגו הגנה טובה ושליטה בריבאונד, והרבע נגמר בתוצאה 17-23. ברבע השני, אחרי שהשתחררו קצת, הקבוצה של יאיר קלעו לא מעט. בגלל דקות לא טובות של השחקנים שלי, ירדנו למחצית בתוצאה 33-35.  ברבע השלישי השחקנים שלי חזרו לעצמם, עם הגנה מצוינת ומתפרצות, בשילוב שליטה בריבאונד. הרבע נגמר בתוצאה 17-9. ברבע האחרון הלחץ דיבר, והקבוצה של יאיר שחקו טוב ומשוחרר, וצמצמו עד לשלוש נקודות הפרש שלוש שניות לסוף. אנחנו היינו על הקו, מהקבוצה היריבה זרקו עונשין. השחקן שלו קלע את הראשונה והחטיא את השנייה. הריבאונד היה שלנו וסיימנו בהפרש של שתי נקודות בתוצאה 63-61.  שתי הקבוצות שחקו מצוין, נלחמו וייצגו את המועדון בכבוד.

קלעים בולטים: שקד בלוקה 16, אמיתי סמרה 17 ו-7 אסיסטים, מאור בן סלמון 8 והגנה קטלנית.

 בתמונה אורי ששון בא לעשות סדר (צילום: באדיבות מכבי מכבים רעות)

 

(newשלומי תבלינים חדש 13.10.21