דיור מוגן
עוד כיתות לאמי"ת בנים ובנות, עירוני ה', האלה וגוונים

עוד כיתות לאמי"ת בנים ובנות, עירוני ה', האלה וגוונים

בתי הספר אמי"ת בנים ואמי"ת בנות יוגדלו לאחר תוספת של שש כיתות בכל אחד ממוסדות החינוך. עבודות הבנייה בבתי הספר יחלו בשבועות הקרובים.

שני בתי הספר נכנסו למשכן הקבע שלהם בשנה שעברה ועם העלייה במספר התלמידים נוצר גם הצורך בתוספת כיתות. כיום יש בכל אחת משכבות הלימוד שתי כיתות אם. עם סיום העבודות יהיו שלוש כיתות בכל אחד מבתי הספר.

שלב העבודות הראשון, שיחל כאמור בשבועות הקרובים, כולל קדיחת יסודות וביצוע עבודות עפר, עבודות שכוללת רעש ואבק רב, ולכן התכנון הוא שחלקו המשמעותי יתבצע במהלך חופשת הקיץ, כשבתי הספר יהיו ריקים מתלמידים. בהמשך שנת הלימודים יושלמו עבודות הבינוי, במטרה לגרום להפרעה מינימלית בלבד בשגרת הלימודים.

במקביל, בימים אלה נמצאות העבודות לבניית תוספת של שש כיתות לימוד בבתי הספר היסודיים האלה וגוונים בשלבים מתקדמים, כמו גם עבודות בניית חלקו האחרון של מבנה בית ספר עירוני ה'. לפי התכנון, העבודות בשלושת בתי הספר יסתיימו עד לפתיחת שנת הלימודים תשע"ח.

תיכון עירוני ה' נבנה בשלושה שלבים: הראשון נפתח עם אכלוס בית הספר בשנת הלימודים תשע"ו, השליש השני נפתח בשנת הלימודים הזו, עם 14 כיתות לימוד, מעבדות וספרייה, והאגף האחרון של המבנה, שכולל 14 כיתות לימוד נוספות ואודיטוריום, ייפתח כאמור בתחילת שנת הלימודים הבאה.

בתמונה אמי"ת בנות. מתרחבים (צילום ארכיון)

 

יאיר דנון