דיור מוגן
במקום הכי גבוה בשכונה

במקום הכי גבוה בשכונה

אחרי פרויקטים מוצלחים בשכונת אבני חן, חברת שפיר מגורים ובניין מקבוצת שפיר הנדסה תקים את פרויקט "נופי שפיר" בשכונת נופים. הפרויקט יכלול228 יחידות דיור בחמישה מגדלים בני 14 קומות.

לרגל השקת הפרויקט במסגרת המכירה המוקדמת יתקיים אירוע מכירות ביום שישי, 19.5 החל משעה 09:00 במרכז הקבלנים. במסגרת האירוע המתעניינים ייהנו מבראנץ' ומאמן ייחודי, שיפסל בקרח את לוגו הפרויקט.

החברה תציג את תמהיל הדירות המוצע למכירה בתנאי המימון הבאים: 20% במעמד חתימת החוזה ו-80% במועד הכניסה. "תנאי המימון הייחודים מיטיבים עם קהילת משפרי הדיור ומאפשרים להם למכור את דירתם בסמוך לכניסה לדירה החדשה ואז להתחייב למשכנתא", אומרת טלי כהן, סמנכ"ל השיווק של שפיר מגורים ונדל"ן.

לפי החברה, פרויקט "נופי שפיר" ממוקם בנקודה הכי גבוהה בשכונה, המשקיפה מלמעלה על כל העיר "ומאפשרת נוף עוצר נשימה".  בתמהיל הדירות ניתן יהיה למצוא דירות בנות 3.5 חדרים, ארבעה, חמישה ושישה חדרים, דירות גן ופנטהאוזים עם מפרט טכני עשיר וכן לכל דירה מחסן צמוד וחניה. מחירים לדוגמה: דירת 3.5 חדרים 86 מ"ר +10.5 מ"ר מרפסת החל מ-1.69 מיליון שקל.

לפי החברה, "הפרויקט מציע באופן בלעדי דירות בנות 3.5 חדרים במחירים אטרקטיביים שיכולים להתאים לזוג צעיר הרוכש את הדירה הראשונה בחייו. הדירות מצוידות במפרט טכני גבוה וייחודי לחברת הבניה שפיר שהינה גם היזם וגם הקבלן המבצע, מה שמבטיח בניה איכותית בסטנדרט בלתי מתפשר".

טלי כהן מסכמת: "שפיר מגורים ובניין מובילה פרויקט מוצלח נוסף בעיר מודיעין בשכונת נופים המתפתחת. שפיר הינה גם היזם וגם הקבלן המבצע והדירות בפרויקט מתוכנות בסטנדרט גבוה לרווחת התושבים משפרי הדיור וגם למשפחות חדשות שיצטרפו לפרויקט, אנחנו מזמינים את תושבי מודיעין ביום שישי להיפגש עם הצוות המקצועי שלנו שיציע עבורם את הדירה המתאימה ביותר לצרכיהם".

בתמונה הדמיית הפרויקט בשכונת נופים

 

 

יאיר דנון