דיור מוגן
"הנהג נתן לבן שלי שטר של מאה שקל ואמר לו 'לך תקנה לך גרביים חדשות'"

"הנהג נתן לבן שלי שטר של מאה שקל ואמר לו 'לך תקנה לך גרביים חדשות'"

אין גבול לחוצפה: נהג רכב פרטי שפגע בשבוע שעבר בנער שניסה לחצות את הכביש, עזב את המקום מבלי שהותיר פרטים או הזעיק עזרה, אלא רק הותיר בידי הנער שטר של מאה שקל.

האירוע התרחש ביום רביעי שעבר, במעבר החצייה בכניסה לאזור החנייה שבמרכז המסחרי ברעות. אביו של הנער בן ה-16 סיפר השבוע: "זה קרה בסביבות השעה 11 בבוקר ביציאה מהמרכז המסחרי, כשהבן שלי רצה לחצות במעבר החצייה במקום. הוא ראה שיש רכב מתקרב לכיוונו ושם לב שהנהג זיהה אותו ויצר עימו קשר עין. הוא החליט לחצות את הכביש ובאותו רגע ראה את הנהג מרכין את ראשו, כנראה שהוא התעסק בטלפון שלו".

כך, בעוד הנער חוצה את הכביש, פגע בו הנהג ברכבו והפיל אותו לקרקע. "מלבד זה שעפו לו המשקפיים, הבן שלי נפל וצמיג הרכב האחורי עלה לו על הרגל. נקרעה לו הנעל והגרב והוא נחתך ברגלו חתך עמוק. בשלב הזה הנהג יצא מהרכב והבן שלי מספר שהוא נראה מבוהל".

מה אמר לו הנהג?

"הוא רק נתן לו שטר של מאה שקל ואמר לו 'לך תקנה לך גרביים חדשות'. זה מדהים. הנהג לא השאיר מספר טלפון או פרטים, כלום. הוא לא טרח להזעיק עזרה או לבדוק אם קרה לבן שלי משהו שיצריך טיפול רפואי".

ניסיתם לאתר את הנהג?

"פניתי למחלקת הביטחון בעיריית מודיעין שאמרו לי שבמקום אין מצלמות. גם המצלמות של המרכז המסחרי לא פונות לכיוון בו אירעה התאונה. היה שם עד ראייה שהגיש לבן שלי עזרה. הוא סיפר שזאת הייתה טויוטה כחולה, אבל הוא לא קלט את מספר לוחית הרישוי שלה. הבן שלי תיאר את הנהג בסביבות גיל 50-60  ואמר שאפילו לא היה לו נעים לקחת את הכסף. הסברתי לו שהוא היה צריך לצלם את הרכב ואת לוחית הרישוי ואז היינו יכולים לאתר את הנהג הפוגע".

כבר באותו יום הגישו האב ובנו תלונה בתחנת משטרת מודיעין ופנו לקבלת טיפול רפואי. מלבד החתך שטופל סבל הנער מנפיחות במקום הפגיעה גם מספר ימים מאוחר יותר ונזקק לטיפול נוסף.  

צילום אינגריד מולר

יאיר דנון