דיור מוגן
פריצה מתועדת

פריצה מתועדת

לא נעים: ביתה של חברת מועצת העיר לשעבר הילה שי וזאן נפרץ השבוע. הבית בשכונת אבני חן נפל קורבן למספר פורצים שנקלטו במצלמות האבטחה של הדירה. באחד הצילומים נראה פורץ עומד מעל בעלה של הילה, עדי, כשהוא אוחז במוט ברזל בידו בתנועה מאיימת ומסוכנת.

הילה ועדי הזעיקו כמובן את המשטרה מיד כשהתגלתה הפריצה. עדי החליט גם שבכל מחיר הוא ימצא את הפורצים שהעזו להיכנס לביתו ולאיים עליו בעודו ישן.

וכך תיארה שי וזאן את מה שהתרחש: "חזרתי אתמול ארצה כדי לגלות שבלילה קודם הצטרפנו לסטטיסטיקה בשכונת אבני חן במודיעין וגם לנו פרצו הביתה. הרכוש שנגנב שולי (ותודה לחברת מובילאיי שמנעה את גניבת הרכב), אבל לראות בעיניים שלושה גברים מסתובבים בבית שלי בעוד הרביעי עומד עם ברזל ביד מעל עדי בעלי, שישן בסלון, היא מצמררת.

"מסתבר שלא מעט שוטרים עברו אצלנו אתמול במהלך היום, שמחים על השלל הנדיר שנפל לידם, צילומי 7 מצלמות וידאו מחוץ ובתוך הבית, שתיעדו כל תזוזה של הגנבים. לדברי הבלשים, כבר תקופה ארוכה הם מנסים להתחקות אחר החבורה הזו מבלי שנפל לידם תיעוד ממשי".

שי וזאן העלתה את הצילומים בעמוד הפייסבוק שלה וכתבה: "אני מפרסמת את התמונות כדי לנצל את פלאי הטכנולוגיה ויתרונות השיתוף החברתי כדי לשאול ולבדוק אם ראיתם את החבורה משוטטת בעיר, או אם יש למישהו שגר בשכונה מצלמות היקפיות הצופות לכבישים?".

בתמונה הפורצים תועדו במצלמות האבטחה

יאיר דנון