תן לו במנעמים!
ביבס חינוך 2.8.18
תן לו במנעמים!

תן לו במנעמים!

שלוש שנים לאחר הקמתו של מרכז הצעירים במודיעין, חגגו השבוע צעירים רבים את המעבר אל משכן הקבע ברחוב עמק האלה בעיר. המעבר לבית החדש של מרכז הצעירים, שזכה לשם "יודה", נחגג בבירה על המרפסת עם הופעות של אומנים מקומיים ולקינוח הופעה אקוסטית של הזמר אריק ברמן.

את האירוע ארגנה מחלקת הנוער והצעירים בעמותת סחלבים, ביחד עם חברי פורום הצעירים – צעירים מהעיר שהתאחדו במטרה לקדם נושאים ואירועים החשובים ומתאימים להם ולבני גילם.

המבנה החדש של מרכז הצעירים, שפונה לגילאי 35-18, מהווה קורת גג אחת לכל מה שקורה בעיר עבור צעירי מודיעין. בנוסף למרפסת הגדולה המשקיפה על העיר ותארח בקיץ הקרוב מסיבות צהריים, יש במרכז גם משרדים וכיתות לימוד לפסיכומטרי, קורסים, השתלמויות, סדנאות והרצאות. למבנה החדש עברה גם "הפינה", שמהווה מרחב למידה פתוח וחינמי לסטודנטים, וכן נפתח בו מרכז יזמות לעצמאיים ויזמים צעירים. ב"יודה" יינתן גם ייעוץ והכוונה להשכלה ותעסוקה לחיילים משוחררים. המרכז פתוח בימים ראשון עד חמישי בשעות 20:00-11:00.

אלעד שמעונוביץ, מחזיק תיק הנוער והצעירים במועצה: "פתיחת המקום היא לא רק נקודת ציון פיזית מרגשת ומשמחת במיוחד בעבודה שלנו בשנים האחרונות, אלא היא גם מסמלת את השיח החדש שהצלחנו לייצר: אווירה של עיר צעירה עם מקומות בילוי איכותיים ושבוע האוכל, דיור בר השגה לזוגות צעירים, מרחבי למידה וקורסים מסובסדים לסטודנטים, הרצאות על הבר ומסיבות גדולות – הכל כדי שצעירי מודיעין יישארו ויחזרו הביתה לבנות את הבית והעתיד שלהם כאן".

צילום פרטי

יאיר דנון