דיור מוגן
הורוסקופ: 14 – 20 ביולי 2017

הורוסקופ: 14 – 20 ביולי 2017

סרטן

אתם משדרים חוסר סבלנות, ובעיקר התנגדות לכל מסגרת, הגבלה או שגרה, שעוד מעצימים עקב התמודדות עם אנשים הנוטים לקיצוניות ואת הקושי הנלווה לרסן את הפוטנציאל לגוזמה. אל תיכנסו למעגל החרדה, שיש מי שדואג להכניס אתכם אליו.

טיפ השבוע: ענייני תקשורת ונסיעות נלוות עשויים לקבל דגש, ויחסיכם עם אחרים יושפעו מהתהליכים שאתם עוברים עכשיו. חשוב לסגל גמישות ופתיחות ולהקדיש זמן לתיקון יחסים מורכבים.

 

אריה

לפניכם תקופה עמוסה בעבודה ובמחויבויות. אתם לוקחים על עצמכם יותר מדי, בלי לחשוב אם תצליחו לעמוד בדרישות. פעילות תובענית עשויה לגרור תשישות, שימו לב לבריאותכם. במזלכם מתרחש עכשיו משולש הרמוני שעשוי לקדם אתכם.

טיפ השבוע: קשרי ידידות איכותיים יצבעו את חייכם בצבעים מבטיחים. אנשים יישבו בקלות מקסמכם. יש לכם ראש פתוח, הרבה רעיונות ולא מעט מזל, אלה יסייעו לכם.

 

בתולה

אתם עוברים מהשלב התיאורטי למעשי. תוכלו לחוש בהדרגה את ניצניה של תקופה מבטיחה יותר, מה שיעורר בכם רצון לבצע מהלך שיכול להביא דברים לידי מודעות ולידי פתיחת ערוץ מבטיח יותר.

טיפ השבוע: גם אם הזדמנות שעמדה עכשיו על הפרק לא תצא לפועל, עוד יהיו בקרוב אופציות נוספות שיתאימו לכם ולדרככם. שינויים לא יהיו תוצאה של לחצים ואילוצים אלא של ניסיון, למידה ובשלות.

 

מאזניים

רבים מכם נאלצים להתמודד עם אילוצים מקצועיים/משפחתיים תובעניים שעשויים לגרור להסלמה ולשחיקת כוחות. מ-23 ביולי עד 21 באוגוסט צפוי שיפור רב בחייכם.

טיפ השבוע: אתם מנסים בינתיים לא להיכנע לתכתיבים של אחרים. שכן בהשפעה זווית עוינת בין הכוכבים שמש-מרס-פלוטו האווירה עלולה להיות אלימה וייתכנו בעיות ביחסיכם עם הסביבה. חשוב שתקפידו על איזון אנרגטי,

 

עקרב

השבוע עשוי לקדם אתכם בזכות עבודה אחראית, מדויקת ואינטליגנטית, שהרי חוכמה, הבנה ובהירות מחשבה, הן תכונות המאפיינות אתכם.

טיפ השבוע: המישור החברתי שלכם תופס תאוצה. לאנשים שתפגשו, לקשרים שתבנו ולרעיונות חדשים שיעלו תהיה השפעה חשובה וקובעת על מה שיקרה בהמשך. צפוי מפגש שיש בו כימיה מיידית ומיוחדת, כתוצאה מצירוף מקרים גורלי. שינוי הכרתי גדול בקשר זה או אחר ידרוש התייחסות מחייבת יותר.

 

קשת

מהלך השבוע עשוי להאיץ ענייני כספים בוערים שיש עימם תהליכים שעשויים לקבל ביטוי ממשי בשטח. יש לגלות מעשיות, ולהיות מוכנים לגילוי של תחושות מצוקה בנוגע למקורות הכנסה וללחצים במערכות יחסים רגישות.

טיפ השבוע: בהשפעת פלוטו בבית הכספים שלכם מול מרס-שמש, ייתכנו טעויות בשיקול הדעת, לכן הוצאה גדולה מהמתוכנן חייבת עכשיו התייחסות נבונה. ה- 23 ביולי פותח תקופה מבטיחה יותר.

 

גדי

כוכב מרס מול מזלכם עשוי לסחוף לקונפליקט. בתוך שבוע אתם עומדים להיכנס לחודש רציני, חסר פשרות ומוקפד, המתלווה לגדי וסטורן שליטו.

טיפ השבוע: אתם נמצאים בעיצומו של תהליך שינוי. הצד הפסיכולוגי אומר שצריך לנקות את השטח לגמרי, כדי לאפשר לדברים חדשים לצמוח. רבים מכם נכנסים, או כבר נכנסו, לתהליך של טרנספורמציה ושינוי עמוק, המביאים לתהליך של התחדשות. גלו ערנות.

 

דלי

סבלנותכם כלפי אותם דברים שעיכבו אתכם עד עכשיו, אוזלת. שימרו על איזון ושימרו על דיסקרטיות. מהשבוע הבא מצבכם עומד להשתפר.

טיפ השבוע: במהלך השבועיים הבאים מתנו את הדרישות מעצמכם והניחו בצד כל דבר שגורר מניפולציות שעלולות לפעול כבומרנג. הפגינו יכולת אלתור ותושייה, ארגנו התחככות חברתית והיו נגישים תקשורתית, בניסיון לשחרר חוסר שקט טעון.

 

דגים

שישי מגביר את ההשפעה הכריזמטית שיש לכם על אחרים. יש אפשרות להכיר אנשי מפתח ולקדם מטרות חברתיות, גלו יוזמה.

טיפ השבוע: הפעילים ואנשי העסקים שביניכם חדורי מוטיבציה ותקווה ועסוקים בנסיעות ובקידום יזמות ברוכה, בתקווה שהיא מייצגת גם את הגישה הפרקטית והמעשית. שימרו על מידה מסוימת של גמישות ושל פתיחות.

 

טלה

אתם עשויים להתמודד עם אחריות ואילוצים, מצב שעשוי לסחוף לתחושת כבדות ודאגה, מצב שעלול לסחוף לתחושה של טלטלה ואי-שקט מרובים, במיוחד לאלה מכם הנתונים בקונפליקט.

טיפ השבוע: אתם מרגישים מאוימים על ידי מישהו שהופך להיות מעורב מדי בתחומכם. תרגישו צורך ליצור הפרדה או להציב גבולות. הצמידות של מרס-שמש בבית המשפחה שלכם עשויה להקצין מצבי מתח וקונפליקט.

 

שור

אתם בעיצומו של פרק שיש בו דפוסים חדשים, התפתחות אישית וכיווני חשיבה מהפכניים, בצד תהליכי בנייה טובים. ונוס יימצא בבית הכספים שלכם עד סוף חודש יולי. המאורע הזה ישלב תנופה עסקית מבורכת, שתלווה ברווחים. לתכנון ולבנייה נבונה יש עכשיו סיכוי טוב להצליח.

טיפ שבועי: שימו לב למצב של עוינות מצד מישהו שעלול לגרור מתח ואי שקט זמני. אם תמשיכו כרגיל, תיווכחו שעמדתכם יציבה.

 

תאומים

השבועיים הבאים עשויים להדגיש את בית הכספים שלכם. הזדמנות בנושאים כספיים דורשת החלטה מהירה והרבה תעוזה. כספים עשויים להגיע, ולמרות זאת התקופה מצריכה תכנון זהיר והגנה על הקיים מפני הפסד.

טיפ השבוע: מיקום כוכב ונוס במזלכם עד סוף חודש יולי עשוי להגביר את הקסם האישי שלכם, ואף עשוי להעיד על תקופה יצירתית רבת השראה.

יאיר דנון