סופית: שגית שטרית תנהל את חוט השני

לאחר ההודעה על מינוייה המסתמן פתחו מספר הורים לתלמידים בבית הספר במאבק בניסיון לבטל אותו. משרד החינוך והעיריה הכריעו: בעד

פורסם ב: 13:26 12/7/17 | מאת: ערן קמינסקי | בתי ספר, חינוך


אושר מינויה של שגית שטרית לתפקיד מנהלת בית הספר חוט השני. זאת למרות התנגדותם של הורי תלמידים למינוי.

שגית שטרית. בהצלחה (צילום פרטי)

הידיעה על דבר מינוייה של שטרית פורסמה לפני מספר שבועות וכמעט מייד לאחריה פתחו אנשי הנהגת ההורים בבית הספר במאבק. ההורים פנו באמצעות עורך דין למנכ"ל משרד החינוך בדרישה לבחון מחדש את המינוי בטרם אישורו בידי המשרד. על המכתב למנכ"ל משרד החינוך כותבו אף השר בנט, ראש עיריית מודיעין, מפקח המחוז ומנהל האגף הבכיר לכוח אדם בהוראה במשרד החינוך.

במכתב, שהגיע לידי מודיעין NEWS, התפרסמו שלל טענות על תפקודה של שטרית בתפקידים קודמים. בעיריה נטו בהתחלה לבחון את הטענות, אך בתוך זמן קצר – ובעיקר לאחר אישור משרד החינוך – עמד מינהל החינוך בעיריה על החלטתו הראשונית ודחף לאישור של שטרית.

בשנה האחרונה ניהלה שטרית אשכול הפיס באורט לוד. לפני כן ניהלה במשך שלוש שנים את בית ספר "לוי אשכול" לכיתות א'-ח' בלוד. לפני כן לימדה בחטיבת ביניים במבשרת ציון וגם במערכת החינוך העירונית במודיעין - בתיכון עירוני א' ובבית הספר רמון. שטרית היא בעלת תואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך ובעלת תעודה בהוראה מתקנת במתמטיקה ובאסטרטגיות למידה.

בהנהגת ההורים של בית הספר סירבו השבוע להגיב לדברים. 

לכתבה זאת התפרסמו 1 תגובות תגובה חדשה
1. עונת המלפפונים נו באמת ‏(14.07.17)

ככה זה כשאין מה לכתוב וחיבים לדחוף תוכן, ממחזרים ידיעות ומקווים ליצור עניין, אפילו במחיר של שקרים. לא מפתיע שאפילו לא התבקשה תגובת העירייה לידיעה. כי אז היית חייב לפרסם את התגובה....