תלמידי עירך קודמים

לפני עשר שנים עוד היה דודו שרבי ממודיעין איש עסקים. אחרי שהחליט, משיקולים אידאולוגים, לעבור להוראה וניהל בי"ס בירושלים, הוא חוזר למודיעין כמנהל החדש של תיכון עירוני ג'

פורסם ב: 13:59 31/7/17 | מאת: ערן קמינסקי | בתי ספר, חינוך


דודו שרבי, תושב העיר, מונה לתפקיד מנהל בית הספר העל יסודי עירוני ג'. שרבי יחליף את הילת אופנהיימר-שילה, ששימשה כמנהלת בית הספר בעשור האחרון.

דודו שרבי. חוזר הביתה (צילום פרטי)

שרבי, בעל תואר שני, היה עד לפני כעשר שנים איש עסקים בתחום הפיתוח העסקי ובחר משיקולי אידיאולוגיה לעשות הסבה להוראה. בחמש השנים האחרונות שימש שרבי כמנהל בית הספר "גבעת גונן" בירושלים וזכה לאחרונה בפרס חינוך של מחוז ירושלים בתחום קידום הישגים. במסגרת עבודתו בבית הספר הוביל שיתופי פעולה חינוכיים עם מוסדות תרבות כגון מוזיאון ישראל, מוזיאון הטבע, הספרייה הלאומית האוניברסיטה העברית ועוד.

בטרם מונה למנהל בירושלים שימש שרבי כמחנך וחבר בצוות הניהול של בית הספר קשת במודיעין וכרכז תרבות ישראל ומורשתה. במסגרת עבודתו כרכז תרבות ישראל היה שרבי ממובילי התכנית "מודיעין  - דרך דעת למקום". בתפקיד זה הוביל שרבי את תכנית הלימודים שהיום פועלת בכל בתי הספר היסודיים בעיר. בין השאר הוביל שרבי ב-2011 פרויקט במהלכו תלמידי כיתות ה' קיבלו שמות של רחובות או אתרים הסמוכים לבית הספר בו הם למדו, והם בעלי משמעויות היסטוריות לעיר או למדינה. התלמידים חיברו טקסט המספר על השם והשלטים נתלו באזור הרחוב המדובר. שלטים אלה קיימים עד היום.

בעיריה ובמינהל החינוך בירכו את שרבי על בחירתו לתפקיד וציינו כי "מדובר באיש חינוך איכותי, שגר בעיר והינו חלק משמעותי במערכת החינוך העירונית".

אין תגובות תגובה חדשה