כסאות מוזיקליים – סיבוב אחרון

שתי המשבצות האחרונות שנותרו ריקות במפת המנהלים התמלאו השבוע, עם ההכרזה על מינוי ענת גדליהו לניהול אסיף ואילנה רחמילביץ לניהול חוט השני

פורסם ב: 11:30 24/8/17 | מאת: ערן קמינסקי | בתי ספר, חינוך


רגע לפני החזרה ללימודים, מפת שיבוצי מנהלי בתי הספר בעיר נשלמת. השבוע נבחרו ענת גדליהו לניהול בית הספר אסיף ואילנה רחמילביץ לניהול בית הספר חוט השני. השתיים יחליפו את נאוה אסף (אסיף) וריטה בן אהרון (חוט השני) שפרשו לגימלאות.

ענת גדליהו שימשה עד לאחרונה כסגנית מנהל בית חינוך כרמים ובמקביל שימשה כמדריכה מחוזית בתחום קידום אורח חיים בריא. גדליהו היא בעלת תואר שני בחינוך (בהצטיינות) היא תושבת העיר ואף לימדה בעיר החל משנת 1999.

אילנה רחמילביץ שימשה בעשור האחרון כסגנית מנהל בית הספר הדמוקרטי ע"ש נדב. רחמילביץ בעלת תואר שני בניהול מערכות חינוך (בהצטיינות(. היא נבחרה לתפקיד מנהלת חוט השני לאחר שהמועמדת הקודמת, שגית שטרית, הודיעה כי זכתה בתפקיד ניהולי אחר ובכך ויתרה על  התפקיד.

אילנה רחמילביץ (צילום פרטי)

השנה נבחרו שמונה מנהלים ומנהלות חדשים וחדשות לבתי הספר בעיר (לרבות מנהלת לבית הספר החדש בשכונת הציפורים), כאשר שישה מתוך אותם מנהלים הם למעשה "בוגרי" מערכת החינוך המקומית. ראש העיריה חיים ביבס התייחס לנושא השבוע ואמר כי "מערכת החינוך במודיעין מכבים רעות לא רק מסייעת בחינוך הנוער הטוב ביותר בישראל אלה גם מייצרת את סגל ההוראה מהטובים ביותר במדינה. אין גאווה גדולה יותר מאשר לזכות באנשי חינוך איכותיים, שהחלו את דרכם במערכת החינוך בעיר וכעת הם משמשים כמנהלים".

בתוך כך, בשבוע שעבר קיים מינהל החינוך את כנס המנהלים המסורתי. בכנס, בו השתתפו מנהלים מכל בתי הספר בעיר, שמעו הנוכחים את דברי ראש העירה שאמר: "מערכת החינוך של העיר היא ממערכות החינוך המובילות בישראל. העלייה באחוז הזכאים לבגרות כמו גם השמירה על אחוז הגיוס הגבוה ביותר לצה"ל הם הוכחה לעשייה הרבה של המנהלים, המורים והצוות הפדגוגי בבתי הספר שעובדים יחד לילות כימים לטובת עתיד ילדינו".

ענת גדליהו (צילום פרטי)

בהמשך הציגה ראש מינהל החינוך - בתיה שוכן-אורבוך - את הדגשים, המטרות והיעדים של מערכת החינוך העירונית לשנה הקרובה. בהמשך הכנס ניתן דגש מרכזי למערך התחבורה הציבורית המתחדש שייכנס לתוקפו ביום שישי הקרוב (25.8). בחלק זה הציג יעקב כהן, מנהל אגף השירות בעיריה, בפני המנהלים את הקווים החדשים ואת קווי התלמידים שנשארו במתכונתם הישנה. כהן אמר כי במהלך השבוע יועברו למנהלי בתי הספר העל אזוריים והעל יסודיים לוחות פרטניים על קווי התחבורה הציבורית אליהם ואת לוחות הזמנים.

 

אין תגובות תגובה חדשה