בלילה השומרים חגגו והבוקר לא הגיעו בזמן לפתוח את התחנה המרכזית

השומרים והמאבטחים בני העדה הדרוזית שאמורים היו להתייצב הבוקר בשעה חמש וחצי לפתיחת התחנה לא התעוררו לאחר לילה שבו חגגו את חג הקורבן. עובד עירייה יהודי הוזעק ופתח אותה לקראת השעה שש בבוקר. מקור בעירייה: "כבר בבוקר הבנתי שיעופו ראשים".

פורסם ב: 13:48 3/9/17 | מאת: יהודה גולן | תחבורה, חדשות


שבוע לאחר פתיחתה לפעילות, איחרו הבוקר (יום ראשון) מאבטחי התחנה להתייצב למשמרתם שהיתה אמורה להתחיל בשעה חמש וחצי בבוקר, עקב חגיגה לילית מתמשכת בעקבות תחילתו של חג הקורבן (עיד אל אדחא). המאבטחים שהם דרוזים הלנים בדירה בעיר, הגיעו לתחנה רק לקראת השעה שש, לאחר שעובד עירייה הוזעק מביתו ופתח את התחנה לנוסעים שהמתינו בחוץ.

אחד הנוסעים סיפר למודיעין ניוז כי הגיע לתחנה ובשעה 05:40 השערים עדיין היו סגורים". לדבריו בשעה חמש וחצי בבוקר אמורה התחנה להתחיל לפעול, "זהו פרוייקט הדגל של ביבס והוא נכשל בו" אמר אותו נוסע בכעס.

גם בעירייה רתחו מזעם, ראש העיר שקיבל את המידע בבוקר זעם והורה ללבדוק את הנושא. מקור בעירייה אמר "כבר בבוקר הבנתי שיעופו ראשים". מבדיקה שערכו בעירייה, הבינו שגם הדרוזים חוגגים את חג הקורבן ולא רק המוסלמים וככול הנראה כך עולה מבדיקה ראשונה המאבטחים הדרוזים חגגו בלילה ולא התעוררו בזמן לעבודה.

אין תגובות תגובה חדשה