בגלל הגרלת המנויים הבאים לבריכה העירונית - אין הסדר למנויים הוותיקים

בעיריה נערכים בימים אלה להגרלת שתתקיים ב-15 בספטמבר, אבל המנויים שתוקף הכרטיס שלהם פג באוגוסט לא יכולים לחדש אותו . העיריה לתושב שהתלונן: "רכוש כרטיסים בקופה"

פורסם ב: 12:28 4/9/17 | מאת: יהודה גולן | מוניציפאלי, חדשות


מנויי הבריכה העירונית שתקופת המנוי שלהם הסתיימה בסוף אוגוסט אינם יכולים לחדש את המנוי, ולמעשה עד סוף ספטמבר לא ניתן יהיה לרכוש כרטיסי מנוי לבריכה. זאת מכיוון שהעירייה נערכת להגרלה שרק שהזוכים בה יוכלו לרכוש מנוי לשנה הבאה.

הבריכה העירונית. כמה זמן צריך "להיערך להגרלה"? (צילום: דובר העיריה)

נועם שלו הוא תושב מודיעין שהחזיק במנוי שנתי שתוקפו פג בסוף אוגוסט. הוא ביקש לחדש את המנוי כדי שיוכל להמשיך לשחות ללא הפרעה, אך נענה בשלילה. כשביקש לדעת מדוע קיבל מהעיריה את המכתב הבא:

"במהלך חודש ספטמבר תיערך הנהלת הבריכה העירונית לתהליך ההגרלה והכנת מערך המנויים לעונת רחצה מלאה. בשל עובדה זו הוחלט כי בחודש ספטמבר לא יהיו מנויים. לפיכך – כפי שהומלץ לך בבריכה העירונית, יש לרכוש כרטיסייה או כרטיסים בודדים לצורך שחייה בבריכה. מועד סגירת הרישום להגרלת מנויים נקבע ל-15.9.17. ההגרלה תתקיים בסמוך למועד הסגירה, ככל הנראה בתאריך 17.9 או 18.9. נושא מנוי קיץ לקיץ 2018 נמצא כרגע בבחינה ולכן אין כרגע החלטה בנושא".

 בעיריה מאשרים את הדברים: "במנהלת אופק ציינו כי בשל הביקושים הרבים לרכישת מנויים לבריכה, כפי שהדבר בא לידי ביטוי במנויי הקיץ, הוחלט כי בדומה לנעשה עד כה, גם השנה תערוך הנהלת הבריכה העירונית הגרלת מנויים כאשר כעת מדובר על האפשרות לרכישת מנוי שנתי מחודש ספטמבר 2017 עד לחודש ספטמבר 2018. ההרשמה להגרלת מנויים תתאפשר עד לתאריך 15.9.17. ההגרלה עצמה תיערך ימים ספורים לאחר סיום ההרשמה.

כאמור הבריכה כעת מתאימה לשימוש במהלך כל ימות השנה לאחר שהותקן קירוי מעל כל שטח הבריכה, כאשר מעל הבריכה הלימודית יש קירוי קבוע, המאפשר לרוחצים לצאת מהמלתחות אל שטח מקורה ומחומם, ומעל שטח הבריכה הראשית ישנו קירוי קמור המחולק לארבע חלקים, שני חלקים קבועים ושני חלקים ניידים הנשלטים על ידי מערכות חשמליות ומנועים, שיאפשרו את פתיחת הגג בקיץ וסגירתו בחורף".

ומה יהיו המחירים? יחיד ישלם 2,040 שקלים למנוי שנתי ללא חדר כושר ובלי שבתות וחגים ו-2,400 שקלים כולל שבתות וחגים. זוג ישלמו 3,230 למנוי שנתי ללא שבתות וללא חדר כושר ו-3,800 שקלים עם שבתות אך ללא חדר כושר. זוג עם שני ילדים ישלמו למנוי משפחתי שנתי ללא חדר כושר וללא שבתות וחגים 4,080 שקלים ועם שבתות וללא חדר כושר 4,800 שקלים. 

אין תגובות תגובה חדשה