(new)ויקטורי
 20 – 26 באוקטובר 2017

 20 – 26 באוקטובר 2017

עקרב

עם כניסתה של השמש למזלכם לקראת יום שלישי (שם תשהה עד 22 בנובמבר) תהיה זו עבורכם תחילתה של תקופה חזקה ודרמטית. ענייני תקשורת ונסיעות עשויים לקבל דגש עכשיו. עם זאת, השבוע אתם נדרשים לאיפוק ולסבלנות.

טיפ השבוע: אף שמאורעות חיצוניים משפיעים עליכם השבוע וגוררים אתכם לעתים לכיוונים מתסכלים, שום נזק לא ייגרם לכם, אם תשמרו על יציבות ועל אורך רוח. גלו מודעות ואחריות.

קשת

הגיע החודש שלפני יום הולדתכם, עם הנטייה לחולשה ולחוסר מרץ. ובנוסף, תיתקלו בגישה חסרת גמישות, שכן לא משנה כמה תשקיעו, מישהו כבר ימצא מה להגיד. תנו לימים אלה לחלוף מבלי להתפרץ, ובמקביל, היו ערניים וממוקדים ולא לאבד פרופורציה.

טיפ השבוע: האנרגיות עשויות להיות נמוכות בימי סוף השבוע, אך מיקום הירח במזלכם לקראת המחצית הראשונה של השבוע עשוי לחזק אתכם.

גדי

התשוקה לכוח או לעוצמה הופכת להיות משמעותית. הכוכבים מרס וונוס, שישהו בבית הקריירה שלכם מספר שבועות, עשויים להעיד עבור רבים מכם כי המישור המקצועי שלכם יצבור תאוצה. מבחינת הכוכבים, השמיים הם הגבול עבור הנחושים, הזהירים והמתמידים שבבני מזל זה.

טיפ השבוע: קיימת אפשרות להתקרב לאנשים מרתקים בלי להתאמץ. יש כאן אקטיביות מואצת, אסרטיביות ויוזמה, מה שנכון או אפשרי עבורכם יזרום ביתר קלות אם תשלבו קסם וכריזמה בפעילותכם.

דלי

חייכם עשויים לעבור עכשיו טלטלות והתמודדות עם מצבי לחץ. תקופת מזל עקרב (עד 22 בנובמבר) מזל אנרגטי חזק וטוטאלי, סוער וקיצוני שנוטה לרגשות קוטביים, במיקום מאוד לא נוח לכם כלל ועיקר, עשוי להכניס רבים מכם ללחץ. הדרישות מכם בתחום המקצועי עשויים להיות גבוהות ולהתיש אתכם.

טיפ השבוע: פתח מילוט: כוכב ונוס במיקום אטרקטיבי: רעננו נסיעות ומגעים תקשורתיים, אלה עשויים להיטיב עמכם.

דגים

אלה שעסוקים בפעילות התנדבותית יכולים ליהנות מפעלתנות ומעשייה שתעניק להם סיפוק ומרחב רוחני. שימו לב: ענייני חו"ל ונסיעות עשויים להיות מודגשים אצל אלה שתחום זה מעסיק אותם עכשיו. אתם עשויים ליצור קשרים חשובים עם אנשים שנמצאים בחו"ל.

טיפ השבוע: יש לכם מרץ ויכולת לקדם דברים, אלא שעודף אנרגיה ורגישות-יתר הופכים אתכם לנסערים. חשוב להיות ממוקדים.

טלה

התחזית השבועית שלכם מעורבת. מצד אחד, יש מביניכם כאלה שמעורבים בפרויקט שמחייב עיסוק רב מהרגיל. מצד שני, עכשיו עליכם לנהוג באיפוק ולשקול היטב את החלטותיכם, שכן אתם עלולים בקלות להיסחף ולהגיב בקיצוניות.

טיפ השבוע: אתם נוטים לדיבורים מאוד ישירים, לומר יותר מכפי שצריך, וזה עלול לפגוע ביחסים; נסו להיות טקטיים ומתחשבים. חכו בסבלנות עד יעבור זעם.

שור

בני מזל שור רבים יגיעו למסקנה שהצורך ביישוב דעת ובמיצוי עצמי מתחזק. השבוע עשוי להיות מושפע מהרגשות, הכל נוטה להיות עמוס ואמוציונלי, מצב שעשוי לגרור אחריו מתחים ותגובות טעונות.

טיפ השבוע: כדאי שתקדישו מחשבה לאופן שבו אתם מתבטאים, לרושם שאתם יוצרים ולמסור שאתם רוצים להעביר. מומלץ להימנע מלגלות יחס אישי מדי לגבי סוגיות שאינן נוגעות לכם אישית.

תאומים

השבוע עשוי להתבטא במתיחות או במצב נפשי ירוד, אולי על רקע של עבודה קשה, וזה אומר שאתם זקוקים למנוחה ולהאטת הקצב. כדי לא להרוס לעצמכם קשרים ויחסים חשובים, כדאי לתכנן נכון את חייכם כדי להימנע מקונפליקט.

טיפ השבוע: מיקום ונוס-מרס: מטבע הדברים מומלץ להתחבר לפעילויות תקשורתיות. אלה יהפכו את העולם לחברי וידידותי יותר, שיתאים לרוח הייחודית של אלה שמחפשים גיוון וריגוש.

סרטן

יש לכם השראה ויכולת יצירתית המאפשרות עשייה הישגית. אפשר יהיה לרוץ קדימה עם האינטואיציות ועם הרגשות הפנימיים שלכם ויתברר לכם שתוכלו להזיז דברים בקצב ממש אחר. טיפ השבוע: שימו לב: מיקום כוכב מרס מעיד כי חלקכם עלולים במהלך השבוע להיקלע למתיחות או לקונפליקט משפחתי - אלה עשויים להכניס אתכם ללחץ.

אריה

אתם מתמקדים בעניינים תקשורתיים או בנסיעות ונחושים להפגין כישורים מרשימים. עם זאת השבוע לא יהיה קל להשיג שליטה על האירועים, זאת בשל הנטייה לקוצר רוח, כעסים בלתי נשלטים ותגובות על רקע תחרות או אגו.

טיפ השבוע: מישהו מסביבתכם זקוק לעזרה ולתמיכה או לחלופין, מישהו מעורר את זעמכם. מומלץ להימנע מפרובוקציות ולהתחבר לאלמנטים מרגיעים.

בתולה

כוכב מרס עומד להיכנס לבית הכספים שלכם לקראת יום שני, שם ישהה עד 9 בדצמבר, מצב שעשוי להגדיל את ההוצאות הפיננסיות שלכם. מצד שני, מיקומו המבורך של כוכב ונוס עד 7 בנובמבר עשוי להעיד כי כספים עשויים להגיע, ולמרות זאת, בשל הפכפכות הכוכבים, התקופה מצריכה תכנון זהיר ושליטה עצמית.  טיפ השבוע: האושר שלכם תלוי במידה רבה בחוש הומור ובשמירה על איזון.

מאזניים

חייכם עוברים מעין טלטלה, והיכולת לבצע היטב ובשלמות את העבודה שקיבלתם על עצמכם, היא שתקבע למעשה את יכולתכם להתקדם ולהצליח בתחום מרכזי בחייהם.  טיפ השבוע: ימי סוף השבוע עשויים להדגיש ענייני כספים. היו זהירים בהתחייבויות שאתם עשויים לקחת על עצמכם, זאת למרות שהשנה הקרובה עשויה להעיד שמבחינה כספית מצבכם עומד להשתפר.

(new)בשר בכפר, מוזל בכפר 26.8.20