אין ולא צריכה להיות התיישנות על עבירות מין
ביבס חינוך 2.8.18
אין ולא צריכה להיות התיישנות על עבירות מין

אין ולא צריכה להיות התיישנות על עבירות מין

רציתי להגיד לכל הגברים המטרידים מינית ובמיוחד הבכירים שבהם - אתם אפסים! אם אתם באמת גברים תשתמשו בכל המרחב העצום שיש לכם להתחיל עם בחורה בדרכים לגיטימיות. אל תשתמשו בדרגות הקצונה שלכם בצבא, משטרה, מנכ"לים, סמנכ"לים, מנהלי כוח אדם וכו' כדי להכריח מישהי הכפופה לכם כדי לממש את הפנטזיות שלכם.

מבחינתי אתם אחרוני הגברים. לעתים אני מצטער שלא עושים ברית מילה בגיל מאוחר יותר כך שהאנסים והמטרידים לאלפיהם היו עוברים ברית משמעותית יותר שכמעט ולא היה להם במה להטריד.

אני בז לאלכס גלעדי ושכמותו ויש רבים כמוהו. גברים הנזקקים לתואר המקדים את שמם כדי להשפיל נשים עד עפר כי בסך הכל הן רצו לממש את השאיפות שלהן. נשים יקרות אל תתרשמו מ"אנשים חשובים", עיניכן הרואות שרבים מהם הם חלאות המין האנושי. יש ביניהם נשיאים ומלכים וראשי מדינות ובעלי תפקידים ברמה בינלאומית אבל התפקיד והתואר שלהם לא משנים את העובדה שבשורה התחתונה הם חיות אדם, בני בליעל, חסרי כבוד והם נוהגים כמו אחרוני האנסים המרצים עשרות שנים בכלא בדיוק על אותן עבירות.

אני מאמין לתלונות הרוב המכריע של הנשים המתלוננות. אני מאמין לאושרת קוטלר, לדנה וייס לנרי ליבנה ולכל אלה שמעדיפות להדחיק את האירועים המשפילים שעברו כדי לא להכניס את הבעל, הילדים והמשפחה הקרובה למערבולת רגשית שתזעזע את שלוות המשפחה.

אין ולא צריכה להיות התיישנות על עבירות כאלה. גם אם חלפו עשרות שנים. העונש האמיתי של המטרידים והאנסים הוא בשיימינג שנעשה להם ובכך שהם לא יוכלו עוד להראות את פרצופם בפומבי במדינה שלנו. לא צריך בשביל זה הליך משפטי שיארך שנים ארוכות.

בימים אלה או יותר נכון בלילות אלה ישנם בכירים רבים לשעבר בני 60 ויותר ששנתם נודדת מחשש שמא מה שעשו לפני עשרות שנים לנשים ייחשף בפומבי. מקווה שגם כדורי שינה לא יעזרו לכם להירדם.

יאיר דנון