(new)ויקטורי
הורוסקופ: 10 – 16 בנובמבר 2017

הורוסקופ: 10 – 16 בנובמבר 2017

עקרב

זוהי תקופה הישגית, כך שאפשר ליהנות מאווירה סימפטית ואוהדת. זה הזמן להיות החלטיים ונחושים ולהתמסר לעשיית הדברים המעניינים אתכם. עכשיו אתם נפתחים לאפשרויות חדשות, דואגים פחות ומוכנים להעז ולהתנסות.

טיפ השבוע: בהשפעת מערך מבורך של כוכבים במזלכם ישתפר מצב הרוח וגם ענייני יצירה ורגשות עשויים לתפוס תאוצה, מצב שיזין אתכם במרץ ובתקוות חדשות.

קשת

מיקום הכוכבים במזל עקרב עשוי להדגיש את בית הבריאות שלכם. אתם עסוקים מאוד ולעיתים עושים כמה דברים בעת ובעונה אחת, לכן מומלץ לקבוע סדרי עדיפויות ולהתמקד בנושאים החשובים לכם.

טיפ השבוע: יש לכם רעיונות רבים, ואתם בתקופה של שינוי מבורך. כדאי להיות פותחים לרעיונות חדשים ולאנשים שתפגשו. אלה עשויים לצוץ מכיוונים בלתי צפויים.

גדי

התקופה עשויה לשדר מסרים חיוביים בשבילכם. תקופה זו עשירה בהתרחשויות, אתם מוצאים את עצמכם מעורבים מעל ומעבר ודווקא אוהבים את התחושה הזו, שהכל מתרחש בקצב מהיר ולא שגרתי. בתחום הרומנטי עומד להתחולל שינוי גדול בקרוב מאוד ותצטרכו פתאום התייחסות יותר מחייבת ליחסים.

טיפ השבוע: מודעות: מיקום כוכב מארס בבית הקריירה שלכם עשוי לעיתים לסחוף למתח. מתנו את התגובות שלכם.

דלי

בית העבודה והקריירה שלכם מודגשים עכשיו. זהירות: זהו זמן להברקות מהירות, להארות בונות, אך גם לתקשורת לא קלה. האנשים סביבכם מקשים עליכם, ובמקרים רבים דורשים מכם יותר מכפי יכולתכם.

טיפ השבוע: כושר הביטוי שלכם מבטא את רצונותיכם באופן מרשים ומשכנע, אך ייתכן שאתם סובלים מאנשים שמנצלים את רצונכם הטוב. בתוך שבועיים תזכו לזרימה כוכבית שתיטיב עמכם.

דגים

אתם מנסים למצוא אפיקי ביטוי בונים וישתלם לכם להיות יצירתיים באמצעות חריגה מהשגרה ושינוי הפרספקטיבה. ענייני קריירה מקבלים תפנית, מצד שני, התקופה מייצרת אפשרות להעדיף היגיון ותקשורת בונה על פני מאבקים ושיקולי יוקרה.

טיפ השבוע: זכרו כי הישגיות ומעשיות הן המפתח בדרך ליצירת קידום מקצועי ויחס ענייני ומעשי לכל בעיה. ענייני נסיעות וחו"ל עשויים לקבל דגש.

טלה

מיקומו של כוכב מארס די מתסכל אתכם כרגע. בנוסף, חלק מכם חשים עייפות-מה, חולשה ואי ודאות. בריאותכם הרגישה דורשת תשומת לב, לכן עדיף לדחות מטלות לא הכרחיות עד החודש שמתחיל ב- 23 בנובמבר – 21 בדצמבר.

טיפ השבוע: אתם חשים לעיתים טעונים וכבר רוצים להיות מלאי מרץ כהרגלכם. תכננו את דרככם בזהירות, גלו סבלנות. ענייני כספים עשויים להפתיע.

שור

בית הזוגיות, העבודה והשותפויות עדיין מעסיק אתכם כרגע, אלו יודגשו במיוחד לקראת יום חמישי ושישי (בתוך שבוע). העתיד המקצועי ושאיפותיכם למעמד גבוה יותר מרכזיים בחייכם כרגע. ימים אלה מעמידים אתכם בפני הצורך לבחון מחדש את הישגיכם ואת תוכניותיכם.

טיפ השבוע: ונוס כוכבכם מול מזלכם עשוי להעיד כי אתם מלאים קסם וכריזמה, וכדאי לנצל עסקים עם הנאות.

תאומים

תקופת מזל עקרב אף פעם לא קלה לבני מזל תאומים, זאת מכיוון שהיא מדגישה את בית הבריאות והעבודה שלכם. עם זאת, מיקום הכוכבים ונוס ויופיטר בבית העבודה שלכם עשוי להשפיע לטובה על התנהלותכם העתידית ולהאיץ מגעים שיקדמו אתכם.

טיפ השבוע: התחושה שאין לכם במי להיעזר עשויה להוות מכשול, במיוחד ביחסים שאינם מתנהלים על מי מנוחות. הימנעו מקונפליקט מתיש והתרכזו בעיקר בחיזוק הנפש.

סרטן

ענייני כספים והשקעות עשויים להיות מודגשים ביום שישי. רגשות: מיקומם של ונוס ויופיטר בבית היצירה והרגשות שלכם עשויה להעלות את מידת הפופולריות שלכם. שימו לב לנעשה סביבכם. לפנויים יש הזדמנות להשיג סוף סוף מערכת זוגית.

טיפ השבוע: לאמנים וליוצרים זהו זמן של מפנה לטובה. המעוניינים בקשר מביניכם משדרים רצון ליצירת יחסים חמים מלאי קרבה. בהצלחה.

אריה

ענייני בית ומשפחה עשויים להיות מודגשים. עם זאת, מומלץ להימנע מהנטייה להתפרצויות פתאומיות/לא רצויות. אתם בולטים בשטח, ומומלץ לכם להתרכז בעשייה ולהיות פעילים בתחום בתחומי התקשורת והיצירה.

טיפ השבוע: היו נגישים תקשורתית וחברתית, בניסיון להשתחרר מחוסר השקט. בפגישות ובראיונות צפויה לכם הצלחה. מילות מפתח: תקשורת טובה וקסם אישי.

בתולה

מיקום הכוכבים במזל עקרב עשוי להשפיע לטובה על יחסיכם עם הסביבה הקרובה. פתאום תתחילו לצאת ולהיפגש עם אנשים. אתגר אינטלקטואלי חדש ילהיב ויפעיל אתכם. יש לכם השראה ויכולת יצירתית המאפשרות עשייה הישגית ומשוחררת יותר.

טיפ השבוע: שימו לב: יש נטייה לעצבנות ולחוסר שקט ביחסים, צורך חזק ופתאומי בחופש אישי, ואולי גם קצרים בתקשורת כשדברים לא קורים כפי שרצינו ותכננו. גלו זהירות בענייני כספים והשקעות.

מאזניים

ימים אלה מתאימים למשא ומתן, לפגישות עסקים ולניצול הפן החברתי. אתם ניידים ומשתמשים בקסם האישי שלכם כדי לקדם את עצמכם, אולם אתם גם מתעייפים בקלות ונוחים לכעוס, מה שגורם לאובדן ריכוז ושליטה. היו זהירים במגעים עם אנשים לחוצים.

טיפ השבוע: כוכב מארס בבית הכספים שלכם עשוי להעיד כי ההוצאות שלכם עשויות לצאת מכלל שליטה. גלו זהירות.

 

(new)שלומי תבלינים 18.5.20