ביבס 2.10.18
למרות הכל מודיעין בהגרלה חדשה של מחיר למשתכן

למרות הכל מודיעין בהגרלה חדשה של מחיר למשתכן

בהודעה דרמטית הכניס שר האוצר את זכאי סדרה ב' להגרלת הענק הקרובה של 10,000 דירות במסלול "מחיר למשתכן", שבה נכללת גם מודיעין

שר האוצר משה כחלון הודיע הבוקר (יום ב') על קיומה של הגרלה החדשה של "מחיר למשתכן". היקף הדירות שיוגרלו: כעשרת אלפי דירות ובהם גם נכללת העיר מודיעין ושכונת מורשת ששם ישווקו הדירות החדשות.

לגבי מודיעין מדובר בדירות שמשרד השיכון ישחרר מעתודות הדירות שבאמתחתו ולפיכך יוכנסו זכאי סידרה ב' להגרלה במודיעין. עד כה לא יכלו זכאי סידרה ב' להגריל דירות במודיעין מכיון שהקרקע להגרלות בעיר נגמרו, והם נאלצו לגשת רק להגרלות בערים אחרות.

ראש העיריה חיים ביבס, שהפעיל בחודשים האחרונים לחץ כבד על משרד האוצר ומשרד הבינוי להכליל את זכאי סידרה ב' במודיעין בהגרלות הבאות, זוקף חלק מהניצחון למרכז השלטון המקומי שבראשו הוא עומד.

ביבס: "אין ספק שהמכתב ששלחתי לשר האוצר ולשר הבינוי בדרישה להכליל את בני המקום של מודיעין זכאי סידרה ב' בהגרלה הקרובה עשתה את שלה. אני שמח שהאוצר הבין את המשמעות של חשיבות ההגרלות לבני המקום ובכך הכניס את זכאי מודיעין להגרלה הקרובה".

עדיין לא ברור כמה דירות יוגרלו במודיעין במסגרת ההגרלה הקרובה, אבל ברור שמדובר בדירות שייבנו בשכונת מורשת, "שם החזיק משרד השיכון באמצעות מנהל מקרקעי ישראל רזרבה של דירות מתוכננות, שטרם שווקו והן תשווקנה כנראה במסגרת דיור למשתכן", אמר ביבס.

יאיר דנון