(new)ויקטורי
הורוסקופ 24 – 30 בנובמבר 2017

הורוסקופ 24 – 30 בנובמבר 2017

קשת

אתם מתעסקים בחשבון נפש מתיש בנוגע לעתידכם. זכרו כי הארה דינמית ואופטימית יותר צפויה לקראת התקופה שבין ה-23 בנובמבר עד ה-21 בדצמבר. בינתיים יש להתמקד במטרות שהצבתם לעצמכם, ממש להתעקש, דברים לא יוצאים כמו שרוצים וצריכים לכווץ קצת את הציפיות.

טיפ השבוע: מיקום ונוס במזלכם החל מ-2 עד 25 בדצמבר יעלה את הכריזמה שלכם לגבהים מחמיאים.

גדי

זוהי תקופה של התארגנות ורה-אורגניזציה. כרגע האנרגיות שלכם עשויות להיות נמוכות, אך אין כל מקום לדאגה. אתם עשויים להתחזק עם מיקום השמש במזלכם החל מ-22 בדצמבר ואילך. טיפ השבוע: בינתיים עד 23 בדצמבר מומלץ להיות ערניים ודיסקרטיים. אל תתעלמו מחוש הביקורת ומהזהירות הטבעיים שלכם. רעננו מגעים חברתיים, היו יצירתיים וחברותיים במיוחד.

דלי

אתם זקוקים יותר מתמיד לתנועה ולמרחב, ומיקבץ כוכבים מאתגר מרמז כי האקשן נמצא עכשיו בשיאו. ימי סוף השבוע מומלצים לפעילות ברוכה. לאחרים תיווצר הזדמנות להרחבת מעגל האנשים שאיתם יש לכם כימיה ותקשורת טובה.

טיפ השבוע: ענייני כספים והשקעות עשויים לאפיין את הימים הראשונים של השבוע. חשוב להיות מחושבים, בעלי תושייה ופרקטיים. לא הכל גלוי וברור על פני השטח.

דגים

יש לכם אידיאלים רבים, וכשיש חלומות הם מוליכים אתכם קדימה. ימי סוף השבוע: אתם נוטים לעייפות ולדכדוך. פרטים רבים נעלמים מעיניכם כרגע, והתמונה המוצגת לכם כרגע נוטה לחוסר אמינות ולא משקפת את המציאות.

טיפ השבוע: אתם מתחזקים לקראת המחצית הראשונה של השבוע. מומלץ לנקוט גישה פשוטה, ישירה ומעשית כדי לקדם את עצמכם.

טלה

במהלך החודש הקרוב תוכלו לקדם במרץ ענייני נסיעות, לקיחת יוזמות חדשות וקביעת מטרות אידיאליסטיות. כושר הארגון שלכם והיכולת לחשוב בגדול יבלטו, וכדאי שיבואו לידי ביטוי. למקרי ולבלתי צפוי יהיה תפקיד מכונן בכל מה שיתרחש.

טיפ השבוע: האנרגיות עשויות להיות נמוכות לקראת המחצית הראשונה של השבוע, אך אתם מתחזקים לקראת המחצית השנייה של השבוע.

שור

יש לכם ימים בהם הנינוחות חוזרת ועמה הרצון שלכם להיות פעילים ויוזמים יותר. חשוב לכם להיצמד לסדר היום הקבוע ולהתחבר לאווירה אמפטית אוהדת.

טיפ השבוע: מיקום כוכב מרס בבית העבודה שלכם עד ה-9 בדצמבר, עשוי להעיד כי ענייני עבודה עשויים להעסיק אתכם מאוד. מוטב להוריד פרופיל ולא להיות עקשנים ונחושים בעמדותיכם.

תאומים

ריכוז כוכבים מול מזלכם, משפיע על חיי הרגש שלכם ועל התנהלות מערכות היחסים שלכם. שימו לב כי לקראת ה- 3 בדצמבר ייכנס כוכבכם מרקורי (כוכב התקשורת והנסיעות) לנסיגה, לכן מומלץ כבר השבוע לשים לב לצעדים ולתוכניות העתידיות שלכם.

טיפ השבוע: רעיון שיוצע דורש בדיקה יסודית. בינתיים יש להבחין בין עיקר לטפל, ולהקדיש זמן איכות למה שמשרת אתכם כרגע.

סרטן

מיקום ונוס ויופיטר בבית הרגשות שלכם עשוי להיטיב עמכם. ענייני יצירה ורגשות במגמה סוחפת, זה הזמן להיענות להזמנות, להיפתח אנרגטית ולא להסתגר.

טיפ השבוע: מודעות: השבוע תידרשו להיות יעילים, חרוצים ומעשיים. אין זמן לפטפוטים ולתיאוריות – המעשים הם שקובעים. אל תהיו שאננים. שימו לב: בדברי חנופה ושבחים שיעתירו עליכם אולי מסווים אינטרסים אחרים.

אריה

חודש מזל קשת (עד 21 בדצמבר) מדגיש את בית האהבה והיצירה שלכם ועשוי להיטיב עמכם. מומלץ להיות פעילים ויוצרים וליהנות ממה שהחיים מעניקים לכם, במיוחד לקראת ימים רביעי וחמישי.

טיפ השבוע: ענייני בית ומשפחה עשויים להיות מודגשים. מומלץ לכם לנוח ולהקיף את עצמכם באנרגיות תומכות ומחזקות. ייתכן אירוע משפחתי או אחר שעשוי לשמח אתכם.

בתולה

אתם מתייחסים לעובדות ומנתחים מצבים על פי גישה מעשית, מציאותית והגיונית. ימי סוף השבוע עשויים להיטיב עימכם. לקראת המחצית הראשונה של השבוע תיטו לדאגת יתר וישרור חוסר שקט פנימי. אתם זקוקים לאווירה רגועה ובעיקר למנוחה גופנית ונפשית.

טיפ השבוע: ימים רביעי-חמישי: מיקום הירח מול מזלכם עשוי להדגיש ענייני זוגיות ושותפויות. ונוס ייטיב עמכם החל מהשבוע הבא. יש למה לצפות.

מאזניים

אתם בתקופה שבה מודגשים ענייני תקשורת ונסיעות עד 21 בדצמבר. שימו לב לקשרים שעשויים להתפתח עם אנשים בארץ ובחו"ל, וכן בנסיעות. מיקומם המיטיב של הכוכבים יופיטר וונוס כוכבכם עשוי להדגיש עיסוק בענייני כספים והשקעות.

טיפ השבוע: שימו לא להיכנס לקונפליקט משפחתי כזה או אחר, מצב שעשוי להשפיע על הזוגיות ועל חיי המשפחה.

עקרב

מיקומם המיטיב של הכוכבים יופיטר וונוס במזלכם מביאים עמם תחושות של התחדשות, בשורות והזדמנויות חדשות. אתם ניידים ומשתמשים בקסם האישי שלכם, כדי לחזק את ביטחונכם העצמי.

טיפ השבוע: נצלו זמן לרכישת ידע ועוצמה, זאת כדי לחשוב בצורה בהירה ולגבש לעצמכם את דרככם בעתיד. נסיגת כוכב התקשורת מרקורי לקראת השבוע הבא: היו זהירים בענייני כספים והשקעות.

(new)שלומי תבלינים 18.5.20