ביבס 2.10.18
אופניים חשמליים קלים

אופניים חשמליים קלים

כמה עולים אופניים חשמליים קלים? האם אופניים אלו יקרים יותר? עד כמה משפיעה הסוללה על המשקל הכולל של האופניים החשמליים? כל התשובות במאמר הבא.

אופניים חשמליים הם כלי תחבורה חדשני ופופולארי אשר מסייע לאנשים להסתובב בעיר ואף לגשר בין מספר ערים קרובות. אנשים אשר רוכשים אופניים חשמליים נהנים לגלות כי הנסיעה הנעימה והקלה לא רק מקצרת את זמני הדרכים שלהם אלא גם מעודדת אותם לבלות זמן בחוץ ואפילו להתעמל. אף על פי שהמחיר של אופן חשמלי הוא עדיין לא נמוך כמו אופניים ללא מנוע, ניתן למצוא אותם בטווח רחב של מחירים אשר יכולים להתאים לתקציב שלך. מומלץ מאוד ליצור קשר עם מספר ספקים מומחים ובכך לקבל תמונה מלאה של האפשרויות שלך, ההבדלים ביניהן והמשמעויות שלהם עבורך.

היכן מומלץ לרכוש אופניים חשמליים?

בחירת הספק ממנו יירכשו האופניים החשמליים החדשים שלך תשפיע על המחיר הסופי ועל מידת שביעות הרצון שלך מהאופניים. ספק אשר לא מחזיק במגוון דגמים יוכל להמליץ לך על אופניים חשמליים אשר לא עונים על הצרכים שלך במדויק ויהפכו במהרה לנטל על שגרת חייך. מעבר למגוון רחב ולמחירים אטרקטיביים, חשוב מאוד לעבוד עם ספק בעל וותק אשר יוכל להציע לך אחריות על האופניים החשמליים שהוא מציע. ישנם מגוון הבדלים בין דגמים חשמליים כגון משקל, מהירות נסיעה, חיי סוללה ועוד. הבנה של ההבדלים בין הדגמים השונים תעזור לך למצוא את האופניים בעלי התכונות אשר מתאימות לאורח החיים שלך.

האם אופניים חשמליים קלים יקרים יותר?

אופניים חשמליים קלים הם יתרון אדיר עבור כל אספקט בשימוש באופניים, החל בחיי סוללה ארוכים יותר ומהירות נסיעה גבוהה ועד לנוחות בהובלתם למקומות אחסון. אופניים קלים מאפשרים לך לנסוע איתם בתחבורה ציבורית ולהשתמש בהם בתור אמצעי תחבורה ראשי. לאור כך ולצד העובדה שאופניים קלים עשויים מחומרי גלם יקרים יותר, העלויות שלהם יהיו גבוהות גם כן. למרות המחיר הגבוהה יותר, אופניים חשמליים קלים יוכלו להיות האפשרות הנכונה ביותר אפילו לתקציבים לחוצים מכיוון שהשימוש הנוח יעודד אותך לנצל אותן.

כמה משפיעה הסוללה על המשקל של האופניים?

הסוללה המתפרקת של מרבית האופניים החשמליים מוסיפה להם משקל משמעותי. למעשה, דגמי אופניים אשר לא כוללים סוללה מתפרקת הם קלים בהרבה. מנועים חכמים אלו מאפשרים לך ליהנות מאופנים חשמליים קלים, נסיעות ארוכות טווח ואף מחיר הזול מאופניים חשמליים רבים. מומלץ מאוד לבחון אפשרות של רכישת אופניים חשמליים בעלי גלגל חכם, גלגל חכם נטען במהלך הנסיעה ולכן אין לו צורך בסוללה כבדה ומאסיבית.

האם איכות החיים משתנה עם אופניים קלים?

אם תשאלו רוכב ממוצע על חווית הרכיבה שלו כאשר הוא כבר מאופניים ששוקלים 28 ק"ג לאופניים ששוקלים 13 ק"ג, כנראה שהוא לא יתבלבל לפני שימסור לכם את התשובה החד משמעית – כיף.
בחלוף השנים כל מוצר צריכה משמעותי קיבל תפנית חיובית לכיוון קיצור המשקל, לדוגמא טלפונים סלולריים ששקלו חצי קילו בתחילת דרכם וכיום שוקלים פחות מ100 גרם, גם מחשבים ניידים הסירו לפחות 70% ממשקלם המקורי, רק אופניים חשמליים הוזנחו ולקח 10 שנים עד לנקודה שבה אפשר לומר שיש היום אופניים קלים עם מנוע ששוקלים פחות מ12 ק"ג..

האופניים החשמליים הנכונים עבורך

אופניים חשמליים הם השקעה מצוינת והם ישדרגו את חייך בין אם הבית שלך נמצא בעיר או בכפר. עכשיו זה הזמן שלך לחפש אחר האופניים החשמליים הקלים והמתאימים לך וליהנות מנסיעה חלקה.

יאיר דנון