ביבס 2.10.18
עושים כבוד למורים

עושים כבוד למורים

הורי ותלמידי העיר ציינו השבוע את "יום המורה" בשלל מחוות מרגשות ומפנקות שהכינו עבור הצוותים החינוכיים

(צילום: דוברות העירייה)

השבוע (שני) צויין ברחבי ישראל, וגם במודיעין כמובן, יום המורה בו התהפכו ליום אחד היוצרות כאשר התלמידים והנהגות ההורים ערכו מחוות שונות למורי בתי הספר בעיר.

הנהגת ההורים העירונית חילקה לאלפי המורים בעיר עטים ועליהם הקדשה, ובנוסף בכל בית ספר בעיר נערכו פעילויות שונות ומפנקות עבור המורים. הפעילויות התרחשו במהלך כל השבוע האחרון, כאשר היו מי שפרסו למורי בית הספר שטיח אדום בכניסה, אחרים תלו שלטי תודה ובחלק ממוסדות החינוך דאגו הנהגות ההורים לארוחת בוקר מפנקת עבור הצוותים החינוכיים. כמו כן חילקו ההורים גם מתנות ותשורות קטנות כמו שוקולדים, מארזי טיפוח, מכתבי תודה ועוד.

יום המורה הוא יוזמה בת מספר שנים שזכתה להכרה ושותפות של משרד החינוך ועשרות ארגונים חינוכיים בישראל, שביקשו לשים את צוותי החינוך במוקד השיח הציבורי ולהודות להם על מסירותם בעבודתם החשובה.

ראש עיריית מודיעין, חיים ביבס, אמר השבוע: "יום המורה הפך למסורת ארצית חשובה, שבה ניתנת לכולנו ההזדמנות להעניק תשומת לב והערכה לאנשי החינוך הנפלאים שלנו, שעושים עבודת קודש ושליחות אמיתית בחינוך דור העתיד והפיכתו לדור מנהיגותי, יוזם, מעורב חברתית ומשכיל. בזכות כל אחד ואחת מהם, יש לנו את אחת ממערכות החינוך המצוינות בארץ, שמהווה מודל חינוכי וערכי עבור ערים אחרות. אני מודה להם מקרב לב ומאחל שימשיכו במסירותם ובמקצועיותם הרבה. לא בכדי נאמר כי הוראה היא לא מקצוע אלא שליחות ודרך חיים".   

יאיר דנון