פרסם באתר, קבל פוסטים בקבוצה
ביבס חינוך 2.8.18
המחירון נחשף: פרסם באתר, קבל פוסטים בקבוצה

המחירון נחשף: פרסם באתר, קבל פוסטים בקבוצה

בעקבות פרסום הכתבה אתמול במודיעין NEWS על החשדות בנוגע להתנהלותו של מנהל קבוצת הפייסבוק "מודיעין שלנו", טען האחרון כי מעולם לא היה מחירון עבור פרסום בקבוצה • הנה המחירון אותו קיבלו בעלי עסקים שהתעניינו בפרסום בקבוצה והמשפט המבהיר כי הפרסום במודיעין שלנו יתאפשר רק לרוכשי עסקת פרסום באתר

בעקבות פרסום הכתבה אתמול באתר ובעיתון מודיעין NEWS אודות החשדות נגד מנהל קבוצת הפייסבוק "מודיעין שלנו", העלה אתמול (רביעי) ליאור ישמח-משה פוסט בקבוצה בו טען כי אין ולא היה מעולם מחירון לפרסום בקבוצה. פרסום שעובר כמובן על חוקי פייסבוק.

כפי שכתבנו בכתבה, אותו מחירון הגיע לידינו מאחת מבעלות העסקים בעיר שקיבלה אותו לאחר שהתעניינה בפרסום בקבוצה. במחירון, שעל פי החשד נועד למכור פרסום פוסטים עסקיים בקבוצת הפייסבוק באמצעות "מעקף" דרך אתר האינטרנט שהקים ישמח-משה, מפורטות אפשרויות הפרסום כאשר העיסקאות כוללות "בונוס" – אישור פרסום פוסטים בקבוצה.

יתרה מכך, נדמה כי כפי שתוכלו לראות בעמוד האחרון של הקובץ המצורף, ישנה שורה אחת השומטת את הקרקע מתחת לטיעוניו של ישמח-משה כי אותו מחירון נועד לשרת אך ורק פרסום באתר ומעולם לא היה ניסיון למכור פרסום בקבוצה.

"פרסומים אחרים לא יתאפשרו בקבוצה או באתר", כך נכתב במחירון עליו מתנוססת כתובת המייל של ישמח-משה. משמעות השורה הזאת היא שהדרך היחידה עבור בעלי עסקים בעיר לפרסם בקבוצת הפייסבוק הפופולרית, עוברת לכאורה דרך רכישת עסקת פרסום באתר.

הנה המחירון במלואו לעיונכם: 

 

 

 

 

 

יאיר דנון