ביבס22.10.18
המחיר לדירה: 43 ביטקוין

המחיר לדירה: 43 ביטקוין

נחשפה הדירה הראשונה במודיעין שמוצעת למכירה במטבע הוירטואלי • חמישה קונים פוטנציאלים כבר באו לראות את הנכס, ששוויו בשקלים הוא כשני מיליון

דירת חמישה חדרים בשכונת הפרחים מוצעת השבוע למכירה בביטקוין. למעשה מדובר בדירה הראשונה במודיעין אשר מוצעת למכירה במטבע הדיגיטלי שמשגע את העולם.

רועי סלם, מתווך ממשרד "רימקס מור" המשווק את הדירה: "עליית שער הביטקוין שינתה את האפשרויות הכלכליות של רבים, גם במודיעין. ומי שהצליח לעשות את זה בביטקוין, מבין שניתן להשתמש בו גם כאמצעי תשלום פשוט בטוח ויעיל. גם המוכרים מבינים את זה ואנחנו רואים היום את הדירה הראשונה המוצעת למכירה בביטקוין. שווי הדירה כ-43 ביטקוין (כ-2,050,000 שקל) והוא משקף את המגמות הנוכחיות בשוק. אנחנו רואים כאן פיצול לראשונה בין אמצעי התשלום לבין המטבע בו אנו נוקבים במחיר ואני מצפה שלקוחות רבים נוספים יבחרו בשיטה זו ככל שהמטבע הדיגיטלי ילך ויתבסס".

בעל הדירה אמר: "מדובר בדירת חמישה חדרים בשכונת הפרחים שנמצאת חודשיים בשוק. מאז שהחלטנו למכור אותה בביטקוין וזה היה רק השבוע, הגיעו כבר חמישה קונים פוטנציאלים שראו את הדירה. הדירה בשטח 11 מטרים רבועים בקומה השניה עם מעלית. לדעתי, העובדה שנקבתי בביטקוין תזרז את תהליך המכירה".

יאיר דנון