(new)מחלקים באמצע עמוד הבית
מחשבים לבד את מחיר ההובלה

מחשבים לבד את מחיר ההובלה

נגמרו הזמנים בהם אתם מתקשרים לחברות הובלה ונשארים נתונים לחסדיהם • עם מחשבון ההובלות החדש של אתר "הובלה", שמים סוף לחוסר הידיעה ולעלויות המוגזמות

מה המחשבון עושה?

מחשבון ההובלות של אתר "הובלה" הוא דרך נפלאה לדעת מראש למה לצפות. כשאנחנו אומרים "למה לצפות" כוונתנו היא לא רק ל"כמה עולה הובלה בערך", אלא לידיעה ברורה ומובנת בכל הנוגע לעלות ההובלה הצפויה לכם. אם אתם עומדים לעבור דירה בזמן הקרוב (וגם אם לא – לא כדאי לדעת על זה?), אז חכם יהיה לעשות בדיקה קצרה דרך המחשבון. זה כרוך בלהכניס פרטים בסיסיים, כמו נקודת המוצא ונקודת היעד, מספר החדרים להעברה וכו'. משם – המחשבון כבר יידע להניב לכם תוצאה יחסית מדויקת של העלות לה אתם אמורים לצפות. מהנקודה הזו, כבר הרבה יותר קשה לעבוד עליכם. ידע זה אכן כוח.

עבור מי המחשבון מיועד?

המחשבון יכול לשמש את כל עוברי הדירה למיניהם. גם אם אתם לא בדיוק בנקודה של מעבר דירה בחיים – היינו ממליצים לכם בחום לשים לפחות את המחשבון ברשימת המועדפים שלכם בדפדפן. ולו רק כדי שתוכלו לחזור אליו בקלות כאשר כן תרצו סוף סוף לעבור דירה.

שימוש במחשבון יכול לא רק לחסוך לכם הרבה מאוד כסף – אלא גם למנוע לכם המון כאב ראש במורד הדרך שנקראת "מעבר דירה". גם אם אתם מודעים מאוד לעולם ההובלות ולמחירים להם אתם אמורים לצפות – ייתכן מאוד שתמצאו את עצמכם מתרוצצים בין מקומות, חברות וטלפונים אינספור במטרה למצוא את העלות והתנאים שהכי מתאימים לכם. מחשבון ההובלות יחסוך לכם גם את ההתעסקות הזו – מאחר והוא דואג לכם להמלצות מידיות שמותאמות אליכם אישית. כך לא רק שתקבלו הבנה ברורה על התשלום אותו אתם מצופים להכין, אלא גם תיחסך מכם הטרחה להסתרך אחר חברות כאלה ואחרות ללא הרף.

איך זה עובד?

כפי שציינו מקודם, אתם צריכים להזין פרטים בסיסיים על המעבר שלכם. נקודת המוצא ונקודת היעד בתור התחלה. פרמטר נוסף שמאוד משפיע על המחיר הסופי הוא כמות החדרים שאתם צריכים להעביר. משם גם יש את שאלת הקומה – ככל שהקומה גבוהה יותר, כך העלות הופכת יקרה יותר. היופי הוא, שהמחשבון לוקח בחשבון גם אם יש לכם מעלית, ומוזיל את העלות בהתאם.

פרמטר נוסף הוא התאריך. הסיבה לכך היא כפולה: המחשבון רוצה לדעת מהי העונה, וייחשב את המחירים בהתאם לעליות והירידות במחיר (לדוגמה, עונת הקיץ היא בדרך-כלל יקרה יותר מהחורף אצל רוב החברות). בנוסף לכך, המחשבון רוצה לבדוק עם חברות המתאימות לצרכים שלכם, אם הן יהיו פנויות לקבל את ההובלה שלכם בתאריך הזה. מה שיוצר תחרות נפלאה עבורכם. הודות למחשבון, עכשיו עשרות חברות "יריבו" ביניהן על מי תיקח אתכם ואת ההזמנה שלכם, במקום שאתם תרדפו אחריהם. די נוח, היינו אומרים.

כמובן שזה לא נגמר שם. במחשבון אתם יכולים גם לציין את רמת השירות שאתם דורשים: האם אתם מעוניינים בסבלים בכלל? או שמא בהובלה גרידא? יותר מכך – האם אתם רוצים אריזה ופירוק? או שתעשו זאת בעצמכם כבר?

כל אלה יכולים להיות מסומנים במחשבון לפני חישוב כולל וקבלת תוצאה. ואלה כמובן משפיעים בהחלט על המחיר הסופי לו אתם אמורים לצפות – כך שאין סיכוי שמישהו יעבוד עליכם, או אפילו ידחוף לכם שירותים שלא רציתם מלכתחילה. כדי לקבל הבנה טובה יותר לגבי אופן הפעולה והשימוש במחשבון, צפו בסרטון הזה. בו תקבלו הסבר נהיר על צורת השימוש והאופציות השונות של המחשבון.

מה לגבי הובלות קטנות?

המחשבון תומך גם באלה. כשאנחנו אומרים שהוא תומך בהובלות קטנות, אנחנו מתכוונים שלא רק שיש לכם את האפשרות לבחור סוגי הובלה, מיקומים ומספר חדרים. המחשבון נותן לכם את היכולת לבחור מוצרים ספציפיים – מה שמיד הופך את כל ההליך למדויק הרבה יותר.

יוצא כך, שאם אתם מעוניינים בהובלה מלאה בזול, ויש לכם קצת זמן, תוכלו אשכרה לציין למחשבון מה הפריטים שאתם רוצים להעביר (למשל, מקרר גדול / בינוני, תנור כזה או אחר וכו'...), והמחשבון יידע לחשב גם אותם בצורה המדויקת ביותר. כמובן שזה אופציונלי בלבד, ולא חובה. אבל לכל מי שרוצה דיוק רב יותר – האפשרות קיימת, ומומלצת מאוד.

כך גם, כמובן, יכולים לעשות אלו שמעוניינים לבצע הובלה קטנה. נניח ואתם מעוניינים להעביר רק מיטה. לא רק שתוכלו להזין את המיטה למחשבון יחד עם שאר הפרמטרים שציינו לעיל – תוכלו גם לבחור מבין כמה סוגי מיטות: זוגיות, קטנות, נוער וכדומה. האופציות מדהימות כשזה מגיע לדיוק בנתונים ובהערכה הסופית. נסו את מחשבון ההובלות עכשיו, ואנחנו בטוחים שתבינו על מה כל ההתלהבות.

אנחנו מאחלים לכם בהצלחה רבה, מכל הלב, במעבר העתידי שלכם. ומקווים מאוד שמצאתם את מחשבון ההובלות ככלי יעיל בהוזלת והקלת המעבר שלכם.

מאוחדת באנר 1