(new)מחלקים באמצע עמוד הבית
מה עושים עם הילדים בחופש?

מה עושים עם הילדים בחופש?

חופשת הפסח של התלמידים כבר כאן • אספנו עבורכם מגוון של הצעות לפעילויות במודיעין בימי החג

(צילום: אלדד מאסטרו)

פעילויות פסח לנוער וצעירים

חדר בריחה לנוער: הבריחה ממצרים. המטרה - מי יצליח לברוח לפני שהמומיה מתעוררת.

ראשון – חמישי 25-29.3 16:00-20:00. המיקום: מרכז מנהיגות והתנדבות נוער (שדרות מנחם בגין מול בניין 74). הכניסה חופשית אך מותנית בהרשמה מראש מותנה בהרשמה מראש 050-2129057.

במה פתוחה, צדק פואטי ולילה לבן בג'ק: ג'אם, פינות ישיבה, שולחנות משחק, משחקי מולטימדיה. ראשון 25.3 19:30-03:00, ה"בית עם הגג האדום". כניסה חופשית.

ערב על האש ב"מקפה לאוזן": שני 26.3 21:00-01:00 מתחם הקפה (עמק דותן). הכניסה חופשית.

נפרדים מהחמץ / בואו לחגוג מימונה: רביעי 28.3 21:00-01:00 מתחם הקפה (עמק דותן)

הכניסה חופשית.

ערב בכורות – להקות נוער בהופעות בכורה: צדק פואטי בספוקן וורד. חמישי 29.3 21:00-00:00, "הבית עם הגג האדום". הכניסה חופשית.

מוזיקה והופעות

שבת 24.3

גיל שוחט מארח את דני רובס. בהשתתפות טל סמנון – פסנתר, עומרי רווה – אבוב, אנסמבל פוליפוניה, גיל שוחט - מנצח, פסנתרן ומנהל מוזיקלי. מאז האלבום "פנים ושמות" הפך דני רובס לקול משמעותי. מתוך התוכניה: "ואז הגיעו 'בדרך אל האושר', 'בגוף ראשון', 'ברושים וחמניות', 'ככה אני אוהב', 'משהו חדש מתחיל', 'האיש עם הגיטרה' וזו רק רשימה חלקית. אין טבעי מהחיבור של רובס עם שוחט והאנסמבל הקלאסי. לצד העיבודים החדשים לשיריו הידועים, יבצע שוחט את הקונצ׳רטו המרתק והוירטואוזי לפסנתר מאת ראוול. שעה 22:00 בהיכל התרבות.

שני 26.3

פיטר פן - הבלט הישראלי: הילד הנצחי שלא גדל לעולם לוקח אותנו ואת הילדים האבודים לעולם מופלא ומביא לבמה בבכורה עולמית לכל המשפחה מופע עם 20 רקדנים, תפאורה מרהיבה ותלבושות ססגוניות. במסגרת הסדרה "אגדות מתעוררות לחיים בבלט הישראלי" ועל פי ספרו של הספור והמחזאי ג'יימס מתיו ברי. כוריאוגרפיה: ולדימיר דורוחין. שעה 17:30 בהיכל התרבות.

תיאטרון

שישי 23.3

אמי הגנרלית: לרגל חגיגות 70 שנה למדינת ישראל – ההצגה שהיתה גם לסרט חוזרת לבמות. והפעם בכיכובה של ציפי שביט, בהפקת בידור חדשה ומצחיקה. תקציר: אם דאגנית, חרדתית ואמיצה מגיעה עד ליחידה הצבאית שבחרמון, להביא לבנה החייל אוכל ביתי. סגן גבי נבוך ומבולבל מהתזמון הגרוע של אמו, מפקיד אותה אצל הש"ג אזולאי, שבהמשך יקלל את הרגע שהופקד לשמור על אמו "הלא מזיקה" של סגן גבי. אך מה שנראה כמו התחלה של יום רגיל, הופך במהרה ליום מלא בטעויות. האם משתלטת על כל היחידה, מלמדת את המזכירה הצבאית שמאוהבת בבנה, על נשיות ויופי, חושדת שבעלה בוגד בה ועל הדרך מספיקה להסתבך עם אנשי האו"ם ונקלעת בטעות אל קו האויב. שעה 22:00 בהיכל התרבות.

פעילויות אחרות

חמישי 22.3

כנס יום האישה הבינלאומי 2018 : נשים מדברות על מקומן ותפקידן של נשים במרחב הציבורי והפוליטי. פאנל ראשון: פעילותן של נשים במרחב העירוני במודיעין. מנחה: ד״ר אורנה מגר, יועצת ראש העיר לשוויון מגדרי. בהשתתפות: מירב פלג - חברת מועצה ויו״ר ועדת מעמד האישה ושוויון מגדרי, עירית בן דוד מנהלת אמונה, דינה אביגל - יו״ר ויצו, מיכל פרפרי – מנכ''לית החברה הכלכלית. פאנל שני: נשים במוקדי קבלת החלטות – האם אנו שם? מנחה: ענת סרגוסטי - עיתונאית ומשפטנית
"מהי החלטה 1325 של האו"ם וכיצד היא מיושמת במרחב העירוני ובמרחב הפוליטי בבית המחוקקים בישראל?" – סיפורן של נשים במוקדי קבלת החלטות בנושאי שלום ובטחון בעולם ובישראל. סיפורה של תנועת נשים עושות שלום. בהשתתפות סביונה רוטלוי – שופטת בדימוס, חמוטל גורי - מנכ"לית קרן דפנה, עו"ד נטע לוי מעמותת איתך-מעכי, משפטניות למען צדק חברתי. ליאורה הדר ומיכל כצנלסון, חברות תנועת נשים עושות שלום. הכנס יתקיים בין השעות 19:30 – 22:00 באולם הכנסים במרכז הרב תחומי. ללא תשלום בהרשמה מראש מיכל 0524782046.

מאוחדת באנר 1