דיור מוגן 16.12.18
שיאכל קווייאר

שיאכל קווייאר

דומה שנכון לעכשיו מצליח נתניהו להלך כמו קוסם בין שני מנהיגי העולם והוא לוקח את כל הקופה מזה וגם מזה

טראמפ מתגלה כנשיא גבר גבר. מילה שלו היא מילה וכשהוא מבטיח הוא מתכוון לקיים. יש לו הרבה מאוד חסרונות וגם פתיל קצר וחשק גדול אבל מבחינתנו הוא עושה את העבודה בגדול. הוא מתואם לגמרי עם נתניהו ושניהם באותו ראש בכל הנוגע לאינטרסים שלנו בשכונה המאוד מסובכת שבה אנו מתגוררים.

הוא מדבר מגרונו של ראש הממשלה נתניהו שכבר 15 שנה מזהיר מפני הכוונות של האייתולות בכל הנוגע למזרח התיכון ובעיקר בכל הקשור להמשך קיומנו. זה הזמן של נתניהו. זו שעתו הגדולה. אחרי שחשף בתצוגת תכלית מבריקה את הקלסרים והדיסקים שפילחנו מתחת לאף של האיראנים, טראמפ עושה לו את העבודה ומבטל את הסכם הגרעין עם איראן. אין ספק שבתוך כל הפרשיות והחקירות יש לביבי בימים אלה קצת קורת רוח ונחת.

היום הוא אצל פוטין במוסקבה כדי לתאם עמדות מול הנוכחות האיראנית בסוריה. דומה שנכון לעכשיו מצליח נתניהו להלך כמו קוסם בין שני מנהיגי העולם והוא לוקח את כל הקופה מזה וגם מזה. אי אפשר לקחת ממנו את מה ששייך לו.

האופוזיציה שיש לו מבית נחנקת כשהיא מחמיאה לו על ההתנהלות שלו בדברים החשובים באמת. הוא לא עובר להם בגרון ובכל זאת הם אומרים עליו מילה טובה. ואחרי כל זה הוא צריך להתמודד מדוע הוא שותה שמפניה ורודה ומעשן סיגר איכותי. אם אלה התוצאות שהוא מביא מצידי שיאכל קווייאר משובח עשר פעמים ביום על חשבון המיסים שאני משלם.

עם כל הביקורת ויש ביקורת על ההתנהלות האישית שלו, נתניהו הוא לא הקברניט הגרוע שהיה לנו. מתוכנית הטלוויזיה המצוינת "הקברניטים" של רביב דרוקר אנו למדים שלא היה כאן ראש ממשלה אחד שאפשר לגמור עליו את ההלל ולומר שהיה יחיד בדורו. כל אחד כולל בן גוריון, גולדה ורבין לא היו טלית שכולה תכלת. ברמת השקיפות הנהוגה בימינו כל ראשי הממשלה בעבר היו פוטנציאל להגשת כתב אישום נגדם.

יאיר דנון