דיור מוגן 16.12.18
כורסאות עור – כיצד לבחור נכון 

כורסאות עור – כיצד לבחור נכון 

איתור כורסאות עור איכותיות וטובות יהיה חלק מהותי בהפיכת הזמן הפנוי שלנו בבית לזמן שווה בהחלט

הבית משמש אותנו בשעות הפנאי למגוון פעילויות משתנות. אחת המהנות ביותר הינה ישיבה אל מול הטלוויזיה, או במרפסת (למי שקיימת אצלו) והנאה מהשקט ומהרוגע בביתנו. כדי אכן למקסם את החוויה הזו ולהביא למצב של שלמות נצטרך שתימצא ברשותנו כורסא נוחה עד כמה שאפשר. איתור כורסאות עור איכותיות וטובות יהיה חלק מהותי בהפיכת הזמן הפנוי שלנו בבית לזמן שווה בהחלט. אם נדע כיצד למצוא את הכורסה המתאימה נהנה ללא ספק בכל רגע נתון. כדי אכן להגיע למצב בו ההחלטה שלנו בדבר כורסא זו או אחרת הייתה הנכונה והרלוונטית ביותר, נצטרך לפעול בלא קיצורי דרך, לצפות בפריטים שונים בעלי סגנון ייחודי דרך מספר חברות משווקות וכמובן למצוא מחיר משתלם והוגן עבור כורסת העור החדשה.

האם כורסאות עור נחשבות יקרות משאר הפריטים בעולם זה?

סביר להניח לו הייתה לנו היכולת לבחור ספה או כורסאות ככל העולה על רוחנו, היינו ניגשים מיד לאו היקרות יותר, בודקים את איכותן ורוכשים אחת מיד לביתנו. מכיוון שלא כך הדבר, נצטרך לשים לב מה כדאי לנו לקנות ומה פחות. בהקשר זה כבר הוזכר החלק הכלכלי בפעולה זו. ספות וכורסאות מעור אינן שונות בהרבה משאר פריטי הריהוט המוצעים לבית. כלומר, ישנן כאלו הנחשבות ממותגות ובכך מעלות את ערכן. אחרות עשויות מחומרי גלם משתנים ולפיכך תעלנה בהתאם וכו'.

זאת ועוד חשוב להבין כי העלות הכללית של כורסאות עור נגזרת קודם כל מהחומרים מהם יהיו הן עשויות. מעבר לריפוד העור, ישנם עיטורים המכוונים אל סגנון עיצובי מסוים בכל פריט שכזה: רגלי הכורסא, הידיות, עיטור בגב (משענת) המוצר ועוד הם רק חלק מהיכולות להוסיף מימד וצבע. הכורסאות והספות בסופו של תהליך יקוטלגו אל סגנון מסוים ועל בסיס זה יובלו למפתן המכירה.

מומחים בהתאמת כורסאות עור

כיום אף ניתן להגדיל ולמצוא ספות וכורסאות מעור (המגיעות עם מערכות ישיבה ורהיטים אחרים) המשלבות כמה סגנונות עיצובים שמשלימות זו את זו. כדי להבין האם כדאי ומומלץ לנו לרכוש דווקא אותן, חשבו שנקבל החלטה זו בעזרת יועצים ומומחים מתחום זה. כפי שנאמר בתחילה, שיטוט בין מחסני החברות, חנויות היצרן והחברות המשווקות - יהיה דרך נהדרת לקבל מידע מהימן מעמיק ומניב שיביא לנו יכולת קבלת החלטה מושכלת. מכיוון שכורסת עור איננה נחשבת לפריט זול במיוחד מבין הרהיטים בית, מוטב כי לא נתעצל. ככל שנבדוק את ההיצע של המוצרים, ונשכיל להבין את המפרט של כל אחד מהם, הרי שנזכה לשבת בספא חדשה מעור איכותי, כזו שעלתה במחיר סביר והוגן וכמובן תשמש אותנו למשך שנים ארוכות מאוד. לכן ביצוע ומעקב אחר פעולות האיתור בעת נעמוד לפני כניסה לבית חדש, שיפוצו או סתם נרצה להתפנק בכורסא חדשה, יהיה רלוונטי ונכון לכל אחד ואחת.

יאיר דנון