(new)ויקטורי
בחירות: יש עתיד ומירב פלג מציגים את מספרי 2 ברשימות

בחירות: יש עתיד ומירב פלג מציגים את מספרי 2 ברשימות

שחר מי און הודיע על הצטרפותה לסיעתו של עו"ד סיגל לזרוביץ, יום לאחר שמירב פלג פרסמה כי ליקול טמסוט תצטרף לרשימה העצמאית שלה        

שחר מי און, יו"ר סיעת יש עתיד במודיעין, הודיע השבוע על הצטרפותה לרשימה של עורכת הדין סיגל לזרוביץ לקראת קמפיין הבחירות הקרוב.

לזרוביץ (נשואה+3) היא בעלת תואר ראשון ושני במשפטים ומוכרת במודיעין מפעילותה בהנהגת ההורים העירונית ומהתנדבותה בעמותות כמו ויצ"ו, מנדלת הלב ובש.י.ל – שרות ייעוץ משפטי חינם.

השבוע אמרה לזרוביץ: "לאחר שנים רבות של פעילות וכמי שערכי הנתינה וההתנדבות סחפו אותי לאורך השנים להתמסר לתרומה לקהילה, להובלת שינויים ואהבת חינם, החלטתי להצטרף ולהשפיע במסגרת חברות במועצת העיר מודיעין מכבים – רעות. אך זאת ללא הפוליטיקה הפחות מעניינת מבחינתי. בחנתי את כל האפשרויות ובחרתי להצטרף לסיעת 'יש עתיד' שבראשה עומד שחר מי און - ויחד נפעל  לאורם של ערכים המובילים אותי לאורך השנים למען החינוך בעיר, ילדי העיר, הצעירים , הגמלאים ואוכלוסיות מוחלשות שזקוקות לאוזן קשבת בעירייה ועזרה ".

מי און הוסיף: "סיגל היא אישה איכותית ביותר, מובילה, תורמת, יוזמת ובעלת מוטיבציה רבה להשפיע על סדר היום הציבורי ואני יותר משמח כי בחרה בנו ב"יש עתיד" כדי לעזור לשנות את סדר החיים העירוני ולהשפיע על מרקם החיים בעיר שלנו. אין בי ספק כי סיגל כמי שהייתה יו"ר הנהגת ההורים של עירוני א' במשך מספר שנים תוכל להוביל ולסייע לנו  בתחום מערכת החינוך בעיר והנגשתה לציבור ההורים והתלמידים. סיגל היא שומרת הסף של החינוך ותסייע להורים לשמור על מערכת חינוך איכותית וערכית בעירנו".

במקביל להודעתו של מי און פרסמה השבוע גם חברת המועצה מירב פלג את הדמות הראשונה שמצטרפת אליה לרשימתה העצמאית. פלג שפרשה לאחרונה מסיעתו של מויש לוי לטובת ריצה עצמאית בבחירות, הודיעה כי עורכת הדין ליקול טמסוט תהיה מספר שתיים ברשימה.

טמסוט בת ה-34 (נשואה+3) היא עורכת דין עצמאית מזה 11 שנים, בעלת תארים ראשונים במשפטים ומנהל עסקים ותואר שני במשפט עסקי.  טמסוט שירתה במשך תשע שנים כקצינה בפרקליטות הצבאית וכיום עוסקת במשפט פלילי, דיני תעבורה ודיני צבא. כמו כן היא בוגרת קורס דירקטורים וקורס מנהיגות מטעם עיריית מודיעין.

בהודעה שפרסמה השבוע פלג רשמה טמסוט כך: "לאחר  שנים רבות של פעילות חברתית ועשייה ציבורית בתחום הקהילה והחינוך בעיר מודיעין לרבות כהונה בועד הגנים העירוני ובהנהגת ההורים העירונית, החלטתי כי הגיעה העת להשפיע מבפנים ולהתמודד לחברות במועצת העיר מודיעין.

אני מאמינה שלנו, כהורים, חשוב לקחת חלק בתהליך קבלת ההחלטות בכל מה שנוגע לחינוך ילדינו, באופן אישי, וכי רק כך נוכל לקדם את מערכת החינוך ולמצות את הפוטנציאל הקיים בה. בשנים האחרונות פעלתי בהנהגת ההורים העירונית ובוועד הגנים העירוני בנוסף לפעילותי בוועדי ההורים במסגרות בהן לומדים ילדיי. בין היתר הובלתי בתקופה זו את הקמת ארגון הבוגרים בבית הספר 'יחד', ריכזתי את מעגל הנשים של אמהות לאחר לידה בקהילת 'יחד', לקחתי חלק מהותי במיזם קהילתי להעצמה נשית שתכליתו איסוף תרומות להקמת בריכה שיקומית לבעלי צרכים מיוחדים שתיבנה ברעות, כיום אני אף לוקחת חלק במרכז למשפחה – מרכז המהווה מסגרת למשפחות המתמודדות עם גידול של ילד עם צרכים מיוחדים, על שלל הצרכים הקיימים. במסגרת ועד הגנים העירוני לקחתי על עצמי להיות אשת הקשר לגני החינוך המיוחד, ומנסה כמיטב יכולתי לקדם ולסייע לתחום זה במסגרת התפקיד. בין היתר במסגרת התפקיד אני בקשר תמידי מול ועדי הגנים השונים ומנסה להיות להם פה למול העירייה, מנסה לוודא את מיצוי הזכויות המגיעות להורים במסגרות החינוך המיוחדות השונות ובאופן כללי, מנסה לסייע בכל בעיה שצצה לאורך הדרך".

עוד הוסיפה: "כאישה וכיזמית עצמאית אני מודעת לפוטנציאל הרב הגלום בנשות העיר וסבורה שיש עוד רבות לקדם כדי לסייע לנשים, לעצמאים, ולאמהות בפרט. כך, במסגרת פרויקט המנהיגות בו לקחתי חלק יחד עם נשים נוספות בעיר, בימים אלו אני מקדמת מול העיריה, תכנית להקמת מרכז לנשות העיר אשר יהווה פלטפורמה למימוש והגשמה עצמית ולהעצמה אישית של נשות העיר מודיעין מכבים רעות בכל תחום שהן יבחרו לפתח. לאור כל אלו, החלטתי לחבור ולרוץ יחד עם מירב פלג. את מירב אני מכירה כאשת חינוך שהעשייה הציבורית והרצון לקדם ולשנות בוערים בעצמותיה. מירב היא ביצועיסטית אמיתית שתמיד חותרת למצוא פתרונות יצירתיים לבעיות שעל הפרק ומיקדה את עשייתה בתחומים הקרובים אף לליבי – קהילתיות, חינוך וקידום נשות העיר".

(newשלומי תבלינים חדש 13.10.21