(new)ויקטורי
המספר הנוסף

המספר הנוסף

כל העולם מסתכל על מונדיאל הנשים והצעירות של מודיעין העדיפו דווקא לשטוף את המגרש • רוני טל – אלפות ישראל בסיף - קטפה את תואר "שחקנית המופת" של מועדון עוצמה ככדורסלנית • נבחרת הטקוואנדו חזרה מרוצה מאוד מסלובקיה • והעיריה פירסמה "קול קורא" לספורטאים שחפצים במילגה עד 2,500 שקל

1- עשרות בנות ונערות הגיעו ביום חמישי האחרון למגרש הכדורגל בשדרות עמק בית שאן, העונה על הקריטריונים המחמירים ביותר של אופ"א בכל הקשור לדשא סינתטי, להפנינג החשיפה לכדורגל הנשים בעיר. זה נערך בשיתוף תכנית "אתנה" לקידום ספורט הנשים בישראל. הבנות נפגשו על הדשא ונהנו ממגוון תחנות פעילות מאתגרות שבאחת מהן אף בעטו לשער ליו"ר המועדון, אלי סבח ולמנכ"ל עירוני מודיעין מיקי בר, שהפגינו  ביצועים מרשימים.

שחקניות הקבוצה הבוגרות, שהגיעו לתמוך בילדות כדי לטפח ולקדם את התחום, קיימו משחק ראווה מול קבוצת הנערות המיועדת להשתתף בשנה הבאה במשחקי הליגה הארצית. את הפעילות הוביל מנהל בית הספר לכדורגל אריאל וינדר יחד עם תמר דואק שמובילה את פרויקט הבנות בבית ספר לכדורגל ושירי אהרון מתוכנית "אתנה" במודיעין.

2- ב-15 ביוני התקיים טכס סיום עונת הכדורסל 2018-19 במועדון כדורסל עוצמה מודיעין. בילדים ב' זכה ליאם אבי בתואר "השחקן המשתפר", אורי שיין "שחקן המופת", טל מיכאלי "שחקן הגנה" ונועם אברהמי, בתואר "השחקן המצטיין". בילדים א' - גיא קרטלה "משתפר", יובל גוטמן "מופת", ירדן הראל "הגנה" ועומר שוורץ "מצטיין". בילדות-נערות - תמר לופוביץ' "המשתפרת", גאיה אלפנדרי "שחקנית למופת", ירדנה שוורץ "שחקנית הגנה" ונוערה פלר "השחקנית המצטיינת".

בקטגורית "משפחתיות וגאוות יחידה" זכו קט סל ב' (עידן) וילדות (ברוריה), אשר הקפידו ללוות את משחקי הבוגרים והקבוצות השונות בכל הזדמנות. בקטגורית "התמדה ונחישות" זכו הקבוצות קט סל בנות (אמיר) וקט סל ב' (דוד).

בקטגורית "אהבת המשחק" זכתה נוער מחוזית, אשר סיימה את הליגה במקום השני.

בתואר "השחקן המצטיין במועדון" זכה עידו מנצ'ל. עידו לופו קטף את פרס "שחקן המופת" הכללי. "שחקן ההגנה" של המועדון הוא רועי נוימן. ה"שחקן המשתפר" של המועדון הוא אריאל ארגמן. "שחקנית המופת" של המועדון היא רוני טל, שאך לא מכבר זכתה גם באליפות הארץ לסיף. מה שנקרא "דאבל דאבל".

6- נבחרת מועדון הטאקוונדו המקומי הפועל בעמותת סחלבים בהנהלתו של אורן לוי, חוגר דאן 6, התחרתה בסוף השבוע שעבר ב"אליפות שגריר קוריאה" בברטיסלאבה, סלובקיה. התוצאות? משביעות רצון, או לכל הפחות מחממות לב. גביע זהב ומדליית כסף זה שלל שהיו חותמים עליו בכל משלחת אולימפית כחול לבן.

באליפות השתתפו כ-500 מתחרים מרחבי אירופה, מרביתם זריזים כשדים טזמניים וקטלניים כמו אלמנה שחורה. אבל במודיעין גדלו חבר'ה שהתמודדו עם העלייה של פארק ענבה, וכמו שזה נראה, אפילו הדינוזאורים לא יכלו לה.

חברי הנבחרת של מודיעין, חפים מרגשי נחיתות, הציגו שליטה בזירה תוך שהם משכילים לגבור על מתחרים מהטובים באירופה. כך, במקום הראשון ובגביע מוזהב זכה טל דובנר שהתחרה בקטגוריית נוער במשקל 51 ק"ג. חברתו למועדון, מעיין פיצברג, קטפה את המקום השני בתחרות בקטגוריית בוגרות 57 ק"ג והוכיחה אופי תומפסוני כשלמרות פציעה המשיכה להילחם בנחישות עד סוף הקרב.

אורן לוי אמר בסיום בחיוך: "אני גאה בספורטאים שלנו על העבודה היפה. הם הפגינו רוח לחימה ועבודת צוות מדהימה ואני גאה בהם על כך. כעת יוצאים לפגרה ומתכוננים לאליפות אלכסנדריה שתיערך בספטמבר באיטליה".

2,500 - השבוע פרסמה העירייה "קול קורא" המזמין ספורטאים מצטיינים להגיש בקשה למלגה. "עיריית מודיעין מכבים רעות רואה חשיבות רבה בקידום פעילות ספורטיבית בקרב תושביה, ובכלל זה פעילות ספורטיבית הישגית. לצד השקעות עירוניות רבות בתחום זה, הקימה העירייה קרן מלגות לספורטאים מצטיינים על מנת לסייע לספורטאים יחידים או לקבוצות, להשתתף באירועים ברמה הארצית והבינלאומית". כלומר, המלגה מיועדת לעודד ולסייע לספורטאים מצטיינים, תושבי מודיעין, על ידי קידום הכשרתם והישגיהם של מקבלי המלגה בענף בו הם מצטיינים.

המלגה בסך של עד 2,500 שקלים, מיועדת, בין השאר, לסיוע במימון עלויות בהשתתפות בתחרויות בארץ או בחו"ל, השתתפות בקורסים או בהשתלמויות מקצועיות, אימונים מיוחדים, רכישת ציוד וכיוצא בזאת. ספורטאים מצטיינים העומדים בקריטריונים זכאים להגיש מועמדות לקבלת המלגה עד ליום ראשון 14.7.19. את הקריטריונים והטפסים להגשת המועמדות ניתן למצוא באתר העירייה תחת לשונית "חינוך והשכלה".

(newשלומי תבלינים חדש 13.10.21