(new)ויקטורי
פרגולות עץ במודיעין מכבים רעות והסביבה

פרגולות עץ במודיעין מכבים רעות והסביבה

לפני הזמנת הפרגולה מעץ, מומלץ לוודא שהבניה הינה בהתאם לתקנות התכנון והבניה ואינה מהווה חריגה

בין אם יש לכם מרפסת בדירה, דירת גן או בית צמוד קרקע, במודיעין והסביבה, אתם בוודאי מכירים את הזמנים בהם אתם לא יכולים לצאת אליהם, בגלל מזג האוויר בחוץ. בין אם זה שמש חזקה בחוץ או גשם, הפרגולה תוכל לאפשר לכם להגדיל את ההנאה משטחי החוץ הצמודים לביתכם.

בבתים ובדירות רבות במודיעין לרבות דירת פנטהאוז, ישנן מרפסות המאפשרות הוספת פרגולה, יחד עם זאת, לפני הזמנת הפרגולה מעץ, מומלץ לוודא שהבניה הינה בהתאם לתקנות התכנון והבניה ואינה מהווה חריגה. לצורך כך מומלץ לגשת ולבדוק בעריית מודיעין מהם החוקים החלים על הדירה או הבית בו מתוכננת הפרגולה. גם אם מדובר בבתים פרטיים, צמודי קרקע, באזור מודיעין במכבים רעות, כמו ביישובים כמו שילת, לפיד, כפר-אורנים ועוד מומלץ לפנות למועצה איזורית חלב מודיעין, או מטה בנימין ולוודא מהם ההגבלות החלות על הבית שלכם, טרם בנית הפרגולה.

לקבלת הצעת מחיר לפרגולה במודיעין והסביבה, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר באמצעות האתר חן פינות זולה ואשמח להגיע, לייעץ ולתת לכם הצעת מחיר לפרגולה יפה ואיכותית, משטחי דקים, ריהוט עץ ואפילו גינון!

פרגולות מעץ חלק אינטגרלי מעיצוב החלל החיצוני

פרגולה היא משטח הצללה ועם קירוי מיוחד שיכול גם להגן מפני הגשם. מדובר על מבנה ללא קירות ובעל תקרה מישורית עם שיפוע קל, הבנוי מעץ גושני. העץ הינו החומר הפופולרי ביותר לבנית פרגולות, ויכול להתאים לדירות, למרפסת, לחצרות, בתים, בתי קפה ומסעדות וכמובן גם פרגולות לגינות ציבוריות.

סוגי עץ לפרגולות

סוג העץ ואיכותו הם דברים החשובים מאד בפרגולה, במיוחד שרוצים שתישמר יפה, למשך שנים רבות. לבחור סוג עץ מסויים, זה לא מספיק ויש להקפיד גם על איכותו, לאור הבדלים משמעותיים שקיימים באיכות העץ והגימור שלו, המשפיעים על אורך חיי המוצר למשך שנים.

אני מקפיד להשתמש בסוגי העץ שונים באיכות גבוהה בכל עבודות העץ ובמיוחד עבור פרגולות החשופות לפגעי מזג האויר. בפרגולות שאני בונה, אני עושה שימוש בעץ, שנבחר בקפידה ועובר צביעה לשמירה על איכות העץ למשך שנים, בצבעים איכותיים ובעלי תו תקן בגוונים שונים לפי בקשת הלקוח.

שימור הפרגולה

חידוש הפרגולה, אחת לשנה או שנתיים, תשפר את מידת העמידות של העץ, ותשמור על מראה יפה וטבעי לאורך השנים. כיום ישנם מוצרים, המאפשרים לכם לבצע את עבודות התחזוקה בעצמך, אולם יחד עם זאת, חשוב לעשות את זה נכון ולהקפיד על הוראות היצרן, הרשומות על האריזה.

בשלב הראשון יש לנקות את העץ. לעיתים יופיעו כתמי עובש או פטריות ושיוף בלבד לא יספיק, לכן מומלץ להשתמש בחומר ייעודי לניקוי, כגון DECK & FENCE של חברת Wolman לדוגמא, או חומר באיכות דומה, שזמין למכירה, באחת מחנויות הצבעים או חומרי הבניה (כמו צבעי בן-ישי בא.ת. שילת)

אנא וודאו שהחומר מתאים להבהרת עץ ישן שספג לכלוך, אצות, אדמה, טחב ועוד. השימוש בו הופך את הניקיון לפשוט וקל והתוצאות יתקבלו לאחר זמן המתנה קצר מאד. לעיתים מומלץ להסיר גם שכבות קודמות של צבע. גם לזה יש חומר ייעודי שיסיר את רוב סוגי הצבע הקודם על העץ.

לאחר מכן, יש ללטש את העץ ולסתום את הסדקים. אמצעות ליטוש ניתן להסיר את שכבת העץ הפגועה, לחשוף שכבה חדשה ונקיה. במידה וישנם סדקים אפשר למלא אותם באמצעות חומרי מילוי ייעודיים לעץ פרגולה.

עם סיום שלבי ההכנה, ניתן לצבוע את הפרגולה בגוון הרצוי, עם צבעים מסוימים ניתן להגיע לגוון רצוי תוך שכבה אחת בלבד ובאחרים נדרשות שתי שכבות לפחות. מומלץ השתמש בצע איכותי, שעמיד לקרינת UV ואוטם את העץ מחדירת מים. זהו, תתחדשו!

לקבלת הצעת מחיר לפרגולה במודיעין והסביבה, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר באמצעות האתר חן פינות זולה ואשמח להגיע, לייעץ ולתת לכם הצעת מחיר לפרגולה יפה ואיכותית, משטחי דקים, ריהוט עץ ואפילו גינון!

קבל הצעת מחיר לפרגולה >>

(צילומים: SHUTTERSTOCK)

(new)שלומי תבלינים 18.5.20