(new)ויקטורי
"אימא שלנו היא השראה"

"אימא שלנו היא השראה"

ילדיה של דובי עמירה, גננת ממודיעין המשתתפת בעונה החדשה של "חתונה ממבט ראשון", מספרים איך מתמודדים עם הבחירה שלה להתחתן עם אדם שמעולם לא פגשה. ועוד בפריים טיים

(צילום מסך)

מה הייתם עושים אם יום אחד אימא שלכם הייתה מבשרת לכם כי היא עומדת להתחתן, עם גבר שמעולם לא פגשה קודם לכן, וכל זה עומד להיות מתועד בפריים טיים טלוויזיוני?

עם התסריט הזה התמודדו לאחרונה האחים לבית משפחת עמירה ממודיעין, כאשר אימם דובי בישרה להם כי היא עומדת להשתתף בעונה החדשה של הלהיט "חתונה ממבט ראשון". העונה השלישית של הסדרה עלתה לאוויר לאחרונה, כאשר דובי בת ה-58 נישאה לאריק חביב. עמירה היא גרושה ואם לשלושה, המפעילה משפחתון פרטי בעיר.

אם אתם בונים על פרטים עסיסיים מחייהם המשותפים של הזוג החדש, כדאי שתחשבו מחדש מאחר ודובי וכל בני משפחתה חתומים על הסכמי סודיות מחמירים ביותר. תאיר, בתה של דובי (קיצור של דבורה. ע"ק), סיפרה השבוע כי אל התכנית הגיעה אמה דרך עמותת "חיבורים" העוסקת בשידוכים, כאשר מנכ"לית העמותה המליצה להפקה על דובי כמועמדת להשתתף בעונה החדש. לאחר שלושה חודשים של מיונים אינטנסיביים נפל הפור, שהוביל לבסוף לחופה טלוויזיונית. "המחשבה הראשונה כשהיא סיפרה לנו הייתה "וואו, איזה אומץ", סיפרה תאיר.

עומרי עמירה, אחיה של תאיר, סיפר אף הוא השבוע על החוויה המשפחתית יוצאת הדופן: "אני הגבתי לבשורה די בפרגון ובתמיכה. ראיתי את השנה שהיא עברה בעקבות המשבר שחוותה, והיה לי מאוד חשוב שהיא תיפתח לכל מה שיכול להגיע ותרשה לעצמה שוב להרגיש".

ובכל זאת, מדובר הרי על מעין ניסוי בבני אדם?

"זה נכון, אין ספק שכילד ואימא שלך באה ואומרת לך דבר כזה אז יש סוג של הלם. אני חושב שלא באמת הבנו את העניין לעומק, אלא אמרנו בואו נזרום ונראה לאן זה יתפתח. לאורך כל הדרך ראינו שהיא נהנית מהתהליך ומהפרגון ומאיך שההפקה רואה אותה ומרגישה כלפיה. היה שם חיבור טוב. אחותי הגדולה התקשתה קצת לקבל את זה, היא יותר מגוננת על אימא שלי. מה גם שהיא אשת צבא והחשיפה הייתה לה לא פשוטה".

ההחלטה של אימא שלכם גזרה בעצם גם עליכם חשיפה מאוד משמעותית. איך הרגשת עם זה?

"אנחנו החלטנו שאנחנו נכנסים לזה כמשפחה ונצא מזה כמשפחה. נעמוד מול כל החשיפה והביקורות. בחרנו בדרך שהיא אולי לא קונבנציונלית, אבל אנחנו לוקחים את זה כחוויה והולכים איתה יד ביד במסע הזה, כמו שהיא בחרה לפרגן לנו בהרבה דברים לא קונבנציונליים שעשינו בחיים".

הצעד שלה דורש לא מעט אומץ. זה משהו שמאפיין אותה?

"כן, ממש. היא הרימה עסק בעשר אצבעות, גידלה אותנו לבד עם המון קשיים והייתה אמיצה לאורך כל הדרך. האומץ, האופטימיות ושמחת החיים שלה זה משהו שליווה אותנו כמשפחה לאורך כל הדרך. זה באמת משהו שמעיד עליה. ראיתי אותה עוברת לא מעט משברים בחיים, והמשבר האחרון עם הבן זוג הקודם השפיע עליה מאוד ולאסוף את השברים מחדש ולאזור את האומץ הזה, זה משהו שאתה לא יכול שלא לפרגן לה. היא השראה עבורנו".

מן הסתם יש גם תגובות פחות מפרגנות. איך אתם מתמודדים?

אנחנו משתדלים פחות להתעסק בזה, גם אם מבינים שזה נמצא. במעגל המשפחתי והקרוב כולם מפרגנים. כולם תומכים בהחלטה שלה ואוהבים אותה".

(new)שלומי תבלינים 18.5.20