(new)ויקטורי
שמים סוף למזיקים

שמים סוף למזיקים

מדביר במודיעין לטיפול במזיקים הוא האדם שתרצו להזמין אליכם הביתה ברגע שאתם חשים מאוימים

(צילום: PIXABAY)

אנו רוצים להאמין שנועדנו לחיות בשלום עם בעלי החיים על פני כדור הארץ, אבל ישנם מזיקים שבגללם איננו יכולים לעבור לסדר היום. חרקים, ציפורים ואפילו יונקים מאיימים על שלוותנו כאשר הם חודרים אל ביתנו בחיפוש אחר מזון ועושים בו כבשלהם. על כן, כשזה קורה מומלץ לקרוא למדביר מקצועי. מדביר במודיעין לטיפול במזיקים הוא האדם שתרצו להזמין אליכם הביתה ברגע שאתם חשים מאוימים.

המזיקים – דעו מול מי אתם עומדים

אנו מוקפים בבעלי חיים שונים שמאיימים להזיק לנו. אין הכוונה כאן לחיות המחמד החמודות שאנו מגדלים מרצוננו, אלא לבעלי חיים שיצא להם שם של מזיקים טורדניים. לפני שאנו מזמינים מדביר במודיעין לטיפול במזיקים, חשוב שנכיר את בעלי החיים האלה ודרכי ההתמודדות עמם.

עכברים וחולדות

ללא ספק מבין המזיקים המטרידים הקיימים היום. אם אנו מסוגלים להתמודד אחד על אחד עם ג'וק טורדני ולהרוג אותו, הרי שעם חולדה או עכבר העניין מורכב יותר. בעלי חיים אלה מחפשים מזון בכל עת, והם אינם מהססים לחדור לבתים כדי לכרסם כל דבר שהם רואים: ירקות, לחמים, פירות ועוד. מעבר לכך, מזיקים אלה מעבירים מחלות דרך נשיכות או הפרשות שהם מותירים אחריהם. קיימות שיטות לכידה שונות כמו הרעלה או הצבת מלכודות. דרך טובה יותר היא ללכוד את המזיקים בעודם בחיים, כדי שגוויותיהם לא ימשכו אליהם מזיקים אחרים ולא יגרמו לתחושה בלתי נעימה בבית.

נמלים

רובנו יכולים לחיות עם הנמלים בשלום וחלקנו אף עשו עבודות חקר נמלים בבית הספר, אך כאשר הנמלים חודרות אל תוך הבית מדובר במצב בלתי נעים. הנמלים מוצאות את דרכן אל מזונות כמו דבש, סוכר ואפילו קפה, וכשהן באות בהמוניהן, הן מהוות מטרד לא קטן. כמו כן, כאשר מדובר בסוג נמלים הנקרא נמלי אש, הן עלולות גם לעקוץ ולגרום לתגובות אלרגיה. מדביר מקצועי יבצע ריסוס או ימצא את קן הנמלים וישמיד אותו בעת הצורך.

טרמיטים

 הטרמיטים הם מזיקים שקטים. הם חודרים אט אט אל הבית ומנסים לחסל את כל מה שעשוי מעץ: משקופים, רהיטים יקרים, בסיסי עץ של מיטות ועוד. הטרמיטים אף עלולים לגרום לנזק לניירו ולספרים. לא קל לזהות את המזיקים החמקמקים האלה, שכן הם פועלים בעיקר בלילה. אך אם אתם מבחינים בחריצי כרסום על גבי קירות או דלתות או בחריצי חול בסביבה, חשוב לקרוא למדביר. מדבירים מקצועיים יודעים למצוא את קן הטרמיטים ולהשמידו.

צרעות

הצרעות מהוות מטרד לא קטן, בייחוד בשל העובדה שהן יכולות לעקוץ ואף להזיק לאנשים הסובלים מאלרגיות. חצרות פרטיים סובלים במיוחד בקני צרעות. הצרעות עלולות להזיק לא רק לבני אדם, אלא גם לבעלי חיים כמו כלבים או חתולים אשר נמצאים בסביבה. המדביק יגיע כדי לטפל בצרעות, לפזר רעל ולהשמיד את הקן.

לבדוק את המדביר

כאשר אתם מותקפים על ידי צרעות, מכרסמים ומזיקים טורדניים אחרים, אתם עלולים לעשות טעות ולפנות למדביר הראשון שרואות עיניכם באינטרנט. אך מכיוון שההדברה כוללת שימוש בחומרים מסוכנים, חשוב לוודא שלמדבירים יש רישיון מיוחד לעבוד עם חומרים אלה.

המדבירים כבר בדרך אליכם

המזיקים עושים לכם צרות? הכירו את חברת המדבירים נט המבצעת מגוון רחב של סוגי הדברות דוגמת ריסוס ממוקד נגד נמלים, לכידת מזיקים, השמדת קני צרעות ועוד. המדבירים פועלים בעיקר במרכז, באזור השרון ובירושלים ומסייעים לכם לטפל במזיקים בקלות וביעילות. בחברה פועל צוות מיומן שמכיר את כל סוגי המזיקים הקיימים מקרוב. מעבר לכך, החברה פועלת ברישיון המשרד לאיכות הסביבה, מציעה שירותי הדברה ירוקה וביולוגית לצד הדברה כימית (החומרים מאושרים) וזמינה להעניק ייעוץ בחינם בכל עת.

(new)שלומי תבלינים 18.5.20