(new)ויקטורי
קרם קיץ לסימני מתיחה וצלוליט (טוליפ נטורל)

קרם קיץ לסימני מתיחה וצלוליט (טוליפ נטורל)

הג'ל של טוליפ מכיל את החומרים המצוינים שנמצאים באצת הספירולינה וכבר הוכיחו את עצמם במגוון תהליכים פנימיים לשיפור הבריאות

(צילום: יח"צ)

אילו היו אומרים לך שלמרות הכל, יש מה לעשות נגד צלוליט ואפשר בכל זאת לטפל בסימני מתיחה, סביר להניח שהיית אומרת שזאת אשליה. הרי מלמדים אותנו שזה בלתי אפשרי, אלא שבחברת טוליפ נטורל הצליחו למצוא את הנוסחה שתשפיע בכל זאת על העור ולהחזיר את הזמן לאחור. קרם הקיץ שלה מוכיח את עצמו כקרם שמפחית סימני מתיחה שנוצרו לאחר הריון או הרזיה, והוא מטפל באמת בצלוליט בצורה יעילה. כל הלקוחות שקנו ראו את ההבדל. את הקרם ניתן לרכוש באתר יוקאר פארם אונליין  ובנוסף קרמים רבים  אחרים.

איך כן משפיעים על צלוליט?

צלוליט הוא הוא השומן שאי אפשר להשיל בהרזיה משום שהוא מתחת לעור, ולכן הטיפול בו קוסמטי בלבד. הוא מתרבה עם הגיל ואורח החיים ואין ספק שהידלדלות העור תורמת למראה המובהק שלו ולכן הג'ל של טוליפ מטפל בדיוק בכך. אם ממצקים את העור על ידי החומרים המתאימים שגם משפיעים ברמה התאית, העור נמתח, מאבד את הסימנים הרפויים שלו ואת המתיחות האדומות והלבנות ומחזיר לך את העור לקדמותו, פשוטו כמשמעו.

מה קורה לעור עם הזמן ובהרזיה?

בעור שלנו יש סיבי קולגן וחומצה היאלורונית ששומרים על גמישותו ומתיחתו. ככל שהגיל עולה וככל שמתרחשים שינויים בגוף שלנו, הגוף מגיב במתיחה וברפיון העור. החומרים הטבעיים שנמצאים בו ומיוצרים כל החיים פוחתים עם הגיל ולכן יש צורך בתוספת החומרים האלה מבחוץ, כדי להשלים מה שהגוף כבר לא ישלים בעצמו. בזמן הרזיה, לא משנה באיזה קצב, העור מאבד מהנפח שלו ומתחיל להיתלות על הגוף משום שאינו מספיק להתכווץ עם הגוף.

האם העור יכול להתכווץ לגמרי?

העור שלנו הוא מופלא ורב יכולות ומלבד להגן על האיברים הפנימיים הוא גם בעל יכולת התגמשות, התכווצות והתרחבות בתקופות החיים השונות. אבל בשלב מסוים, בגיל מבוגר, או אחרי יותר מדי דיאטות והשמנה, הוא פשוט מוגבל באופן טבעי ומאבד את הכושר המופלא שלו להתחדש כל הזמן. הוא פשוט לא יתכווץ בגיל מאוחר ובהיקף גדול והוא זקוק לעזרה קוסמטית מבחוץ כדי לעשות את זה ולהיראות טוב יותר. החומרים האלה מזינים אותו ומשפרים את מצבו.

אז מה יש בג'ל טוליפ נטורל?

הג'ל של טוליפ מכיל את החומרים המצוינים שנמצאים באצת הספירולינה וכבר הוכיחו את עצמם במגוון תהליכים פנימיים לשיפור הבריאות. באצה זו יש בטא קרוטן שמשפר את מצב העור, חלבונים וחומצות אמינו שמהם הוא נבנה, ויטמינים ומינרלים שדרושים לו כדי לקבל הזנה וחומרי בנייה.

למה דווקא חומרים אלה?

החומרים האלה לא רק יעילים אלא גם פעילים מאוד משום שמבנה האצה מצליח לחדור את מחסום התאים ולהשפיע מבפנים, כפי שצריך לעשות כל תכשיר קוסמטי טוב. יחד עם נוגדי החמצון הם משמשים חומרי בנייה מעולים לעור ומצליחים לטשטש את הצלקות של המתיחה ולשפר את מצב העור באזורים שבהם יש צלוליט ולהגיע אליו.

(new)שלומי תבלינים 18.5.20