(new)ויקטורי
מה חשוב לדעת על השתלת שיער באיסטנבול?

מה חשוב לדעת על השתלת שיער באיסטנבול?

טיפולי השתלת שיער באיסטנבול, שזמינים במחירים תחרותיים, הפכו לפתרונות אפשריים לאנשים שאינם מוכנים להשלים עם נשירת השיער שלהם

(צילום: יח"צ)

במהלך השנים האחרונות, טורקיה זכתה למוניטין משגשג כיעד אטרקטיבי להליכי השתלת שיער. כשמסתכלים על העובדות, קל להבין למה. התקרחות גברית היא בעיה נפוצה ביותר, שנקראת התקרחות אנדרוגנית, שפוגעת בכשמונים אחוזים מהגברים במהלך חייהם, ו-25-30% מהם סובלים מהבעיה לפני גיל שלושים.

כתוצאה מכך, טיפולי השתלת שיער באיסטנבול, שזמינים במחירים תחרותיים, הפכו לפתרונות אפשריים לאנשים שאינם מוכנים להשלים עם נשירת השיער שלהם. סקרנים לשמוע עוד? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת.

בחירת המרפאה

בזכות הגדלת ההשקעה בענף תיירות הבריאות בטורקיה, מהממשלה ומהמשקיעים הפרטיים, ניתן למצוא מחירים תחרותיים ביותר להליכי השתלות שיער. לבריאותכם, כמובן, יש חשיבות ראשונה, אז אל תתפתו לשלם מחירים נמוכים ברמה מחשידה, וקחו את הזמן למצוא את האפשרות המתאימה לכם.

אם אתם שוקלים לעבור טיפול השתלת שיער באיסטנבול, חשוב שתקפידו על מחקר מקדים יסודי במגוון מרפאות. חובה לבדוק מאילו אנשי מקצוע מורכב הצוות הרפואי, ושהרופא הראשי והצוות יסייעו לכם כבר מהפגישה הראשונה ועד לבדיקת המעקב האחרונה.

שיקולים שכדאי לקחת בחשבון

כמו שאתם בודקים את ההיבטים הרפואיים הכרוכים בהליך, כשאתם טסים לקבלת טיפול רפואי בחו"ל, חשוב שתבדקו את רמת השירותים ואיכות המרפאה שבה אתם מתכוונים לעבור את ההליך, על מנת להבטיח שהטיפול שלכם יעבור בצורה חלקה ככל האפשר.

בדקו מה בדיוק כוללת החבילה: הסעות משדה התעופה, שירותי המלון, שירותי מתורגמנים מטורקית לאנגלית או לעברית יכולים לעזור לכם לקבל את ההחלטה לגבי המרפאה שבה תרצו לעבור את ההליך.

מהי טכניקת FUE?

השלת שיער בשיטת FUE היא שיטה פחות חודרנית מההליכים האחרים. שיטת FUE היא שיטת מיצוי יחידות זקיק, וכרוכה במיצוי פרטני של זקיקי שיער מהאזור התורם, עם הותרת פחות צלקות בהשוואה לטכניקות אחרות.

זוהי השיטה הבסיסית להשתלת שיער שממנה התפתחו והשתכללו השיטות האחרות. בכל שיטת השתלת שיער באיסטנבול, המטפלים משיגים תוצאות מותאמות אישית לכל מצב של התקרחות ולכל מסגרת פנים, והבחירה בשיטה המתאימה תהיה בהתייעצות משותפת של המטפל והמטופל. כלומר, אתם יכולים לבחור את השיטה שתתאים לכם באופן הטוב ביותר.

השתלת שיער באיסטנבול בשיטת ספיר DHI

מומחי השתלת שיער באיסטנבול מקפידים לבצע את הטיפולים במרפאות שלהם בשיטות החדשניות ביותר, וזהו סוד ההצלחה של הטיפולים בטורקיה. התוצאות המתקבלות טבעיות ומדויקות, ותואמות את חלומם של הסובלים מנשירת שיער.

השאיפה של המרפאות המובילות בטורקיה היא ליצור חדשנות שתוביל להשגת תוצאות טבעיות של שיער טבעי ומלא, מה שגורם להם להתעדכן בשדרוגים ובשכלולים של השיטות השונות.

השתלת שיער בשיטת ספיר DHI זהה לשיטת D.ין הרגילה, המתבצעת באמצעות שימוש בעט צ'וי שמבצע חתכים על הקרקפת ומחדיר את זקיקי השיער, אך בשיטה המתקדמת, שלב פתיחת הערוצים מתבצע על ידי להבי הספיר, והחדרת זקיקי השיער באמצעות העט מתבצעת לתעלה מוכנה ופתוחה.

בשורה התחתונה, מה חשוב לדעת על השתלת שיער באיסטנבול?

לפני קבלת טיפול השתלת שיער באיסטנבול, חשוב לקיים שיחת ייעוץ מקיפה עם הרופא המטפל, במהלכה ייקבעו עקרונות שיטת ההשתלה הנבחרת, והעיקרון המנחה הוא האופן שבו ייראה השיער שלכם בסיום ההליך.

אנשים שסובלים מהתקרחות חולמים על שיער מלא ושופע ואינם נותנים את הדעת על הסגנון הנכון שיתאים להם באופן אישי. חלק מהאנשים מבקשים להשיג תוצאות שאינן מציאותיות מבחינת כמות השיער שיש להם באזור ההתרמה, ואינם מבינים את ההשלכות של התוצאות שיקבלו, אם יתעקשו על תוצאות שאינן מתאימות להם.

לכן חשוב להבין תחילה את כמות זקיקי השיער הזמינה לביצוע ההשתלה, ובהתאם לבחור את השיטה המתאימה לביצוע הטיפול, עם התוצאות הטובות ביותר. במילים אחרות, חשוב להקשיב להמלצות הרופא ולקחת בחשבון את כל ההשלכות.

(new)בשר בכפר, מוזל בכפר 26.8.20