חיזוק אסייתי למודיעין

רותי בוסידן
בקיץ הקרוב צפויה להיפתח בבניין המלון שבונה קבוצת עזריאלי מסעדת קיסו, השייכת לאחת מקבוצות המסעדנות המובילות בארץ, שתהיה פתוחה גם בסופי השבוע
צילום: יח"צ

בשורה משמחת לחובבי האוכל האסייתי במודיעין: מסעדת קיסו, השייכת לאחת מקבוצות המסעדנות המובילות בישראל, תפתח בקיץ הקרוב מסעדה במתחם בית המלון החדש במרכז העיר. הקבוצה כוללת שבע מסעדות אסיאתיות, שפתוחות גם בסופי שבוע, כמו קיסו בקריית אונו, פו-סושי, נישי, סאן יאנג, נאי-לון ובקרוב גם במודיעין.

גורם מקבוצת קיסו סיפר השבוע למודיעין News: "אנחנו מגיעים לעיר כנראה לקראת החגים,  והולכים להקים מקום מאוד מושקע בגודל של 500 מ"ר. מדובר במסעדה אסייתית בדגש על חוויית בילוי, אוכל טוב ושירות טוב. אנחנו מקווים להביא בשורה למודיעין ולעשות טוב לעיר, כאשר המקום יהיה פתוח גם בסופי בשבוע. אנחנו שמים דגש מאוד גדול על חוויית הבילוי, כאשר המסעדה תהיה בקומת הכניסה של הבניין החדש, עם מקומות ישיבה בחוץ".

למה החלטתם לפתוח דווקא במודיעין?

"היה נראה לנו שחסר פה מקום כזה. יש לנו את מסעדת קיסו בקריית  אונו, ותמיד מגיעים לקוחות ממודיעין ואומרים לנו 'תפתחו מקום אצלנו', אז אמרנו שנרים את הכפפה. הרגשנו שיש חוסר אמיתי במקומות בילוי בעיר. תושבי מודיעין לא צריכים לנסוע לתל אביב כדי לחגוג יומולדת, אז החלטנו להגיע. אנחנו מתרגשים להגיע למודיעין, זה כיף להביא בשורה חדשה לעיר".

אלעד שמעונוביץ, המשנה לראש העירייה, הוסיף השבוע: "מדובר באחת הקבוצות המובילות בישראל של מסעדות אסייתיות מאוד מיוחדות, שנחשבות למסעדות מובילות. מדובר ברשת לא כשרה שפתוחה בסופי שבוע, וככה יהיה גם במסעדה במודיעין, שתהיה חלק מהמע"ר. מאוד משמח שקבוצה ברמה כזאת מגיעה לעיר. בשנים האחרונות עזרנו לפתוח לא מעט מקומות בילוי בעיר, כמו ג׳פניקה, BBB, מורדן בר, פטריקס, ג׳מס, מנדה, אליבי, שמבז, רוזה ועוד. אנחנו נמשיך לפתח את העיר שלנו, עם מקומות בילוי וחיי לילה כמו שמודיעין צריכה".

כתבות נוספות