ישנם ימים ללא מרגוע

אבירם שקד
2014-10-21 01:00:00
2014-10-21 01:00:00

עירוני מודיעין הבועטת יצאה לטיול שנתי: שמעון מסז חפר לנהג ואסף כהן התיישב בספסל האחורי וסחר במרשמלו. דורון ממן ביקש מכולם שיסתכלו ימינה והסביר ש"חולון מור" היא חיה בסכנת הכחדה, כי האדם המודרני בונה בתים בשטחי הגידול שלה וצד אותה כדי להשתמש בפרווה שלה למעילים.

נגמר 2:7 סנסציוני. סנסציוני כי חולון כבשה פעמיים. קבוצה עם ממוצע של שער למשחק, הכפילה את התפוקה בצהרי שישי. אחד היה בפנדל, אבל לא מן הנמנע שהאוהדים הפגינו סלחנות וקיבלו את השחקנים כגיבורים. 

המסכן הכי גדול הסתובב עם משרוקית ועשה בוב ספוג מכנס מרובע. עשרה חילופים, כולם במחצית השנייה. במקום לחרוץ הוא הפך לתמרור. בדקה התשעים הוא שלף מחשבון, פתח סוגריים וניסה להיזכר בלוח הכפל. חצי דקה לחילוף, יוצא חמש דקות תוספת זמן, לפני פציעות וקרנות, ועדיין לא דיברנו על חגיגות שערים. עירוני מודיעין לא התחשבה וכבשה שניים מתוך השבעה, כשהרוב המפוהק כבר קיבל את השבת.

והיה גם משחק. מסז פתח את המסכת בדקה העשירית ועדי שקרוקה חיכה ארבע דקות כדי להכפיל. אסף כהן כבש שלושער (18, 43, 55) לפני שליאור עדיקא (90) ויקיר ברוכיאן (92) גמרו את ההלל. בתווך היריבים המתיקו את הגלולה עם שניים משלהם (22, 67), אבל נתבעו על הפקרת שוער. אם עירוני מודיעין הייתה קצת יותר מדוייקת, היא הייתה כובשת בכל דקה שלישית. לא בטוח שהאפסנאי שלח את החולצות לכביסה, אולי הוא פשוט תלה אותן בחדר ההלבשה לשימוש חוזר כי חבל על המרכך. על מספר חולצות נמצאו כתמים, חשד העלה שמדובר בבוץ מהגליצ'ים, אבל בבדיקה מעמיקה נסתבר שכמה חבר'ה ישבו ואכלו טובלרון.

השופט הצביע לארבע רוחות השמיים וגלגל ידיים כמו שבשבת בסופת ברקים. אחד צעק "שתי מילים!" והשופט שלף כרטיס צהוב. שני אמר "אדיוט, זה שלוש!" והם התחילו לירות. מהסיפור שלא נגמר ועד עלייתו של האביר האפל. בכניסה למונית הוא מלמל שיש לו עסק עם ליצנים. על פתק שהתעופף ברוח היה כתוב סוף העולם שמאלה.

ליגה ב' דרום ב' מתחילה לקבל צורה. עירוני נתיבות, מקום ראשון, 12 נקודות, עדיין מושלמת וצפויה לשמור על הסטטוס לפחות עד המפגש עם עירוני מודיעין, בעוד שבועיים. מומלץ לפתוח יומנים ולסגור עם סבתא שלא תחכה.

הנציגה המקומית, 10 נקודות נכון להיום (שלושה ניצחונות ותיקו), אמורה להתייצב למשחק העונה כשבאמתחתה לא פחות מ-13, ועם אפשרות ריאלית לכבוש את הפסגה.

אבל רגע לפני כן היא חייבת להתגבר על משוכה קלילה על הנייר, בדמותה של נועלת הטבלה, מ.כ בני רעננה. בתום ארבעה מחזורי פתיחה, היריבה מוצאת את עצמה ללא נקודה לרפואה, כולל יחס שערים מחפיר 19:3.

נכון שאין משחקים קלים, אבל בהחלט יש משחקים פחות קשים. מול חולון עירוני מודיעין ידעה להרוג את המשחק מהר מאד, עם כל השיעמום הכרוך בכך, אין אלא לקוות שהיא תדע לעשות זאת שוב.

בתמונה: עירוני מודיעין. היה גם פנדל (צילום ארכיון)

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »