מה שבע? מה כמה!

אבירם שקד
2015-12-17 00:00:00
2015-12-17 00:00:00

אחרי התיקו המאופס במשחק החוץ מול הפועל רהט אירחה נציגת העיר הבועטת קבוצה נוספת מהמקום, העונה לשם "צעירי רהט", והתפוצצה עליהם עם 0:7 מזהיר.

יוני זכריה היתל בשמחה באגף השמאלי ונטע אימה ביריבה. בדקה ה-12 זה כבר לא היה "בו", זה היה "בום". בעוד האורחים מנסים לפענח איך הם סותמים את החררה בצד אחד, אסף אסולין קיבל בברכה את השטח שהתפנה בצד השני. אחרי שהשתלט על כדור מצוין שמסר לו עמית חג'ג', הוא דהר מימין, חלף על פני יריב ומצא את כפיר מלול קר הרוח במרכז הרחבה. החלוץ הלוהט של מודיעין לא התבלבל ושלח בעיטה שטוחה וחזקה שהכניעה את השוער, 0:1.

שחקן רהט פגע ללא כדור בבן בכור בדקה ה-17 וראה את הכרטיס האדום, אבל חלפה כמעט מחצית בטרם השכילה עירוני מודיעין לתרגם את היתרון המספרי לשער נוסף. על סף השריקה להפסקה, בן בכור הפעלתן סחט כדור עונשין מאחד עשר מטרים, שיוני זכריה הפך ל-0:2 נוח.

אם נותרה באורחים אמונה, היא התנדפה ברגע ההוא. מחדרי ההלבשה הם חזרו חסרי חשק ולשחקנים של רודיטי נותר רק לבלות. בדקה ה-49 קיבל כפיר מלול כדור מימין והלביש אותו באמנות על הראש של בן בכור, בדרך לשער הליגה הראשון שלו העונה. בדקות ה-58, 67, ו-80 הרשית הכפיר שלושה שערים כדי להשלים ארבע-שער נפלא. גיא סרוסי, יוני זכריה ואסף פרץ רקחו לו את ההזדמנויות שנוצלו בצייתנות. בחלוף עשרה מחזורים בלבד, החלוץ המקומי סופר כבר שבעה שערים, אבל הארבע-שער לא היה שעתו הגדולה ביותר במדים הכחולים. שמונים דקות זה לקח לו הפעם. היו ימים שהוא ספר ארבע בחמישית מהזמן.

עמרי מיינרט הצטרף לבכור בקבוצת החוגגים שער בכורה, ודקות ספורות לסיום הוא קיבל מסירה מגיא אזוב, הניף רגל, ושלח כדור מדוייק מחמישה עשר מטרים שנשק לרשת כאילו לא פגש בה כבר שש פעמים.

דניאל יפת ודוד קנבסקי המוצהבים נעדרו, אבל עירוני מודיעין הוכיחה שהיא עמוקה מספיק כדי לחפות עליהם. עמית חג'ג', שעלה בהרכב לראשונה העונה, בלט לטובה. אסף פרץ ערך הופעת בכורה וסהר תרתיר רשם דקות ליגה ראשונות במקומו של יוגב בן נון הנהדר. אם מוסיפים להם הופעה סולידית של דור כחלון לצידו של אניס טועמה במרכז, ואת הספתחים של בכור ומיינרט, מקבלים נוכחות מקומית מסיבית במיוחד ויותר מכך, משפיעה.

בהרכב הראשון פתחו שישה שחקני בית, לא כולל כפיר מלול וגיא סרוסי, שאמנם לא גדלו במחלקה העירונית, אבל הם בכל זאת תושבי העיר, ונוסף עליהם שותפו במהלכו ארבעה בוגרי מחלקת הנוער, גיא אזוב, מיינרט, אסף פרץ ורעי ויצמן. לה מסאייה זה כאן.

הניצחון הקפיץ את עירוני מודיעין למקום השישי בטבלה, בשוויון נקודות, 16, עם עירוני נתיבות ושגב שלום שבמקומות הרביעי והחמישי. אין לה עדיין ניצחון חוץ אחד לרפואה, אבל היא מכפרת על כך במאזן ביתי מהטובים בליגה, כולל ארבעה ניצחונות, תיקו, ואפס הפסדים, בחמישה משחקים. קשה להגיד מה מדהים יותר – העובדה שהיא אספה 13 נקודות בבית, או העובדה שהיא אספה רק שלוש נקודות בחוץ. אפשר שמדובר במחיר הניסיון, אבל אולי את חלק מהכסף שהתפנה מהחיסכון בזרים כדאי להשקיע בפסיכולוג ילדים.

השבוע מתארחת הקבוצה אצל בית"ר יבנה מהתחתית, לה ניצחון אחד בלבד בעשרת המשחקים האחרונים. יש לה הזדמנות טובה לתקן את המעוות. או לעוות אותו עוד קצת.

דני רודיטי: "אנו ממשיכים בקו העלייה שלנו ומשתפרים. במשחק הזה הוצאנו לפועל שערים רבים אך עדיין עד כמה שזה יישמע מוזר עשינו זאת באחוז ניצול מצבים לא גבוה. בסך הכל אני מרוצה ושמח בעיקר על כך ששיתפנו שחקנים צעירים נוספים מהסגל העמוק שלנו שהוכיחו ללא ספק כי ניתן לסמוך עליהם. נמשיך ונטפח את הדור הצעיר ויחד עם הוותיקים המצוינים שלנו נקווה להמשיך בהצלחה גם בשבועות הקרובים. הליגה עדיין ארוכה ואיננו מסתנוורים מהניצחון הגבוה והמוחץ השבוע".

בתמונה: רגע של כבוד הדדי לפני שריקת הפתיחה. אחר כך כבר לא נשאר הרבה כבוד לאורחים (צילום עירוני מודיעין)

 

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »