11 מי יודע?

אבירם שקד

קבוצת הנוער עם  דניאל רודיטי על הקווים יצאה השבוע ליפו למשחק ההזדמנות האחרונה. מתח היצ'קוקי, שקול כמו אצל הירקן. מכבי קביליו יפו פתחה בפסגה פער מבטיח של ארבע נקודות מעירוני מודיעין ואם לנציגת העיר עוד נשארו שאיפות של אליפות, היא נדרשה לנצח את המפגש. "על שש נקודות" קוראים לזה בעגה מקצועית, יצא שש בש. בדקה ה-65 המקומיים עלו ליתרון ושמרו עליו עד לסיום כאילו היה האוצר של זורו. עירוני מודיעין רצתה, אבל לא הצליחה. שנה רביעית ברציפות שהיא מסיימת עונה במקום השני. מתרגלים.

קבוצת נערים ב' (שנתון 1998) המודרכת בידי עידן הררי אירחה בשבת את מ.ס ראשון לציון. אחרי שני הפסדים רצופים ריח של משבר עמד באוויר. חשוב היה לעלות בחזרה על דרך המלך ולמרבה השמחה, היריבה הנוחה ממול הגיעה עם שלטי הכוונה כאילו היתה החברה להגנת הצרכן. מהפתיחה ברור היה לאן הרוח נושבת, לפי הכדור, היישר לתוך השער של האורחים. 0:11 מוחץ החזיר את החיוך לשחקנים ומאמנם. עכשיו נשאר לראות אם תהיה המשכיות. מבקיעים: עידן אזאר, נתיב נוי, נתן בן דור, שחק בן שבת (2), ליאור בהרל, שחק קלי, עוז ברק, ברק ברהמי, פיני בוימן (2).

קבוצת נערים ג' (שנתון 1999) המודרכת בידי יונתן דה פורטו ועוזרו מנשה זיידנר נמצאת בכושר מעולה. אחרי שני ניצחונות נאים על קבוצות איכותיות כמו מכבי תל-אביב והפועל קרית אונו נפתח התיאבון, אבל סקציה נס ציונה הגישו אוכל מקולקל. המקומיים עלו ליתרון במחצית הראשונה אך שער שוויון של דור שטרית הצליח לאזן את התוצאה. השוויון נשמר עד הסיום כדי לכפות חלוקת נקודות. קינוח אולי בשבוע הבא.

גם קבוצת ילדים א' (2000) המודרכת בידי גילי רשתי ועוזרו שי מינה אירחה בצהרי שישי את סקציה נס ציונה. שחקני מודיעין שטפו את המגרש והגיעו למצבים קורצים פעם אחר פעם. בדיעבד התברר שהמצבים לא קרצו, אלא שסתם היה להם טיקים בעין מעייפות. הציונים כבשו שער מפתיע מנגד וירדו להגן על המולדת, ובמודיעין חיפשו תשובה אבל לא מצאו.

קבוצת ילדים ב' (שנתון 2001) המודרכת בידי ניקי אליהו ועוזרו אסי בן הרוש  התארחה אצל מכבי תל-אביב במגרש בקריית שלום. שחקני השנתון נקלעו ליום חלש, מהימים האלה שכל כדור בורח מהרגל וכל פס יוצא החוצה, הרמות הופכות למתפרצת וגליץ' זוכה בכרטיס. בסיום קיבלנו ניצחון מוחץ בצהוב וחשק להעביר לכדורסל.

קבוצת ילדים ג' (שנתון 2002) המודרכת בידי אלכס רייכמן הייתה לקבוצה השלישית השבוע ששיחקה מול סקציה נס ציונה. משחק טוב שלווה בהנעת כדור מתואמת של שחקני השנתון הולידה ארבעה שערים נאים, אך מנגד יעילות מול השער של שחקני המארחת הולידה כמות שערים גבוהה מעט יותר.

קבוצת טרום א' (שנתון 2003) המודרכת בידי תומר רטמן ועוזרו גילי רשתי פתחה את משחקי הבית בשבת עם משחק מול מכבי תל-אביב צפון, הקבוצה החזקה ביותר בשנתון. הדקות הראשונות היו מעודדות במיוחד מבחינת מודיעין, שאף עלתה ליתרון משער של שגיב בוקובזה בבעיטת מדויקת מרחוק, אבל לאט לאט הצהובים נכנסו לעניינים כדי לרדת למחצית ביתרון מינימלי. במחצית השנייה הם כבר השתלטו על המגרש לחלוטין והציגו יכולות אישיות גבוהות שבאו לידי ביטוי במספר שערים נאים. שגיב נחמיאס ואופק סימקין, בין לבין, הצליחו לכבוש.

קבוצת טרום ב' (2004) המודרכת בידי אסף עטואנה ועוזרו יונתן דה פורטו אירחה את השכנה מכבי שוהם. לאחר המשחק המצוין של השנתון מול מכבי תל-אביב, שהביא הרבה מאוד גאווה למועדון הגיעו שחקניו של עטואנה מעט שאננים למשחק. שחקני שוהם ניצלו זאת עד תום וכבשו מספר שערים נאים ללא מענה מצד שחקני מודיעין.

 

 

כתבות נוספות

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

בריא וצבעוני

השבוע במדור: מרק כתום חורפי עם טוויסט מרענן, וירקות פריכים בטעמים מפתיעים

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

המשך קריאה »

שיטפון של מאומתים

מספר המאובחנים חיובי לקורונה זינק השבוע ועומד על 4,489, כשקרוב ל-1,300 מהם תלמידי מערכת החינוך • תושב אחד מאושפז במצב קשה ובעירייה חידשו את מתווה החירום לסיוע לקשישי העיר

המשך קריאה »

המכה החמישית

אמנם שר האוצר טען כי בתי העסק במודיעין מלאים עד אפס מקום, אולם בשטח תמונת המצב שונה לגמרי ובעלי העסקים בעיר מדווחים על ירידה של עד ל-80% בתנועת הלקוחות: "אנשים מפחדים להגיע. אנחנו משאירים את העובדים בבית וחיים מהחסכונות" • ויש גם מי שמרוויח מהמצב

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך