איפוק זה עוצמה

אבירם שקד

מה משותף לכדורסל ולסרטן השד? התשובה – גליה בלום. ד"ר בלום מנהלת מחקר במימון האגודה למלחמה במחלה המשוקצת. גברת גליה מצניחה כדורים מכל טווח במדי עוצמה מודיעין. בשבוע שעבר הקדשנו לה ידיעה נפרדת. כעת נדווח על הישגי הקבוצה.

רק בשבוע שעבר לבשו השחקניות של איתי נתיב ורוד להעלאת המודעות וכבר ביום חמישי הן החליפו לגופיות כדי לנצח את הפועל יד מרדכי. סערה השתוללה בחוץ וטיפות התדפקו על גג האולם כמו מתחננות שייתנו להן לשבת ביציע הכבוד. דווקא המארחות הגיעו חמות יותר, אולי כי שכחו את הדוד דולק בחדר ההלבשה. 8:12 מפתיע בסוף הרבע הראשון העלה חשש שהעוצמות לקו בשיגרון, אבל עם פתיחת הרבע השני הן העלו הילוך בהגנה, עצרו את היריבה על 5 נקודות בלבד והמטירו 18 באחוזים מנצחים כדי להפוך את התוצאה. הגשם היווה השראה, שחף בדיחי הסתכלה החוצה ועשתה חיקוי מדויק של ענני קומולונימבוס. המארחות רצו במחצית לקנות מטריות, אחת הרחיקה לכת ורכשה באינטרנט דובון, הרבע השלישי כבר תפס אותן מוכנות ליום סגרירי. עוצמה מודיעין המשיכה כמו שקע ברומטרי, 12:21 ברבע השלישי ו-11:15 ברביעי הפכו בסיכום ל-40:60 קליל. זהו, אפשר להכריז, עברנו לשעון חורף. הקבוצה שנוסדה אשתקד ועלתה ליגה כבר בעונתה הראשונה, פתחה עונה שנה כאילו לא השתנה דבר זולת התאריך.

 

הקטסלים של עוצמה בסוף המשחק. שימו לב ללוח התוצאות (צילום: באדיבות "עוצמה")

צפויות עוד מהמורות בדרך, אבל אם הן ייסעו בזהירות ויזכרו להדליק אורות גם ביום, אין סיבה שנחשוש.

איתי נתיב: "הרבע השני היה שיטפון לטובת מודיעין וכולם הבינו בשלב הזה שהבנות הגיעו ליד מרדכי ושהן הולכות לצאת עם ניצחון. הקבוצה חסרה במשחק את הבנות המובילות טל אופק וגליה בלום, אבל ידעה להתגבר על כך".

קלעיות: שחף בדיחי 15, שרית ניסים 11, אגי פרייריך זומר 8, תמר בליץ וברוריה הדר 6 כל אחת, רחל סוחר ואידית שיו 5 כל אחת, מאיה אוחנה 4. כן שותפו קרן יקר ולירן קורן.

קטסל ב'

אירוע ספורטיבי למופת התרחש במשחק בין קבוצות קטסל ב' של עוצמה מודיעין ומכבי שוהם. בסיום המשחק, שהסתיים בתוצאה 25:65 לזכות עוצמה, שחקני העיר עמדו ומחאו כפיים ליריביהם באקט שמעורר יותר השראה מהטבעת 360 מעל מכונית.

דביר שיינגורטן, מאמן הקבוצה, מדווח: "המשחק היה חד-צדדי לכל אורכו, בשל הבדלי רמות גדולים בין הקבוצות. השחקנים הגיעו למשחק בהרכב מלא של 17 שחקנים, ומצוידים בכלל שאני תמיד מדגיש: לא מביסים קבוצה חלשה יותר בהפרש גדול מדי. התחלנו את המשחק בתוצאה 150, ומשם זה רק המשיך. את המחצית הראשונה סיימנו בתוצאה 504. במחצית אספתי את השחקנים והסברתי להם שהמטרה היא לא להביס אלא לכבד את הקבוצה היריבה. לכן במחצית השנייה קלעו השחקנים רק 15 נקודות, בעוד הקבוצה השנייה קלעה 21. התוצאה הסופית הייתה 6525, אבל אני הייתי גאה מאד בשחקנים, שבסוף המשחק עמדו על הקו, ומחאו כפיים לשחקנים משוהם. חשוב לנו להצמיח שחקנים עם ערכים וכבוד ליריב, ובפירוש אנחנו לא שמים דגש רק על ניצחון".

קלעו  לעוצמה מודיעין:  עדו מנצ'ל 14, רון טורקניץ 10, ירדן הראל 10, נטע כהן 8, יונתן כהן 8, עדו יהודאי 6, איתי מלץ 6 נקודות, שלו עמר 3 נקודות.

 

תוצאות נוספות:

עוצמה מודיעין בוגרים ליגה ב' מול גוש עציון הפסד 5574

עוצמה מודיעין נוער מול מטה יהודה ניצחון5544

עוצמה מודיעין נערים א' ארצית מול מכבי ת"א הפסד 5261

עוצמה מודיעין נערים ב' מיכאל לאומית מול אשקלון הפסד 3266

עוצמה מודיעין נערים ב' דביר מול כפר אורנים ניצחון6337

עוצמה מודיעין נערות יניב מול אשדוד ניצחון707

עוצמה מודיעין ילדים א' לאומית מול מבשרת ניצחון7867

עוצמה מודיעין ילדים ב' יאיר מול ילדים ב' גלעד ניצחון4128

עוצמה מודיעין ילדות מול אס"א י-ם הפסד 2633

עוצמה מודיעין קטסל ב' אבי מול כפר אורנים הפסד 4460

עוצמה מודיעין קטסל ב' יאיר מול מכבים/רעות הפסד 1169

עוצמה מודיעין קטסל ב' אורי מול אליצור מודיעין הפסד 1539

עוצמה מודיעין קטסל ב' איתן מול רמלה ניצחון4933

 

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »