בעוצמה בינונית

אבירם שקד

הפתיחה הייתה הססנית מבחינה התקפית, אבל ההגנה תקתקה כמו מערכת משוכללת לאיתור גנבים ב'למבורגיני'. כשאליצורי הסתנן מייד קפצו עליו מאבטחים והוא נאלץ למסור את הנשק. זה נגמר 11:13 דחוק, אבל ברגע שההתקפה תפעלה את המעצור הצ'אקרות השתחררו ונקודות התחילו ליפול כמו מן – 19:25 במחצית סימן את תחילת הבריחה. במחצית השנייה המכונה כבר תקתקה, טל פרץ הפציץ, והירושלמים רצו הביתה, 32:43. בסוף הרבע השלישי הפך ל-42:60 גדול בסיום.

הצ'אקרות השתחררו

שמעון סלל-רווה-רודריגז, מאמן 'עוצמה': “המחצית השנייה הייתה טובה. המשחק זרם בהתקפה, ובהגנה החזקנו אותם על תוצאה נמוכה. הגיע לנו הניצחון וזאת פתיחה נהדרת לליגה. יש לנו קבוצה מאוזנת מאד ובעלת עומק בספסל".

קלעו ל'עוצמה מודיעין': טל פרץ – 17 נקודות, זוהר סלומון – 11 נקודות, עמי נחמני – 9  נקודות, ניסים פוני ודביר שיינגורטן – 6 נקודות כל אחד, אסף כהן – 4 נקודות, דוד ביתן – 3 נקודות, יוסי מזרחי ואיתי עטרי – 2 נקודות כל אחד.

שותפו ולא קלעו: שגיא בן דוד, אור גרינפלד ויניר יואל. לא שיחקו: דודו ייטב החולה, עמירם שושני המחלים מפציעה, וגיא הרשקו.

ישנן בנות

לאחר שנסגרה קבוצת הנשים של 'מכבי מכבים-רעות' עקב היעדר תקציב החליטו ב'עוצמה מודיעין' להרים את הכפפה ואספו אליהם את השחקניות המיותמות. "מדובר במהלך יקר שמגיע לסדר גודל של חמישים אלף שקל, ואנחנו לא מקבלים עזרה – לא מה'טוטו' ולא מעיריית מודיעין", מסבר שמעון סלל-רווה-רודריגז, מנהל 'עוצמה מודיעין', "אבל אני מקווה שקבוצת הנשים הזו תשמש דגל ותמשוך בנות צעירות למגרשים, שיראו שכדורסל זאת בהחלט אופציה בשבילן".

כזכור, 'מכבי מכבים-רעות' הייתה קבוצת צמרת בליגה הארצית, וכעת, בכובע החדש של 'עוצמה', היא תיאלץ להתחיל מהליגה האחרונה, בתקווה לסלול את דרכה חזרה.

ובכן, צעד וחצי כבר מאחורינו ויש סיבה לאופטימיות. 'מכבי באר יעקב', קבוצה מהירה ונמרצת, התייצבה במודיעין אבל נעצרה על-ידי הגנה מאומנת. ברוריה הדר טסה, אגי פרייריך ניווטה, והצוות המסייע הקפיד על הפרטים הקטנים. בסיום 31:48 ששולח מסר.

הדר: "הגענו נרגשות אבל מוכנות, ליגה חדשה, לא ידענו כל כך למה לצפות. השופט נמנע מלשרוק ליריבה עבירות, אבל העיקר שניצחנו".

מאמן הקבוצה, איתי נתיב: "אני שמח שמשחק שחששתי ממנו הפך לקל. שלטנו ללא עוררין לכל אורך הדרך. היה משחק לחימה יוצא מן הכלל של הבנות והיה כיף לראות שכולן משחקות אחת בשביל השנייה. מבחינה מקצועית ניצלנו את היתרונות שלנו וביטלנו את החסרונות שלנו בפני היריבה".

קלעו ל'עוצמה מודיעין': ברוריה הדר – 17 נקודות, אגי פרייריך – 12 נקודות, גליה בלום ורחלי סוחר – 6 נקודות כל אחת, שירי אהרון – 3 נקודות, אידית שיו ולירן קורן – 2 נקודות כל אחת.

תוצאות נוספות

'נוער ארצית' הפסידו בחוץ ל'מכבי גדרה' 61:56, 'נוער מחוזית' הפסידו בבית ל'מכבי גבעת זאב' 53:45, 'נערים א' ארצית' ניצחו בבית את 'הפועל גדרות' 45:74, 'נערים א' מחוזית' ניצחו בחוץ את 'אליצור מודיעין' 21:94, 'נערים ב' לאומית' ניצחו את 'מכבי אליצור אשקלון', 'נערים ב' מחוזית' ניצחו בחוץ את 'הפועל נען גזר'43:51, 'ילדים א' לאומית' ניצחו את 'מכבי גדרה' בחוץ 44:78, 'ילדים א' מחוזית דביר' ניצחו את 'מכבי גדרה בילויים' בבית 18:73, 'ילדים א' מחוזית צחי' הפסידו בחוץ ל'אליצור חשמונאים' 62:43, 'ילדים ב' עומרי' ניצחו בחוץ את 'מכבי ניר צבי' 32:39, 'ילדים ב' מיכאל' הפסידו בחוץ ל'מכבי שוהם' במשחק שבו 'עוצמה' בכל מקרה ניצחה, 'קטסל א' מיכאל' הפסידו בחוץ ל'קטסל א' יאיר' 80:27.

בצילום: נשות מודיעין, צילום פרטי

2013-10-22 01:00:00
2013-10-22 01:00:00

כתבות נוספות

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

בריא וצבעוני

השבוע במדור: מרק כתום חורפי עם טוויסט מרענן, וירקות פריכים בטעמים מפתיעים

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

המשך קריאה »

שיטפון של מאומתים

מספר המאובחנים חיובי לקורונה זינק השבוע ועומד על 4,489, כשקרוב ל-1,300 מהם תלמידי מערכת החינוך • תושב אחד מאושפז במצב קשה ובעירייה חידשו את מתווה החירום לסיוע לקשישי העיר

המשך קריאה »

המכה החמישית

אמנם שר האוצר טען כי בתי העסק במודיעין מלאים עד אפס מקום, אולם בשטח תמונת המצב שונה לגמרי ובעלי העסקים בעיר מדווחים על ירידה של עד ל-80% בתנועת הלקוחות: "אנשים מפחדים להגיע. אנחנו משאירים את העובדים בבית וחיים מהחסכונות" • ויש גם מי שמרוויח מהמצב

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך