הרומן שלי עם יוני

אבירם שקד

חשבתם שקשה להשיג את התמיכה הטכנית של הוט? תנסו להשיג את יוני ניר. כבר שנתיים אני מנסה ובינתיים אפס. כלום. הכדורסלן מטייל בעולם, מתחתן וחותם בשלוש קבוצות שונות, ואפילו להוריד לי את הקורנפלקס מעל המקרר אין לו זמן.

בוקר אחד גיליתי שחסר לי אייטם למדור, אז התקשרתי ליוני. הקוראים שלי רוצים לדעת מה קורה, הסברתי. רוחו הייתה שפופה מהשהות על הספסל בהפועל תל אביב, עוד מעט, הוא אמר, אני אדבר. התקשרתי כעבור עוד מעט, אך רוחו נותרה שפופה. עוד מעט, הוא אמר, אני אדבר. כיוונתי לי שעון מעורר לעוד מעט, וכשציפצף התקשרתי שוב, אך יוני בשלו, ברוח שפופה: עוד מעט אני אדבר. עוד מעט ועוד מעט ועוד מעט מסתיימת שנה. התקשרתי ליוני, עוד מעט, הוא אמר, אני אדבר. אמרתי לו כל הזמן עוד מעט? זה לא עוד מעט, זה עוד הרבה! אך יוני בשלו. עוד הרבה זה עוד הרבה ועוד מעט זה עוד מעט. אין לי סבלנות?! ננזפתי והמתנתי, בסבלנות של יוני, לעוד מעט שיגיע.

מתקרבת שנה נוספת והנה, בתמונות בפייסבוק אני רואה שהוא עדיין בהפועל תל אביב, אולי עבר עוד מעט? מאיפה לי? התקשרתי כדי לוודא, רוחו לא הייתה שפופה כבר, אלא מלאת תקווה. עבר עוד מעט? נזהרתי. ממש עוד קצת, הוא הרגיע. אנחנו מתקרבים! התחילה העונה, עדיין מדים אדומים כאילו כלום לא השתנה, ויוני? משחק אפילו פחות. חשבתי, אם הוא משחק פחות, יש לו יותר זמן לדבר. לא לדבר, הוא אמר זועף, לעבוד. לדבר! לדבר! דחקתי בו. והוא בשלו, לעבוד! ויוני עובד ואני מתקשר, ויוני עובד, ואני מתקשר, וחוזר, וחוזר.

העבודה לא הועילה כפי הנראה והוא נותר על הספסל בהפועל תל אביב. נו, סבלנות של יוני. התקשרתי כי היה חסר לי אייטם. עבדת? הוא ענה עבדתי. ולדבר? הוא ענה, אחר כך. אבל אחר כך מה? בינתיים יוני פשט את הבגדים האדומים והצטרף לאשדוד, אולי אחר כך זה? מייד התקשרתי. אני צריך לעבוד, הוא אמר, לא לדבר. עוד פעם לעבוד? הוא אמר, החיים של כדורסלן, משנה מקום משנה מזל.

חשבתי שהנה, יש לי תגובה, אבל הוא אמר, אל תכתוב את זה. כעבור חודשיים יוני עזב את אשדוד, התקשרתי, ושוב רוחו שפופה. עבר עוד מעט ועוד הרבה, ואחר כך, ועבדת, הכל, ולא דיברת. הוא אמר נכון. יופי! אז עכשיו? אסור לי, הוא הסביר, הבטחתי לאשדוד. עוד מעט? פיללתי. לא, הוא אמר, עוד הרבה. יוני לא שיחק כדורסל, היה לו המון זמן לדבר, אבל אסור. התקשרתי מדי פעם ופעם, מכוח ההרגל, וקיבלתי תשובה שאסור.

אז חיכיתי עוד שנה ועדיין חסר לי אייטם. יוני חתם במכבי קרית גת. עכשיו בטח מותר! והתקשרתי. מותר! הוא אמר. אתה מדבר! נמלאתי שמחה. מדבר, מדבר, הוא אמר. אז יאללה! לא איתך, עם מישהו אחר. אבל התקשרתי! יוני אמר, אבל הוא התקשר קודם. לבן שהר אני פונה בסמסים.

(צילום ארכיון)

2014-08-12 01:00:00
2014-08-12 01:00:00

כתבות נוספות

סופסוף יש להם בית

לאחר עיכוב בן חצי שנה נפתח מתחם הדיור לצעירים על הרצף האוטיסטי במודיעין, בו יתגורר 24 דיירים בשלוש דירות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך