העיקר שהיא אמרה "כן"

אבירם שקד
2015-06-18 01:00:00
2037-07-05 01:19:00

המרכז להתעמלות ואקרובטיקה של ענבל מאיו סיכם שנת פעילות אינטנסיבית עם סדרת מופעי סוף עונה מרהיבים. גולת הכותרת, כמו תמיד, היתה מופע הנבחרות של המרכז, מהצעירה ועד הבוגרת. קהל רב התייצב כדי להריע. המתעמלים סיפקו שלל מהלכים עוצרי נשימה כדי לסחוט מחיאות כפיים וקריאות התפעלות. צופים מחוייכים אצו הביתה ושמו את ידיהם בקרח, אחרים מצאו את עצמם למחרת צרודים כאילו חזרו מקולוסיאום.

צוות המאמנות והמאמנים זכו בתודות ובפרחים, אך לצד התרועות היו גם דמעות, על רקע הפרידה מבוגרי י"ב, שעתידים להחליף את המזרון בג'בלאה, או במקרה הטוב, בבלטות סומסום של משרד איקס.

אדיק גולוב, אלוף ישראל בדימוס בהתעמלות מכשירים תריסר ברציפות והיום מאמן נבחרת הנוער ומאמן במרכז, גנב את ההצגה כמו בימים ההם. אחרי שביצע קטע התעמלות מרהיב ורומנטי על החבלים, הוא הזמין את זוגתו להגיע וכרע ברך. אדיק כריסטינה מודיעין. וודי אלן היה כותב את זה הרבה יותר גרוע. אלוף המכביה שלוש פעמים, מקום חמישי באליפות אירופה בטבעות 2008, מקום תשיעי באליפות אירופה לנוער בקרב רב, אפשר להגיד לא לביצועיסט כזה? כמובן שלא. כלומר, כמובן שכן. בקיצור, יש חתונה. בחופה הוא ישבור את הכוס בקפיצת ראש לאחור והרבי ירים שלט עם הציון 10 מושלם. היה שמח וזה לא נגמר.

שנת 2015 חייכה אל המרכז. צמד הכהנות, דנה כהן וקורל כהן, הוסיפו להוביל את צמרת הנשים בקפיצה על טרמפולינה. דנה נסעה לאשקלון כדי לשמור על תואר אלופת ישראל ונכון להיום היא היחידה בארץ להתחרות בדרגה 7, דרגה אחת בלבד לפני הדרגה האולימפית. קורל, חברתה לאימונים, מתקרבת בצעדי ענק, באותה האליפות היא זכתה בתואר לדרגה 6, בפעם השנייה ברציפות. מאי מזר אספה מדלית כסף בדרגה 3. דין ינובסקי הגיע למקום החמישי בדרגה 4 ואילו מיה רוז סיימה רביעית בדרגה 4.בתחרות הטרמפולינות שארגן איגוד האקרובטיקה בישראלי, קטפו דנה כהן וקורל כהן את המקומות הראשון והשלישי בהתאמה כדי לרשום למרכז דאבל מבטיח.

בחודש מאי נערכו תחרויות ארציות בליגה להתעמלות ואקרובטיקה בפירמידות ובפס קרקע, כאשר בשתי הקטגוריות העמיד המרכז אלופים ואלופות חדשים. תומר בן משה וגבי הרמן הוכרזו אלופי ישראל בפירמידות דרגה 4. לגוני מאיו ולאיה רוזנברג קשרו כתר זהה בדרגה 3. בנוסף, ביחידים, זכה תומר בן משה במקום השני באליפות הליגה בפס קרקע.

בליגת האקרובטיקה, בתחרות זוגות ושלשות דרגה 4, זכו שחר גנץ, מיקי מאיו וחן וינר במקום השלישי. במוקדמות הליגה זכה אורי לינצ'בסקי במקום הראשון בפס אקרובטיקה. מתן פרלמן קטף מדלית ארד בדרגה C בפס אקרובטיקה.

ענבל מאיו, מנהלת המרכז להתעמלות ואקרובטיקה ומאמנת ראשית: "מופעי סוף השנה השאירו טעם נפלא בפה. נהדר לראות את כל המתעמלים והמתעמלות, בכל הגילאים, נותנים את כל כולם במופע וגורמים לו שיהיה פשוט חוויה מרהיבה נפלאה. לשמחתי, כבר מספר שנים אנחנו רואים עיבוי של קבוצות הבנים המתאמנים אצלנו. יש לנו אלופי ישראל בתחומים שונים באקרובטיקה, הן בפירמידות והן בפס אקרובטיקה, והבנים שלנו מוכיחים כי הם יכולים לקפוץ מהר יותר, גבוה יותר וחזק יותר. במקביל, הבנות שלנו עושות חייל הן בפס אקרובטיקה, כאשר נראה שצומח כעת דור מתחרות צעירות ומעולות, יש לנו גם אלופות ישראל בתחום הטרמפולינות ומספר בנות צעירות שנכנסו חזק לתחום הטרמפולינה ומתחילות לבלוט בנוף התחרויות בארץ".

צילום חורחה נובומינסקי

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »