עם הפנים לרמה הלאומית

אבירם שקד
2015-11-24 00:00:00
2015-11-24 00:00:00

השנה התחרותית של מועדון הג'ודו סאקורה החלה עם האליפות הארצית של "הפועל" לילדים בכיתה א' ומעלה, שהתקיימה במרכז לידר שבגני תקווה. 38 עירוניים הרחיקו לתחרות והרי התוצאות: 30 מדליות, 9 זהב, 9 כסף, 12 ארד, וגביע הצטיינות.

התחרות התחלקה לשלושה סבבים. כיתות א', כיתות ג'-ה' וכיתות ו' ומעלה. 350 מתחרים עלו למזרונים, מהמועדונים המובילים בארץ, ראשון לציון, פתח תקווה, באר שבע, חיפה, כפר סבא, רעננה, אלפי מנשה, חולון, תל אביב, אשדוד, יהוד, קרית אונו, בת ים ועוד.

בסיום התחרות הוענק גביע הצטיינות לשלושת המועדונים שבלטו בכמות המתחרים זוכי המדליות בתחרות, ומנהל המועדון איגור רומניצקי רווה נחת, שכן המועדון המוקמי נמנה על שלושת המועדונים החזקים ביחד עם "דרגונים" מפתח תקווה באימונו של דור ורדי ו"אלוף הג'ודו" מבאר שבע באימונם של איגור ויעקב דארק.

לוחמי סאקורה הגיעו לתחרות בסיום מחנה אימונים שהתקיים לפני כשבוע בקיבוץ עין חורש בשיתוף פעולה עם שני מועדונים נוספים. למחנה הגיעו ילדים מכיתות ב' ומעלה השתתפו בפעילויות מגוונות, מריצת הבוקר ואימון גמישות, דרך שלושה שיעורי טכניקות של עמידה וקרקע על המזרון, ועד קרבות ג'ודו בעמידה ובקרקע, והרצאה בתזונה נכונה ופיזיולוגיה של מערכת העיכול של ד"ר רומניצקי. מדובר היה בפעילות משותפת עם מועדון הג'ודו "גלדיאטור" מנתניה בהדרכתו של לביא תמיר. במהלך המחנה נערכו לחלק ממתאמני המועדון מבחני דרגה ונותחו קרבות מוקלטים מקרבות של חברי המועדון בתחרויות מהעונה שחלפה.
לאחד מאימוני הקרבות הצטרף המאמן אסף מגנזי ביחד עם תלמידיו ממועדון "Judo for Life" מפרדס חנה.

רומניצקי: "התחרות הראשונה בעונה היא תמיד מעוררת ומראה לנו את מצבינו מול המתחרים החזקים ביותר ועל פי זה מכתיבה לנו את דרך האימונים לקראת אליפויות ישראל ותחרויות דירוג לנבחרות ישראל. בין המתחרים ממועדון סאקורה היו גם חברי נבחרת ישראל בילדים וקדטים והיו גם ילדים צעירים יותר שבשבילם זאת הייתה התחרות הגדולה הראשונה בחייהם. נהניתי לראות את ההתחלה המקצועית לעונה התחרותית של חברי המועדון ומכאן נוכל רק ללכת ולהשתפר עוד עד לתחרות העיקרית העונה שהיא אליפות ישראל".

זכו בזהב:

נועם קסיס (א'), עומר סינגר-גופר (א'), מייק פלדמן (א'), יונתן לבנוב (ב'), ראם קובלוב (ג'), יונתן אוני (ג'), יונתן צ'יגרינסקי (ד'), עידו נקר (ד'), יובל גונדא (ו').

זכו בכסף:

יותם שוורצמן (ב'), אריאל יקיר (ב'), אלון הרביץ (ג'), עידן צור (ג'), יאיר בן צבי (ג'), אריאל בונין (ד'), יונתן גוטין (ז'), נתן וידרביץ' (ח'), עידן שחר (ט').

זכו בארד:

עלמה מגלד (ג'), דן וינברג (ג'), כפיר שלום (ג'), מיכאל בונין (ד'), תום מג'ובובסקי (ד'), עילי קליש (ד'), טוני מיימון (ה'), עמית נקר (ה'), יניב ליבשיץ (ה'), אורי עובד (ה'), רועי וינברג (ו'), ניר שנהר (ז').

בתמונה: הנבחרת של סאקורה. והעונה רק התחילה (צילום: אולגה רומניצקי)

 

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »