"לא נוותר ל'ביקורופא'"

ערן קמינסקי
שבועיים לאחר פרסום הכתבה במודיעין NEWS על השירות הלקוי שמעניק הסניף המקומי לחיילים תושבי העיר, עדכן ראש העירייה את חברי המועצה בהתפתחויות

ראש עיריית מודיעין, חיים ביבס, עדכן לאחרונה את חברי מועצת העירייה על פעילות העירייה מול חברת 'ביקורופא', המפעילה בעיר את הסניף המיועד לחיילים.

כזכור, לפני כשבועיים פרסמנו כאן את תלונות החיילים והוריהם על הנעשה בסניף המקומי, ארבע שנים לאחר פרסום כתבה כמעט זהה בה עלו טענות דומות. לדברי החיילים, הם נאלצים להמתין לביקור אצל הרופא במשך שעות ארוכות, כאשר ביחד עם שאר הליקויים בשירות הם לעיתים מעדיפים לפנות לסניף "ביקורופא" בערים אחרות, או לרופאים פרטיים.

מחזיק תיק הבריאות במועצת העירייה, יוסי אביבי, אמר אז כי "החיילים ובריאותם הם אחד מהיעדים שלי לביצוע. אני זוכה לגב מלא של ראש העירייה, ואנו רואים ומבינים את ההכרח לשנות את המציאות".

מחזיק תיק הבריאות לשעבר, ברוך בוחניק, הסביר כי מקור הבעיה הוא "היעדר הרצון מצד משרד הביטחון להתחייב לחמש שנים הסכם מול ביקור רופא. המשמעות היא ששום גוף בעל אלמנט עסקי לא יכנס להשקעה קבועה, כאשר אין הבנה האם ההשקעה תוחזר".

בישיבת המועצה אמר ביבס: "אנחנו פועלים מול 'ביקורופא' בדרישה שיעברו למקום גדול יותר, עם שעות פעילות נרחבות יותר. הם מבינים שי אפשר להמשיך במצב הקיים, ושאנחנו לא מתכוונים לוותר להם עד שנשיג את מה שאנו רוצים".

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »