אתם באים לקפה?

חנה שטרן

לאחרונה נפתח במרכז הספורט במכבים בית קפה חדש בשם BIT קפה. המקום בבעלות אופיר זוהר ורפאל חנוך, ונמצא בשטח הצמוד לבריכת השחייה של מרכז הספורט. לעת עתה הוא   משמש כמזנון משודרג, עם מטבח של מסעדה, אך בהמשך ייחנכו במקום גם בית קפה ומסעדה במתכונת מלאה. המקום נפתח להרצה באמצע חודש מאי, ובקרוב צפוי אירוע פתיחה רשמי.

זוהר מוכר בעיר כמנהל בית הספר לאקרובטיקה 'סנונית', ואילו שותפו חנוך הוא איש הגברה וסאונד מוכר, מבעלי מועדון 'BIT' ב'ישפרו'. השניים החליטו להרחיב את המותג, וחברו יחד כדי להקים בית קפה, שינוהל על ידי דור ההמשך – שראל חנוך וירדן זוהר.

השניים מתכננים שהמקום ישרת מספר סוגים של קהל, וייתן מענה לצרכים שונים של תושבי העיר, בין השאר מזנון – לבאי הבריכה, בעיקר למזון מהיר, משקאות קלים, חטיפים וגלידות; מטבח בריאות – לבאי מועדון הכושר, בו יוצעו כריכים בריאים, מוזלי, ועוד; וגם בית קפה- מסעדה – שיהיה פתוח לכל, עם כניסה נפרדת, ויציע מזון איכותי, אירוח ברמה גבוהה, ומקום בילוי לשעות היום, הערב והלילה. יש לציין כי המקום אינו כשר.                                                                

המקום פועל בכל ימות השבוע ולאורך כל שעות היום במהלך חודשי הקיץ, משבע בבוקר ועד 11 בלילה. לדברי זוהר, לאחרונה הושלמה בנייתו של מטבח גדול, בשטח של כ-60 מ"ר, עם חמישה מדורים שונים, שיכול לתת מענה לכל המרכז, וכן לספק מזון לאירועים של מאות אנשים. על המטבח אמונות שתי שפיות מנוסות, ולצידן צוות המסייע להן בהוצאת המנות.                           

כיום מאפשרים שטחי הישיבה במקום לשרת כשבעים איש, ובקרוב יתווספו כמאה מקומות. בחורף תתבצע סגירה של שטח נוסף, כדי שיוכל לקלוט עוד כ-50 אורחים.השניים מתכוונים לערוך במקום אירועים פרטיים באווירה קצת אחרת, כהגדרתם, וכן מופעים עם מוזיקה חיה מדי חודש.

צילום דובר העיריה

2037-07-28 02:16:00
2037-07-28 02:16:00

כתבות נוספות

סופסוף יש להם בית

לאחר עיכוב בן חצי שנה נפתח מתחם הדיור לצעירים על הרצף האוטיסטי במודיעין, בו יתגורר 24 דיירים בשלוש דירות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך