שקיות ממותגות – לשווק את העסק שלך

אריאל פרץ

לא משנה אם אתה בעל עסק חדש, ותיק, מצליח, בתקופה פחות טובה, גדול או קטן הצורך בשיווק יום יומי של העסק הוא צורך של כל בעל עסק. שקיות ממותגות יכולות לעשות עבורך את העבודה בצורה מושלמת ללא מאמץ מיוחד וללא הרפתקה כלכלית מיותרת. בזמן שחברות או עסקים אחרים מפרסמים את עצמכם בפרסומות, בשלטים, במודעות או בעלונים אתה מרוויח פרסום ומיתוג דומה בדרך מקורית ויצירתית. שקיות ממותגות מתאימות לכל סוגי העסק ואם אתה בעל עסק או בעל חברה שרוצה להפיץ את עצמו ורוצה לעצמו כרטיסי ביקור מהלכים אתה מוזמן לעשות את הצעד המתבקש.

שקיות ממותגות – הלקוחות והעובדים יעשו את העבודה עבורך

שקיות ממותגות יכולות להיות מחולקות עם תחילת העבודה, אחרי סגירת עסקה, בחגים, בכנס מיוחד של העבודה, ביום הגיבוש השנתי או בסתם סיטואציה או אירוע ששווה לחלק בו מתנות. שקיות ממותגות הן למעשה כרטיס הביקור שלך ברחוב, במכולת, בסופר, בקניון, בחדר כושר ובכל מקום שאליו העובדים או הלקוחות שלך יגיעו עם השקיות שחילקת להם. זה אולי נשמע מופרך אבל השקית הזו שמגיעה לכל מקום היא הדרך שלך לגייס עובדים חדשים ולמצוא לקוחות פוטנציאליים שיכולים להיות העסקה הבאה שלך. למעשה, יש כאן מצב שבו העובדים, הלקוחות וכל מי שמחזיק בשקיות שלך עושה עבורך שירות מעולה, שירות שבו הם מפרסמים את העסק שלך ללא שום מאמץ.

שקיות ממותגות – ניילון, בד, קרטון ונייר

שקיות ממותגות יכולות להיות שקיות מכל הסוגים החל משקיות ניילון פשוטות ועד שקיות בד שמשמשות אותנו כמו תיק לכל דבר. שקיות בד, שקיות קרטון, שקיות נייר ושקיות ניילון- כל הסוגים יכולים להיות הפרסומות שלך שתוביל אותך להצלחה המיוחלת.

שקיות ממותגות – לגרום לעובדים תחושת שייכות

מלבד העובדה שאתה ממתג את העסק שלך, כאשר אתה מחליט על שקיות ממותגות אתה גם גורם לעובדים שלך להיות עובדים יותר טובים. עצם העובדה שהם מסתובבים עם השם שלך אומרת למעשה שהם מרגישים גאים להיות חלק מהעסק או החברה שבנית בשתי ידייך. כאשר אתה מספק לעובדים שלך אפשרות נוחה להביא את ארוחת הצהריים שלהם או לסחוב איתם את המחשב או הציוד שלהם אתה גם מקבל שיווק נהדר ברחוב וגם תחושת שייכות בתוך המשרד.

שקיות ממותגות – אתה בוחר את העיצוב

אחרי שהחלטת שאתה רוצה שקיות ממותגות לעסק שלך הגיע הזמן לבחור את העיצוב המושלם. הסגנון, העיצוב, הצבע, הגודל וכל יתר הפרמטרים נתונים לבחירתך ועליך לבחור את העיצוב המושלם שגם יהיה קריא וברור וגם לא יהיה עמוס מדי. רוב בעלי העסקים מחליטים כמובן לפאר ולהעצים את שם החברה וכותבים את השם בצורה גדולה ובולטת כאשר חלק מבעלי העסקים גם מוסיפים את הטלפון או הכתובת. כמובן שגם הוספת משפט שיווקי או המוטו של החברה מומלץ מאוד שיהיה על גבי השקית.

כתבות נוספות

סופסוף יש להם בית

לאחר עיכוב בן חצי שנה נפתח מתחם הדיור לצעירים על הרצף האוטיסטי במודיעין, בו יתגורר 24 דיירים בשלוש דירות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך