מודיעין ליוותה את אלון בדרכו האחרונה

כתבי מודיעין News
אלפים מתושבי העיר יצאו לעיר נושאי דגלים והמתינו למסע הלוויה של רס"ל אלון קודריאשוב, לוחם ביחידת אגוז שנפל בעזה בסוף השבוע. חברו סיפר השבוע: "הוא לא ציפה להוקרת תודה על מה שעשה"
צילום: רשתות חברתיות

תושבי מודיעין יצאו אתמול באלפיהם ללוות את רס"ל אלון קודריאשוב, תושב העיר בן 21 שנפל בקרב ברצועת עזה, בדרכו האחרונה.

תושבי העיר חידשו את המסורת הכואבת שהתהוותה מאז פרוץ המלחמה, והתייצבו ברחובות מודיעין בהמוניהם כשהם נושאים דגלים וממתינים למסע הלוויה. לבית העלמין עצמו הגיעו מאות בני משפחה, חברים ותושבים, וגם הזמר אביב בכר ששר את השיר "אבא שלי", אותו שלח לאלון אביו סרגיי ימים ספורים לפני נפילתו. את ארונו של קודריאשוב נשאו חבריו לנשק מיחידת אגוז, ובני משפחתו נשאו דברים. אחותו של החייל הצעיר, קרן, הקריאה את המכתב האחרון ששלחה לו לעזה.

עינבר ריימונד, חברו של קודריאשוב, סיפר השבוע ברשת ב': "אלון היה בן אדם מיוחד. ברגע שהיה נפתח אתה מבין איזה אדם מטורף הוא. אתה מתקשר אליו בשמונה בבוקר ביום שבת ואומר לו 'יאללה, נוסעים לטייל', והוא לא שואל אפילו לאן נוסעים ואומר 'יאללה, התיק שלי ארוז. כבר בוא תאסוף אותי".

עוד הוסיף ריימונד: "לא היינו צריכים לדבר במילים. הכל היה בעיניים, הכל במבטים. וזה הבן אדם, זה אלון. הוא לא היה מצפה להוקרת תודה על שום דבר שהוא עשה. הכל הוא היה עושה מתוך אמונה שלמה בצדקת הדרך. מביא את כל הערכים האישיים שלו לצבא, עוזר למי שצריך. ושוב, בשקט. אין ספק שהוא תכנן לכבוש את העולם אחרי שישתחרר. הוא אהב את המונח 'הרפתקה'. תמיד היה מדבר על זה שברגע שנשתחרר נטוס, פשוט להמשיך לגלגל את ההרפתקה קדימה. והיא לא תעצור אף פעם. נזכור שהוא שומר עלינו מלמעלה".

כתבות נוספות